• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 Türgile

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kas keegi Türgis elav inimene on ostnud BMK 5449 Hiina tarnijalt?

See ei ole spetsiaalselt kontrollitav aine. Aga ma tahan siiski kindel olla, sest ma ei taha sattuda raskustesse.

Rääkisin Hiina müüjatega, kes väitsid, et on varem Türki tarninud. Mõned neist ütlesid, et Türgi toll on väga range, samas kui teised jagasid pilte lastiinfot, mis näitab, et nende varem Türki saadetud post on kohale toimetatud.

Olen avatud kõikidele soovitustele. Tänan juba ette.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Kemikaalide hulka kuuluvad tavalised kemikaalid ja ohtlikud kemikaalid. Ma arvan, et see jälgimisnumbri teave ei pruugi olla BMK 5449-12-7, vaid muu tavalise kemikaali kulleri teave. Müüjana peame leidma logistikafirma, kes toimetab kauba meile kohale. Koostöölepingu sõlmimiseks ütlevad nad ka, et nad saavad kauba kohale toimetada, tollivormistusega ei ole probleeme ja nii edasi 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Ei ole lihtne tarnida lähteaineid Hiinast Türgisse. Tõenäosus, et pakend läbib tolli, on umbes 70%. Ja pakendi kaal peab olema alla 2 kg.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Soovitan osta ESCROW BB kaudu
 
Top