Buchneri truubi tera/poorsuse suurus

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Võib eeldada, et mida peenema teravusega, seda parem. Kuid kuna mul on sellega 0 kogemust, siis kas see on tõesti oluline? Kas see aeglustab oluliselt filtreerimisprotsessi, kui peeneteraline fritti (15-40 mikronit) võrreldes keskmise teraga (40-80 mikronit)? Kui mitte, siis kas ma eeldan, et saada peeneteraline tera? Loomulikult on minu fookus üldine o-keemia/kliima kraam...
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ma leian, et suuremate terade puhul jääb mul üsna palju toodet filtripaberisse kinni. Mida ma saan lahustiga ekstraheerida. See on lihtsalt lisatöö ja ma eelistan peenemaid terasid.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
te ütlete, et jämedama teraga jääb rohkem kinni kui peenema teraga? põnev. Võiks arvata, et see on vastupidi. Ma näen küll, et rohkem pinda, kuhu kraam kinni jääb. Kas see muudab filtreerimise kiirust? kas see on tühine ja keda see huvitab või on see üldse oluline?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Minu jaoks ei tee see filtreerimise kiiruse osas suurt vahet. Lihtsalt filtreerige paar minutit kauem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, sõltub teie filtreerimisskaalast. Ma soovitaksin kasutada 40-80. Filtreerimist saate kontrollida filtreerimispaberi poorsuuruse abil. Samuti soovitan kasutada Shcott-filtrit väikese skaala jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sellega seotud küsimus, kui palju vaakumit peaksin kasutama? Ma mängisin oma Buchneri trummeliga ja keerasin selle -15 psi-ni ja läbi friti tulnud vesi muutus vahuks. Ma ei oodanud seda. Ma ei ole kindel, kas see tulenes sellest, et kasutasin filterpaberiks pruuni paberkoti tükk või sellest, et ma ei mõtle isegi selle peale, et pesta trummel enne esimest korda kasutamist. Või oli põhjus selles, et kasutasin liiga palju vaakumit. Ma filtreerisin kokaiini HCl vees, püüdes eemaldada lahustumatuid lisaaineid.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Kui see vahutab, tähendab see tavaliselt, et see keeb. Kasutage vähem vaakumit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oleks veider, kui vesi keeks toatemperatuuril ja -15 psi juures. Tundub, et vesi võiks keema minna 174°f juures, lihtsalt arvutasin peas. See on midagi, mida ma ei olnud küll arvestanud. Ma ei tea, miks mõõturil on + ja - psi, aga kõlab naeruväärselt, et -15psi. Ma arvan, et peaks olema +-0 A PSI, kuna õhurõhk on (kui ma arvutan rõhku st teoreetiliselt) 14,7 psi merepinnal
 
Top