Breaking Bad assistendi vaba töökoht teie linnas!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Kas teil on vaba aega? Kas teil on loominguline meel?
Kas olete valmis huvitavateks välitöödeks oma linnas?
Kohalik Breaking Bad assistendi töö ootab teid!

Vajame inimesi, kes aitaksid meil anonüümselt jagada erinevate toodete näidiseid oma linnas ükskõik millises riigis. Vajame tõelisi professionaale. Sa ei pea meile saatma oma dokumentide koopiaid, me ei vaja sinult rahalist deposiiti, mida me vajame, on soov teenida raha, tehes põnevat tööd sinu linnas või mõnes muus linnas sinu valikul. Osalise tööajaga töötamiseks pakume mitmeid võimalusi ja kui sul läheb hästi, ei saa sa mitte ainult raha, vaid ka võimaluse karjäärile koos Breaking Bad'i professionaalide meeskonnaga.
Ära jäta oma võimalust kasutamata!
Oluline teada: Pakume tööd, mis välistab täielikult isiklike kohtumiste võimaluse kellegagi. Te ei näe meid kunagi, me ei näe teid kunagi, kliendid ei kohtu teiega - te olete omaette ja me anname teile täieliku online-toe.
Kui olete huvitatud Breaking Badi projektist, kui olete huvitatud paljulubavast tööst teie linnas või piirkonnas, kui soovite saada koolitust ja alustada tööd - kirjutage mulle
PM-i, räägime sellest. Ainult 18+.

Äkki oled edasimüüja ja soovid oma kohalikus piirkonnas poodi asutada? Või äkki soovite suurendada oma linna klientide arvu ja olla võimeline oma kaupa turvaliselt posti teel üle maailma saatma? Me oleme valmis aitama teil oma äri reklaamida, aitame teil levitada näidiseid ja saada tagasisidet ning õpetame teile ainulaadseid viise, kuidas oma toodet kohale toimetada ja pakendada. Me aitame teil oma potentsiaali vallandada ja liikuda töötamise järgmisele tasandile. Ainus, mida vajate, on soov ja tõsine suhtumine. Kirjuta mulle PM-i, räägime sellest
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mulle meeldib, kuhu see platvorm liigub :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Jah, tõepoolest, olin väga muljetavaldav, kui esimest korda BB-le sattusin, ja olen põnevil, et jälgida selle arengut! Mulle meeldib, kust see platvorm alustas ja millises suunas nad arenevad! Go Team BB !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Väga huvitatud, tahan teada rohkem üksikasju
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Mulle meeldib see foorum. Ja toetan mis tahes tegevust.
Samuti on teretulnud mõttekaaslastest vennad minuga arutama.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hei kuidas läheb mu sõber. im uskumatult huvitatud mõned 2c-b või isegi 2,5 trimetoksübensald. loodan, et see ei ole ebasobiv koht, et öelda, et. palun kustutada, kui nii on
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Vabandust *3,4,5 trimetoksübensald*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
See pakub mulle huvi, meeldib rohkem teada saada. Im üle 18, kaks korda üle.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
huvitatud
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Minu arvates on naljakas, et ravimite sünteesi ja levitamise foorumil on "personalijuht". Mulle meeldib, kui te muudate narkootikumide tarvitajate ebakonventsionaalset elu kui narkootikumide mittekasutajate täiesti konventsionaalset elu. See on mingi troll süsteemi üldine. Sa ei saa sellele ka ei öelda, sest siis "toetad narkootikumide kasutamist", kui omaks oma ideoloogiat selles keskkonnas.

Hea, et sa siin oled mees. Me kõik vajasime foorumi juhti, et hoida on kontrolli all uuendusi! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Huvitatud ka, kuid ummikus Ameerika Ühendriigid tõesti takistab hästi lihtsalt kõike...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Loodan, et kõik läheb hästi :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Parim foorum kunagi.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hey buddy ma olen kindlasti huvitatud, kui on midagi konkreetselt oli midagi meeles ja im kindel, kui me saame üksteist tundma ma saan öelda teile mõned varjatud omadused mul on.
 
  • Like
Reactions: vis
Top