Question Kas keegi saab aidata kemikaalide hankimisel ajakirjanduse jaoks

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Püüame pressida xanax, adderal ja oxy. Tahaks maksta abi vajaminevate põhikemikaalide hankimise eest. Ma saan aru, et piisava uurimistööga oleksin võimeline leidma, mida ma otsin, kuid ma pigem maksaksin lihtsalt selle eest, et see oleks tehtud ja see samm lõpule viidud. Ma olen üsna hõivatud inimene ja ma hindan abi. Maksab xmr. Lihtsalt otsin, et vältida pettusi ja kasutajate halbu kavatsusi ja ma usun, et teabe eest maksmine võib viia kiiremate ja usaldusväärsemate tulemusteni. Tänan teid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ma rohkem vajaksin abi iga loetletud tableti toimeaine leidmisel. Olen proovinud kõige populaarsemat viisi prcuring koostisosade siin, kuid tulutult. Tänan teid, et võtate aega, et minu teekonda lõbustada. Võin pakkuda korralikku hüvitist teie abi ja teenuste eest.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ma olen The Maker. selle võimalik, et ma saan teid aidata, sest ma töötan praegu sarnase projekti kallal. Koostisosad, portsjonid ja materjalid on kergesti kättesaadavad, kuid valem ei ole nii lihtne arvutada. Seal on patenditud Adderalli kaubamärgi ja koostisega, mida saab ainult farmakoloogiliselt õigesti segada, kus see on kõige sarnasem, sest portsjonite saamine ei ole võimalik, sa pead lihtsalt aru saama, võite saata mulle sõnumi ja me võime võimaluse korral jagada märkmeid.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Mida te peate silmas peamiste kemikaalide all?

Peamised kemikaalid on toimeained. Teised on abiained.

Või vajate te lähteaineid, et sünteesida põhiaineid?

Ma vajan rohkem teavet selle kohta, mida te praegu teete ja milliseid tulemusi ootate.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ma vabandan, ma alustasin rohkem nii, et tahan toimeainet, kuid ma näen, et mul võib olla probleeme selliste toodete puhul nagu M30 replikad või adderalli replikad. Ma olen nüüd pigem nõus küsima abi lähteainete ettevalmistamiseks, et sünteesida põhikoostisosa. Ma vajan abi tablettide loomise protsessis ja olen lugenud. Tahaks üksikasjalikku selgitust tableti loomise, valemi, värvaine ja katte suhte kohta ning milline sünteesimeetod oleks kõige viljakam Anphetemine adderalli ja erinevate teiste tablettide loomiseks. Tahaksin kedagi, kes ei viitsi võtta aega, et minuga koos selle teekonna läbi käia, ja ma tahaksin kellelegi maksta selle eest, et ta võtaks aega.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ei toimeaineid saab kergesti osta ja ka mitteaktiivseid koostisosi, nagu laktitool ja naatriumsahhariin, mille doseerimisel on vaja abi. Nii nagu ka materjalide füüsiline valmistamine pillid. Teil on vaja blenderit, pillide pressimismasinat, panni seadet, pneumaatilist pihustit ja teil on vaja luua polümeersegu, et katta oma pillid. Raske osa on värvide muutmine masinas, et teha erinevaid tablette, ja õige kattekihi panemine tablettidele. Selle projekti maksumus on 1200-1500 dollarit, kuid see on kingitus, mis jätkab andmist. Mida ma teen ja mida ma loodan saavutada, on hetkel veidi konfidentsiaalne ja meil ei ole mingit ajalugu, et rääkida sellisest. Ma olen legit kuigi, Im lihtsalt üks paljudest tõeline Heisenburghs.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid. Eeldasin, et üks kõige keerulisematest etappidest on värvainete nõuetekohane mõõtmine ja segamine, et saada sarnane värvus nagu farmaatsiatoodete puhul. Kas teil on olnud mingeid raskusi toimeainete kindlustamisega? Ma näen, et mõningaid toimeaineid on lihtsam saada, näiteks toimeaine benso, st xanax vs toimeaine opioode, st Mbox m30. Ma arvan, et see on tingitud sellest, et teatud esemed on Hiinas täielikult keelatud. Mul on raske tagada viimaste toimeaineid. Kas toimeaine koos sideainega, näiteks firmapressiga, toimiks? Mul on raskusi amfetamiini toimeaine leidmisega, mis on kergesti kättesaadav, ilma et mul oleks vaja mingit dokumentatsiooni kas Hiinast või riikidest.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Vabandust, Marvine Popcorn, ma vastasin teie kommentaarile nii, nagu oleksite esitanud mulle küsimuse. See on lihtsalt minu haritud ja kogenud arvamus.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Vabandan oma hilinenud vastuse eest, kuid töötan praegu sama projekti kallal. Kui soovite vahetada kontakte ei ole probleem minuga.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tahaksin lihtsalt öelda, et teie vastused on väga intelligentsed, mu sõber, ma jagan ka sama huvi selles valdkonnas. Kas sa ei pahanda, kui ma lisan?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA tabletipressid

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Te peate segama Firm Press & toimeained põhjalikult kokku.
Seejärel kuivatage pulber korralikult ja vajutage kohe või kemikaalid hakkavad eralduma, siis saate valged täpid oma pillidele...
 
Top