Bromi

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
(ehk hoiatus oleks "kena") seoses benseeni / broomi :)
Need on peaaegu võimatu saada. Noh, äriregistri ja dokumentidega on võimalik, aga ma jätan praegu vahele (äri alles 2 nädalat vana).

Kuna ma kulutasin juba jube palju raha seadmete ostmiseks, siis ei ole tegelikult muud võimalust kui ise teha (bromi).

Nüüd ma näen kõiki neid videoid täis ohtlikke aurusid ja raskeid ventilatsioonisüsteeme, hoiatusi ja nii edasi, kuid ma sattusin selle alljärgneva peale.

Ma olen uudishimulik, see peaaegu tundub, et nii saan ma oma bromi, saades lihtsalt ülemise kihi välja, kasutades pipetti või midagi wihout "liiga palju ohtu"

On kellelgi kogemusi? Kas see on elujõuline? Ka siis, kui kasutada NaBr asemel kaaliumbromiidi?

https://imgur.com/a/xHw0vMD
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Kas te ei saa seda sammu vahele jätta ja osta bromitud lähteaineid?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jah kindlasti, kuid sai üsna palju, nii et pärast seda oleks kindlasti võimalus. Kuigi Im ei ole kindel, kas see on palju lihtsam. Aeg ja õppimiskõver näitab
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kui u on europa i saab osta lihtne brom või Hbr koos perhydrol palju lihtsam tehtud nagu i on video
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Täname. Ma jätan selle hilisemaks kasutamiseks meelde. Ma võin ka otse lõpptoodet osta, kuid see kaotab natuke selle ettevõtmise eesmärki.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
miks, kui ostate palju 2b4m nad annavad u hea hinna. Sama kui u tehtud 100kg u ei vaja kasutada reaktorit 100l minu riigis nad kasutavad mauzer 1000l ja nad segavad kõik kokku ja nad saavad kristall nagu jää.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Idc hinna kohta, kuid need on numbrid, mis ei ole minu jaoks isegi eesmärk. Ma lähen oma esimesele katsele keemias. Ma oleksin rohkem rahul 250g isetehtud suurepärase kvaliteediga (kunagi) kui 100kg mis iganes mingi võõraste "segatud kõik kokku".
Aga aitäh ikkagi
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Hakkasin seda tootma ja protsess on üsna lihtne, kuid selle hoidmine ilma aurustumata on keeruline ja iga kord, kui ma seda tegin, panin selle sügavkülma, et see ei aurustuks nii kergesti.

Mõne aja pärast tüdinesin ja palusin ettevõttel seda importida ja ostsin 2 liitrit ja see kestab kaua.
Lihtsalt raske on seda kontrolli all hoida.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Vastuseks: see toimib kuidagi, kuid tundub kaugel "kasutatavast"

 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bromi võib saada vesinikbroomhappest vesinikperoksiidiga (oksüdeerivaks aineks võib olla mõni muu oksoon vms), seda võib saada metallbromiididest väävelhappe ja oksüdeeriva aine reaktsioonidega. Enamikus reaktsioonides saab broomi otse reaktsiooni käigus, ilma seda puhtal kujul isoleerimata, mis on väga ebameeldiv aine.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Eile proovisin midagi, mis tundub paljulubav, kasutades kaaliumbromiidi, naatriumhüpokloriiti ja HCl.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kõik hüpokloriidi lahused stabiliseeritakse naatriumhüdroksiidiga; seda ebameeldivat punkti tuleb arvesse võtta. Te kasutate väga ebamugavat oksüdeerivat ainet.
võite proovida fosforhapet või väävelhapet, soolhape ei ole parim valik, sest need võivad oksüdeeruda klooriks, kui bromiid otsa saab.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
võib-olla on NBS võimalik u? CuBr2 on samuti võimalik. CuO/joodi süsteem. H2O2/HBr süsteem (minu lemmikvalik)
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Aitäh!
Kui ma saan õigesti aru, siis võiksinbr2 asendajanakasutada otse N-bromosuktsinimiidi? See säästaks tohutult palju tööd + lihtne saada.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
NBS-bromimise katalüsaator on Tos-hape, reaktsioon on väga kiire, selektiivne ja puhas. NBS on võrreldes teiste broomi allikatega kallis.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
liiga hilja. 500g on teel. mis on Tos-hape btw?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
KBr on laialdaselt kättesaadav (NaBr ma ei tea). Lihtsalt lisage veidi conc. väävelhapet ja seadistage vaakumdestillatsiooniks. Lisage aeglaselt H2O2 lisamisotsikuga. Kui see on tehtud, võtke sep-sahtel ja lisage veidi conc. h2so4, valage oma bromi+vee lahus sep-sahtelisse, ekstraheerige alumine kiht katseklaasi ja pitserige seda põletiga. Kõige ohtlikum osa on vedeliku lisamine sep-sahtrisse.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jah, seda on ka kogu YouTube'is. H2O2 on piiratud siin nii raske saada peale puhastamist . Ma leidsin mõned, mida ma veel ootan, kuid ainult 35%
 
Top