OOPIUMIST SAADUD MUSTA TÕRVA HEROIIN

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Järgnev protsess selgitab, kuidas muuta toores/rafineeritud oopium mustaks tõrva heroiiniks.

Vajalikud ained :

- Toores/rafineeritud oopium (ka moonikapsli ekstrakti võib kasutada) = 10/12 grammi
- Vesi = 850/1000 ml
- Bensoehape (99%) = 6 grammi
- Akuhape (37% väävelhape + 63% vesi) = 13 ml
- Veevaba metanool (valikuline)

Seadmed :

- 2000 ml ümarpõhjaline klaaskolb
- tagasivooluseade
- Kuumutusmantel
- Kohv/paberifiltrid
- 2 Pyrex-kaussi

Protsess :

Pange oopium (või kaunade ekstrakt) kolbi ja lisage vesi, bensoehape ja patareihape. Pange segu 2 tunniks tagasilöögi alla, hoides temperatuuri pidevalt vahemikus 80 kuni 90 kraadi Celsiuse järgi. Pärast 2 tundi filtreeritakse tagasivoolulahus läbi paari kohvifiltri, visates ära tahked osad ja kogudes vedelikud. Aurustage vedelikud täielikult Pyrex-anumasse ja kraapige tõrvane/kleepuv (väga kleepuv) jääk, mis on Black Tar H (Di-Benzoylmorphine). Toode on suitsetatav ja boofitav ning edasise puhastamisega (2/3x metanooliga pesemine) on seda võimalik isegi süstida.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tänan rescpie hea teada, kuid im praegu üritab minu kokad teha mulle partii 98% Hiina valge minu probleem on minu kokad teevad seda kõige odavamalt ja kõige kiiremini, kuid kuulab mind, kui ma annan neile bounus in your opinon mida tuleb teha, et saada 98% oh minu praegune partii on 90%
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Te peate puhastama seda võimalikult palju pesu (isegi 3/4) ka see peab olema hüdrokloriid (N.4) .. No H alus (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Ei ole vaja teha mingeid atsetüülimisprotsessi tehtud blackth??,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ma tahaksin teilt küsida, sest olen väga uudishimulik, kuna riigis, kus ma elan, on meil suured oopiumiväljad ja sel aastal kaalume väikese H tootmise võimalust oma tarbeks, ja tõsi, ma tahaksin teada, kas bth on hea suitsetamiseks, jah, see maitseb hästi ja kas maitse on sarnane pruunile heroiinile, mida me oleme harjunud tarbima Euroopa pealinnades, või kas tõesti ei tasu seda sünteesi järgida ja on parem teha atsetüülitud heroiini, isegi kui see nõuab rohkem tööd ja vähem tootmist. Kas see btH maitseb hästi?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH-d saab suitsetada samamoodi nagu "klassikalist" oopiumi. Teisisõnu, ärge põletage, vaid aurustage seda ühel või teisel viisil. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
kui soovite ja olete ka kuskilt Euroopast ja olete huvitatud mulle proovi müümisest või vahetuse tegemisest millegi vastu, mida ma saan teile pakkuda, andke mulle privaatselt teada ja me saame teha vahetuse või midagi????
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Kas sama tek oleks edukas, kui te kasutaksite 6-MAMi sisaldava musta tõrva moodustamiseks bensoehappe asemel jäääädikhapet?
Kas keegi teab, kas ja kuidas reageerib hape teiste oopiumi alkaloididega peale morfiini? Lugesin, et diatsetüülkodeiin on kuidagi toksilisem kui sugulasühendid, kuidas on lood noskapiini, tebaini jne...? Kas need atsetüülitakse/bensoüülitakse reaktsiooni käigus ?
Ma tahaksin jätta morfiini ekstraheerimise oma toor-oopiumist vahele, nagu see tek kirjeldab. Esiteks, et vähendada kaotusi, sest ma ei saa alguses alustada suurte oopiumikogustega, teiseks, kuna kõigi oopiumi alkaloidide vahel on sünergiaefektid.

Olen õnnelik iga abivalmis vastuse üle!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kas olete pärast selle avaldamisest möödunud aja möödumist proovinud seda musta tõrva retsepti oma oopiumiga valmistada? Kas mingeid positiivseid tulemusi? Kas seda protsessi tasub järgida meie oopiumivennaga?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Tere, mu sõber! Ma pean ootama veel umbes 1-2 kuud, et seda proovida, kuni mu taimed on õitsenud ... :unsure: Aga ma kindlasti proovin seda retsepti osa oma oopiumisaagist ja hoian teid kursis! :) Ja postitan siia ka mõned fotod protsessist
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Milline hind Euroopas,oopiumi ümber,1kg?Tänan.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ma ei ole aastaid oopiumi valmistanud, kuid viimased paar korda võis selle ostmine saagikoristusperioodil maksta umbes 2000 eurot minu kodumaal terve 1kg, 100g kotid Hispaanias maksavad hooajal 600 eurot... õnnistust vend.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Aitäh,on odav.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ma näen Saksamaal,põldudel punaseid lillemaagusid,kas neis on alkaloide?Kas keegi proovib neid lõigata ja keeta?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Need sisaldavad küll mõningaid (kergelt mürgiseid) alkaloide, kuid mitte ühtegi oopiumi alkaloidi. Ma ei soovitaks neid tarbida, kuna neil ei ole palju soovitavat mõju. Sellegipoolest on lisaks p. somniferumile veel mõned legaalsed ja kontrollimata moonid, mis sisaldavad psühhoaktiivseid aineid (nt California moon, prickly mexican poppy, yellow horned poppy). Mõned neist toodavad ka lateksit, mida võib tarbida nagu oopiumi.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kena, tänan teid vastuse eest, minu aja säästmise eest.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tere...Kas väävelhappe asemel võiks asendada soolhapet?
 
Top