Oopiumi toorest must tõrva

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Sissejuhatus

See heroiini vorm on diatsetüülmorfiinatsetaat, heroiini tootmise toode, mis ei vaja edasist atsetüleerimist. See erineb tekstuuri poolest heroiinipulbrist selle poolest, et see on must, kleepuv, viskoosne ja tekstuurilt üsna märja asfaldi ja kõva kivimaterjali sarnane. Seda toodetakse tavaliselt Lõuna-Ameerikas ja seda leidub USA läänerannikul.

Musta tõrva heroiini tegelik keemiline koostis võib erineda valgest pulbrilisest vormist. Must tõrv võib sisaldada muutuvat segu morfiini derivaatidest, peamiselt 6-MAM (6-monoatsetüülmorfiin), mis on samuti salajase tootmisprotsessi käigus toimuva töötlemata atsetüleerimise tulemus.

Hoiatus!
KQ12DwRmul

Mis tahes tüüpi kudedesse süstimisel on selle heroiini vormi puhul suurenenud oht haavabotulismi tekkeks. Haavabotulism võib lõppeda surmaga ning viib musta tõrva heroiini kasutajatel sagedamini amputatsioonini ja surmani. Aine konsistentsi tõttu (tõrvataoline) võib see kujutada endast suuremat riski veenide kokkukukkumiseks, kahjustamiseks või nakatumiseks. Selline veenide kahjustamine toob kaasa suurema tõenäosuse nahaaluseks ja nahasiseseks süstimiseks, mida kahjude vähendamise seisukohalt ei soovitata. Kasutajatel, kes otsustavad seda ainet süstida, soovitatakse järgida turvalise süstimise juhendis toodud protseduure.

Need on samm-sammult esitatud juhised kristallilise musta tõrvaoopiumi valmistamiseks. Selle meetodi puhul ei ole soovitatav kasutada seemneid. Kui teil on ainult seemned, soovitan teha teed või istutada neid! Ma panen juhised üles nagu retsepti, nii et neid on lihtne lugeda ja järgida.

Märkus morfiini ja kodeiini kohta: Kodeiin aktiveerub temperatuuril 68 °C (155 °F) ja morfiin temperatuuril 82 °C (180 °F), seega on hädavajalik hoida temperatuuri vahemikus 60 - 63 °C (140 - 145 °F).

Märkus toiduvalmistamise kohta: Kodeiin aktiveerub temperatuuril 68 °C (155 °F) ja morfiin temperatuuril 82 °C (180 °F): Soovitatav on kasutada selle perpetreerimismeetodi puhul elektriahju
.

Materjalid:
  • 20 g peeneks jahvatatud kaunad, varred ja/või lehed, värsked või kuivad.
  • 36 untsi vett (1065 ml)*.
  • 2 supilusikatäit sidrunimahla (100 ml)
  • Peen metallist sõel
  • Lihatermomeeter
  • Kastmepann
  • Lame põhjaga klaasist küpsetusnõu

Menetlus: Pannkoogi valmistamine.

1. Kuumutage vesi ja sidrunimahl keemiseni, 63 °C (145 °F) on ideaalne
2. Lisage jahvatatud taimne materjal vette
3. Laske keeda 1 tund, segades ja kontrollides aeg-ajalt temperatuuri
4 . Ühe tunni möödudes sõeluda kogu taimne materjal välja
5. Jookske taimne materjal veel 3 korda läbi sõela, seejärel pange vedelik tagasi kastmepannu
6. Jooge taimne materjal veel 3 korda läbi sõela. Lase veel tund aega keeda
Kuumuta ahju 63 °C (145 °F)
7. Kuumuta ahju 63 °C (145 °F). Sõelake vedelik klaasist küpsetusnõusse
8. Asetage ahju keskmisele restile 8 tunniks
9. 8 tunni möödudes peaks küpsetusvormi põhjas olema kleepuv oopiumi kiht. Asetage anum tagasi ahju
10. Lülitage ahi välja, jättes tassi ahju & laske sellel täielikult jahtuda... umbes 2 tundi
11. Pärast 2 tundi lülitage ahi uuesti sisse 63 °C (145 °F) ja laske oopiumil uuesti soojeneda... see on samm, mis muudab selle kristalliliseks
12. Jälgige oopiumit tähelepanelikult, kui *kiht hakkab saama õhuplekke & ei kleepu sõrme külge, kui seda puudutada, siis tähendab see, et see on valmis
13. Võtke anum ahjust välja & kui see on kuum, kraapige oopium metallsõelaga üles
14 . Vormi kiiresti palliks või ruudukujuliseks, sest jahtudes moodustub see kristallideks
15. Suitsutage seda! Segage seda jointiga, suitsetage kausis oleva marihuaana peal või suitsetage ise kausis. Ärge siiski puudutage leeki otse oopiumi, hõljake seda veidi kõrgemal, et saavutada parimad tulemused. Kui peate kasutama bongi, veenduge, et selles ei ole vett & see on täiesti kuiv
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Toote saagis on 4-5 grammi väga suitsetatavat kristallilist musta tõrva.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tere härra, võib-olla loll küsimus, kuid ma pean küsima. see TEK on ainult oopiumi menetlus, mitte heroiin. Ilma atsetüülimiseta ei ole mustas tõrva heroiin vaid ainult mustas tõrva oopium. Või mitte?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Teil on õigus. Morfiini atsetüleerimiseks võite lisada 5-6 sammu vahel äädikhappeanhüdriidi. Reguleerige pH ~3 ja pärast ühe tunni pikkust segamist neutraliseerige naatriumbikarbonaadiga pH-ni ~5,5-6.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere J. Patton, Tänan teid toreda artikli eest. Kas te sünteesite selle toote lihtsalt kuivatatud moonikapslitest? Sünteesimisel ei kasutatud oopiumi?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, minu hüüdnimi on G.Patton.
Mis u nime oopium? Kuivatatud lateks, mida saadakse oopiummooni seemnekapslitest?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kasutan tekstide tõlkimiseks Translite'i. Kas te mõtlete sidrunimahla, sidrunhapet? Või kasutate looduslikku sidrunimahla? Mida te mõtlete sidrunimahla all?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sidrunimahl tähendab vedelikku, mida pressitakse sidruniviljadest.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid vastuse ja selgituste eest
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Niidi pealkiri "Black Tar" on siis üsna eksitav, sest "Black Tar" tähendab enamiku inimeste jaoks heroiini.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ma ei teadnud, et saab kasutada varsi ja lehti... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, kas te teate selle taime botaanilist nime?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Lachryma papaveris või lihtsalt oopium.
>> Kas see taim kasvab troopilistes piirkondades?
Jah
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
sa oled suurepärane Dude, thx palju bro.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g peeneks jahvatatud kaunad, varred ja/või lehed värskelt või kuivalt

Kas te mõtlete oopiumitaimi?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ärge järgige seda tehnikat. Kõik, mida tuleb teha, on kasutada ainult kaunad, mitte varred või lehed, kuna need sisaldavad suuremaid koguseid soovimatuid opiaatide hullemate kõrvaltoimetega. Murda oma kuivatatud kaunad lahti ja visake seemned ära (või salvestage need istutamiseks, seal ei ole ühtegi kuni infitesmally väikestes kogustes opiaatide neile, mis on tavaliselt kõrvalsaadus tööstusliku töötlemise taime) jahvatada peeneima pulbrina võimalik. Pange pudelisse (eelistatavalt klaasist, millel on keeratav kork), katke IPAga (optimaalne on kloroform ja IPA 90:10, kuid IPA sobib täiesti ka üksi), reguleerige ph 3,5-le sidrunhappega ja raputage 10-15 minutit ning jätke vähemalt tunniks seisma. Filtreerige ja aurustage kuidas soovite.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Ma järgisin väga lihtsat ja hästi kirjeldatud retsepti ja suutsin ekstraheerida väga hea suitsutatava palli tooropiumi... Tänan härra Pattonit kergesti järgitavate juhiste eest!
Kas teil on nüüd kogemusi, kas te võtate ekstraheeritud oopiumikummi ja valmistate morfiin hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Tore! Kui palju moona te kasutasite?

On olemas dokument, milles on väga hästi dokumenteeritud ja selgitatud morfiini eraldamise protsess toorest oopiumist (ja ka edasine töötlemine ja rafineerimine, et saada üsna kõrge protsendiline heroiin), nagu seda teevad afgaani moonikasvatajad.
Ma ei ole seda veel ise proovinud, kuid teen seda kindlasti lähinädalatel. Võib-olla keegi teine oskab helistada ja öelda midagi selle kohta, kas ja kuidas on võimalik ekstraheerimistehnikat vähendada, et see sobiks väikese oopiumisaagiga kodukasvatusest vms. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tere... Kas te olete kunagi jõudnud proovida oma ekstraheerimist? I havent veel, kuid koguneb rohkem infot, et anda see proovida...Mul oli keegi vastanud minu postitusele : Morphine hcl toorest oopiumist, kuid see on natuke raske dešifreerida!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tere ja aitäh!!! See suitsetab hästi, kui segada natuke kanepit ja soojendada õrnalt tulega...Kena meeldiv lõõgastav buzz ja mõnus maitse...Siin on, mida ma kasutasin, et luua palli (umbes 4 grammi) Ma hakitud kõik, lehed, varred ja kaunad ja kaetud veega ja umbes 1/2 sidruni...Ph oli umbes 3,5 kuni 4. .
Lihtsalt lasin katmata paar tundi keeda, hoides valvsalt silma peal, et temperatuur ei läheks kunagi üle 60C...Filtreerisin läbi märja lapi ja pigistasin lapi, kuni enam mahla ei tulnud...Panin taimsed ained tagasi potti ja kordasin protseduuri...Lõpptulemus oli ilmselt umbes 1 liiter tõesti tumedat mahla...Tegelikult aurustasin sellest ainult umbes poole(jälle mitte kunagi üle 60C), et saada 4g pall...Ülejäänud mahla salvestasin, et õhtul oma õlle sisse kallata!!!
VL0KY8iRcq

Teine huvitav asi, mida ma avastasin, on võtta mõned kuivatatud kaunad, jahvatada neid ja leotada neid 99% isopropüülalkoholis paar tundi...Pärast filtreerimist ja alkoholi aurustamist jäi mulle väga meditsiinilise lõhnaga ja maitsega jääk...Võib-olla lõhnab natuke nagu kodeiin? Nagu kui lõhnaks värskelt avatud pillide pudelit?
Seejärel loputasin jäägi veega ja see lahustus enamasti...filtreerisin vee ja see, mis on jäänud, on pudelis ja shotiklaasis kaugel vasakul...Tahaksin teada, milliseid alkaloide see sisaldab! Kindlasti tunnen ühe shotiga ja sidrunimahla pigistamisega mõju, väga meeldivalt!
Keskel olev pudel on lihtsalt puhas pod-mahl ja paremal olev on kogu taimest ülaltoodud pildilt...
Jällegi tahaks teada iga segu alkaloidisisaldust ja kuidas tebaiini, kodeiini ja morfiini eraldada...
Ah, see kõik on lõbus keemia eksperimenteerimine ja uurimistöö rite!

Ma vist proovin ka teha nano-skaala versiooni, mille sa saatsid...vaatan, mis sellest välja tuleb...ja jah, oleks tore, kui mõni teine ka kaasa lööks või prooviks!
Tervist!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Oleksin isiklikult väga huvitatud selle välja nägemisest. See lahendaks minu jaoks PALJU probleeme. See näeb välja ja kõlab suurepäraselt @Zippy53! Kas tohib küsida, kas sa jälgisid kasvatamist isiklikult või kuidas saab tooraineid hankida? Ma elan põhjapoolses kliimas, täpsemalt Bostoni lähedal - ma ei usu, et neid saab hooajaliselt õues kasvatada? Mul on LED-valgusti või kaks marihuaana kasvatamiseks, see ei tohiks olla probleemiks, et kapis oleks moona või kaks? Kui kaua kulub idanemisest saagikoristuseni? Kas on usaldusväärne seemnemüüja keset? Ilmselt leian kasvatamiseks infot erowidist kui mitte siit...
Aitäh juba ette, et mu rumalaid küsimusi meelelahutatakse. Parimad soovid.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kas lahusti eemaldamiseks on võimalik kasutada ka muud meetodit peale elektriahju? Millist meetodit te soovitate?

 
Top