• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine äriettepanek

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tere olen liige ütleme rühma inimesi, kes soovivad raha teha või kui teie lil tänava savvy siis ma olen inimesed ja kui teil on puhas DEXTROMethamphetamine siis teil on see, mida ma tahan ja omakorda mul on mõned asjad, mida soovite võib-olla isegi vaja omakorda ma olen jalutanud läbi pimeduse alates siiditee ja kunagi ostnud midagi harva on piisavalt vaba isiklikku raha ja kui ma ei taha võtta riski raisata seda lootuste ja unistuste peale, kuid kõik, mida ma vajan, on keegi, kes tõestaks mulle, et neil on puhas d met ja hea pakkumine, et ma saaksin teile anda linna täis kliente, kellel pole aimugi, mis on pimedas netis, kui nad seda teevad, ei oska nad seda kasutada või arusaadavalt seista ära või neil pole aega või raha investeerida, et välja selgitada, mis on mis, kui grupi liige ma saan põhimõtteliselt anda teile grupp 9f inimesed, kes hoolitsevad kõik saapad kohapeal jama ja sa ei oleks kunagi mõjutatud või ei pea teadma nende nime isegi sa tegeleksid ühe inimesega, kes ei pruugi alati olla sama inimene shit juhtub ka ei ole teie probleem BTW kuid nende eesmärgid ja ideed on alati samad ma lihtsalt vaja piisavalt paska, et ma sain maha tumedast netist esitada neile sarnase ettepaneku ja sa ei vaja kunagi teist klient kunagi otsa aadressid keegi läheb kelmuse oleks keegi vastata ja kusagil varjata, kui nad seda ei ole ennekuulmatu natuke see oleks kunagi mõjutada teid keegi huvitatud palun dm mulle ma tegin seda üks korraga, kuid inimesed bullshit ja see võttis liiga palju aega lihtsalt DM selle väga väga väga väike investeering idk grammi või 2 kui vaja on midagi, mis võiks olla teie pensioniplaan lihtsalt öeldes
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
lööge mind, kui olete ikka veel olemas ja tõeline
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
See on üks minu lemmikravimitest
 
Top