BMK glütsidaat CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ma olen uustulnuk selles maailmas, ma ostsin bmk glütsidaati hiinlaselt, sest ta ütles mulle, et seda on väga lihtne muuta A-õliseks, kuid see ei olnud nii. Tahaksin küsida, kas oleks võimalik konverteerida A-õliks, et teha kiirpastat. kas bmk glütsidaat on sama mis p2np? Kas AL/HG synthesys meetod töötaks minu jaoks? Tervitused ja tänud!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas teil on foto? See ei ole nagu p2np, nagu P2P (BMK), kuid seda saab kasutada AL/HG sün. ühendit tuleb hüdrolüüsida glütsidaadist BMK-s happega (HCl aq. sobib ideaalselt). 1 kg BMK Gly jaoks on vaja 3L conc. aq. HCl hape. abt. Järgnevalt, kui glükidaati happega kuumutada, toimub hüdrolüüs, vabaneb õli BMK (A-õli).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Lugupeetud härra Dampier,

Kas see sama suhe kehtib ka pmk gly puhul? Nii et 1kg pmk gly 3L hape 37%?

Tänu 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mis vahe on p2p ja p2pn vahel? Kas bmk glütsidaati oleks lihtne muuta A-õliseks? A-õli ma mõtlen seda, mida nad müüvad darknetis, et sa pead ainult lisama väävelhapet ja metanooli ja see moodustab kiirpasta. Tänud abi eest.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p õli, metamfetamiini on lihtsam sünteesida. p2np - tahked kristallid, üks reaktsioon amfetamiinile (peamiselt)
Väga lihtne, kui teil on HCl aq. 15% ja rohkem.
Väävelhape, ei ole parim reaktiiv muundamiseks.
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hei vend, aitäh vastamise eest. Mul ei ole fotot, kuid BMK, millest ma teile räägin, on pulber. Mida oleks mul vaja, et teha seda A-õli, mida nad müüvad pimedatel turgudel? Sa võid mulle öelda, kui palju Kvantiteedid Ja Ja milliseid vahendeid oleks vaja? Tervitused!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Esimese sammu jaoks vajate kontsentreeritud vesialuselist soolhapet, umbes 3 liitrit 1 kg pulbri kohta
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, mu sõber, mis on järgmine samm pärast soolhappe lisamist
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
kuumutamine 80-90*C juures 3h happega ja segamine, pärast eraldi kihi P2P või ekstraheeritud
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
hello william,
kõigepealt aitäh, et jagate meiega oma teadmisi.
seega olen ma õigesti arvanud, et õli täielik ekstraheerimine bmk-st koosneb ainult järgmisest
valatakse 1kg pulbrit 3 l hci-happega ja kuumutatakse seda 80° või 90°(?) temperatuurini konteineris ning segatakse, kuni tekib kaks erinevat kihti ja siis lihtsalt kooritakse ülemine kiht (p2p-õli) maha?
milline peaks olema HCI happe protsent ja kuidas täpselt muutuvad suhtarvud, kui kasutan suurema või väiksema puhtusastmega hapet ?
milline on täpselt saagis?
kas koostisosade vahekord muutub, kui ma muudan kogust või jäävad need kõik samaks näiteks kui ma võtan 100gr bmk pulbrit ja 300ml HCI hape ?

parimate soovidega
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Tere ✌️

Olen nüüd mitu tundi foorumit läbi lugenud ja ei saa aru, miks ei tule kunagi üksikasjalikku ja täielikku vastust.
Kas sellel on mingi konkreetne põhjus?
Paljud inimesed, kellel ei ole vajalikke teadmisi nagu teil, saavad ebakindlaks mittetäielike vastustega, sest nad ei taha teha vigu.



Ma tean ka seda ainult väävelhappega 37% või 1/4 conc. väävelhape/metanooliga pastat toota nagu kõik teavad seda Euroopas.
Millist alternatiivi te soovitate?


Kas eraldamine oleks võimalik eraldussahvriga või mis oleks teie arvates parim variant?
Muidu ei oleks vaja midagi muud, kui eespool kirjeldasite?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Kas teie teadmiste kohaselt oleks ka teisi BMK tooteid, mida saab toota samas protsessis väävelhappest ja metanoolist/isopropanoolist?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Selle "A-õli" slängi jama segadus on naljakas.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ma loodan, et see on tingitud eraldada nisu teradest, nii et see hoiab ikka huvitav teha seda... kui iga kasutaja hakkab tegema oma partii turg kuivab... ja kuna see peaaegu nii lihtne mõne otsinguga teha seda peab olema mingi varjatud ukse ainult nähtav leida õige prillidega ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
See on tõlgendus negatiivsest vaatenurgast... kui ma tahaksin teid ilma põhjuseta nii nimetada, siis oleksin kirjutanud, et olete nisu... nii et loodan, et see selgitas õhku
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha jah võib-olla natuke pingutada minu poolt, aga ma peaksin meeles pidama lihtsalt keskenduda 1 asi... ja mitte minu emakeel, nii et jah sul on õigus... 🫡
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Alates 1kg bmk saate 650g P2P
(fenüatsetoon), mida on parem puhastada... sellest saab umbes 30% amfetamiini baasi (mida rahvas nimetab A-õliks)... umbes 195g.
Seega oleks parem osta P2NP, sellest saab reduktiivse aminatsiooniga teha umbes 700g amfetamiini baasi.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Tere, kas olete kunagi kasutanud NaBH4 reduktiivse aminatsiooni protseduuri? Tahaksin esitada teile mõned küsimused.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Kas te ehk oskate puhastamise samm-sammult selgitada?
Ja kas DCMile on mingi alternatiiv?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ma ei töötanud veel p2p-ga, sest ma ei tee metat ja ma olen selles mängus täiesti algaja, tegin just mõned P2NP ja amph.
G. Pattonil on lõng,
"P2P süntees BMK glütsidaat-eetrist"
Noh kirjeldus
 
Top