Kas 4MMC võib muuta värvi ja muutuda kuumuse tõttu märjaks?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Olen sattunud millegi peale, mida reklaamitakse kui 4MMC. Värvus on pruun ja see on märg. Ma ei ole seda oma elus näinud. See ei lõhna nagu 4MMC või muu MMC. Katsetasin seda reaktiividega ja Ropadobe on sinine/lilla, mis välistab MMC. Ka Zimmerman on ebatavaliselt perfektselt roosa. Lisan fotod koos toote ja testitulemustega.

Kui keegi oskab aidata mulle öelda, mis see tema arvates on, või öelda, kuidas seda puhastada, kuidas kuivatada ?

Tänud!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, ma arvan, et tegemist on toodete seguga ja ma soovitan teil tungivalt sellest vabaneda. Kui soovite, saate lugeda mefedrooni koduse puhastusmeetodi kohta. Võtke arvesse, et võite saada tugevaid kõrvalmõjusid või olla mürgitatud selle kraami poolt.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Lihtsalt õppimise eesmärgil arvan, et võin proovida puhastamismeetodit. Kui ma ebaõnnestun, siis ma ei raiska head toodet.
Ma olen uudishimulik pärast puhastamise õnnestumist, milliseid tulemusi ma saan reaktiivide testimisel ja ka saadan selle laborisse korralikuks testimiseks.

Tänan!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Aceton kasutada sama saab kasutada kiirendada mdma mda ja rohkem ravimeid pesta värvi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Võite meiega jagada oma tulemusi aruteluks
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Näeb väga kummaline välja, see ei ole 4-mmc.:poop::poop::poop:
 
Top