Kas kokaiini saab veel rohkem puhastada uuesti oksüdeerimise teel ?

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Tere,

praegu olen hädas korraliku allika leidmisega. Isegi pärast
1.Aceton Wash
2.Etanooli ümberkristalliseerimine (ma kiirendan filtreerimist vakumiga, kas see võib olla probleemiks?)
3.Convert to Base
4. Hexan L-L pesu
5. Ümberkujundamine HCL-ks uuesti
6. Teine etanoolpesu
Mul on lõpuks vähemalt 4 väga erineva välimusega kristalli..... Värvitestid annavad ikka veel ebaselge reaktsiooni paljude erinevate indegrientide olemasolu tõttu. Isegi veepesu ei aita.
Nii et ma olen lugenud palju teemat ja jõudsin küsimusteni, mis juhtuks, kui ma töötleksin HCL-i nagu lehed tootmises?

Ma mõtlen
1. Lahustades alkaalhappelahuses, et saada aluspõhja
2. Lisada benseeni või keroseni
3. eemaldada vesi ja lisada sulfiinhape + naatriumkarbonaat
-> ma saan pastat
4. Lisan pasta väävelhappele ja veele
5. lisan kaaliumpermanganaati (loodan, et see lagundab kõik peale kokaiini)
6. Moodustan uuesti ammoniaagi hxdroxidi kaudu baasiks
->baas
alus hcl peaks olema selge.


Kas see töötaks ? Kas keegi on seda kunagi proovinud ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See kõik on liiga keerukas. See on üle jõu käiv. Ma olen üsna kindel, et teil pole aimugi, mida teete. See põhineb üksnes teie sõnavalikul ja sellel, millist teavet te ei lisanud. Ma olen päris korralik kristallograaf, vaatame kristalle. Kas te kasutate mitme lahustiga ümberkristallisatsiooni? Ma võin teile anda skeemi, mis tegelikult ei jäta praktiliselt mingeid jälgi võltsimisest, kuid see ei kasuta petrooli ega benseeni. See kindlasti ei kasuta naatriumsulfaati, mida te teadmata põhjusel teete . Kas te kontrollite oma ph-d, kui teete kogu seda teadustööd? Kokaiin on tundlik molekul ja on 100% võimalus, et te rikute seda
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Postitage oma reaktiivide värvikatsete tulemused.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Okei, ma ei ole Ehrlichi reaktiivi osas kindel. See ei tohiks muutuda roheliseks... Teised annavad segaseid signaale.
 

Attachments

  • 8PZFQqUbdj.jpg
    8PZFQqUbdj.jpg
    1.4 MB · Views: 152
  • X3TYI6ROC7.jpg
    X3TYI6ROC7.jpg
    2.3 MB · Views: 157

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Need ja mõned muud on kõik puhastustekstid, mida leiate internetist. Aga teil on õigus mul pole aimugi, mis juhtub molekulaarsel tasandil. Ma ei ole keemik. Aga mulle tõesti meeldib õppida kõiki neid asju ja saada tasu hea löök. Tegelikult kulutan ma rohkem raha seadmetele ja kemikaalidele, kui ma tahaksin tunnistada. Ma olen lugenud nii palju teadusartikleid ja patente, et ma jõudsin järeldusele, et see oleks võimalik. Kuidas ma kirjeldasin lühidalt võib leida erowid. Kui te saate aidata mul tuvastada, mida need kristallid on ma realy appriciate. Ma hoian ka proovi 4mg per ml MeOH külmikus. Kui te oskate soovitada head lahustisegu liikuva faasi jaoks õhukese kromotograafia jaoks, oleksin väga tänulik. Minu katsed ei suutnud komponente jagada.

Need on pildid kristallid ma mõtlen. Kõigepealt etanoolis. Paljud Diffrent asju, ma alati thougt ainult puhas sileda peal on õige. Kas see on õige? Pilt 2 on samuti etanool. Pildil 3. on Hexan, see ei ole talve imedemaa, mida ma ootasin. Kristallid on tuhmid ja mitte puhtvalged. Kaks pilti on bensiini eeter baasist. Ka need nõelad ei tundu mulle õiged.
 

Attachments

  • gDiozSavkx.jpg
    gDiozSavkx.jpg
    3.8 MB · Views: 159
  • zqK4DT6Zwx.jpg
    zqK4DT6Zwx.jpg
    1.2 MB · Views: 168
  • vGxNdqMc91.jpg
    vGxNdqMc91.jpg
    1.5 MB · Views: 168
  • KvZ51EJM4Y.jpg
    KvZ51EJM4Y.jpg
    2.1 MB · Views: 164
  • 2b3hN0nmC6.jpg
    2b3hN0nmC6.jpg
    2 MB · Views: 170

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma olen lihtsalt mingi ahool internetis, aga siin on minu tõlgendus:
MARQUIS, positiivset reaktsiooni ei ole.
MORRIS, positiivne kokaiin
ROBODOPE, positiivne reaktsioon puudub
SIMONS - kokaiin positiivne
EHRLICH ei reageeri positiivselt
MECKE, positiivne fenetsiin
LIEBERMAN positiivne kokaiin

Kristallid. Ma analüüsin nüüd nõustun, et pilt 1, 11 ja 2vo'clock vahel on kvintessentsed kokaiinvesinikkloriidi kristallid, mida ma näen
Pilt 2 näitab sama struktuuri, mida ma näen oma kristallides, mis minu arvates on analgeetiline "kaine" bensokaiin ehk
Pildil 3 on mõned ilusad kokaiinikristallid, mis tunduvad mulle väga puhtad.
Pildil 4&5 on monokliinne struktuur, mille aspekt ja suhe vastavad kirjanduses fenatsetiini kohta esitatud andmetele.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
KHTs68SbXQ
Z3sGxTCiFW
Vx9Qz6JHMq

Esimesel pildil näete seda sama struktuuri, mida ma nimetan bensokaiiniks. See on lihtsalt lahustatud jääkülmas RO joogivees @2ml/g, ja kiiresti dekanteeritud pirukapannu ja aurustatud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mu naine oli minu tagumikus, et teha midagi muud kui vaadata kokaiinikristalle, kui ma vastasin innitial, mida ma ei jõudnud öelda, on see, kena töö reagentide reaktsioonide ja kristallide fotode kohta, kui ma esimest korda vastasin, arvasin, et vastan mõnele lapsele, kes mängib oma toiduga, ja te avaldasite mulle muljet oma vastuse põhjalikkusega. Ma arvan, et me oleme sarnases kohas sarnaste motiividega kokaiini kohta. See on minu lemmiknarkootikum ja ma olen otsinud kõrgelt ja madalalt rohkem teavet. Olen leidnud palju, kuid suur osa sellest ületab minu keemiavõime.
On saladusi, mis jäävad selle kemikaali kohta varjatud ja ma loodan neid paljastada ja ma võtan kogu abi, mida ma saan. Võite vabalt jagada kõiki teie poolt avastatud teadmisi ja ma jagan teiega ka oma teadmisi. Viimane leid kokaiini keemia pealkirja all on minu jaoks raamat "kokaiini käsiraamat" ja "kokaiini kasutajate käsiraamat ", mille autor on David Lee. Need on vanemad väljaanded (78 ja 80), kuid sisaldavad mõningaid teadmisi, mida ma eelnevalt ei teadnud. Neid saab tasuta alla laadida mitmest kohast. Kui te ei ole neid lugenud, siis peaksite seda tegema. Kui te ei leia neid kergesti, võin ma teid linkida pdf-allalaadimise lehekülgedele. Üritasin ühte üles laadida, kuid loobusin pärast seda, kui see 3 korda ebaõnnestus.
Ma lugesin, et kollakas värvus ei ole Ehrlichi jaoks positiivne reaktsioon ja on ka üsna tavaline. Mina isiklikult ei näe selles rohelist. Võib-olla rohekaskollane, mis ei ole concusmm×.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Vau, aitäh sõbraliku ja lugupidava vastuse eest. Ma olen kindel, et me leiame paremaid võimalusi puhastamiseks. Kas vee ümberkristalliseerimine, mida sa mõtlesid "ma võin sulle anda skeemi, mis tegelikult ei jäta praktiliselt mingeid jälgi võltsainetest, " ? Kui ma vaatan oma märkmikusse proovisin seda juba 6 korda kunagi edukalt :( Mida ma tegin:
-Täitke 2ml vett katseklaasi koos kruvikorgiga.
-panen kruvikaane peale ja panen jäävee sisse
-meeles purusta 1g materjali
-võtan testtoru, avan selle ja panen sinna pulbrit. (Võibolla olin siin liiga aeglane ja 2ml vesi sai jälle toatemperatuurile)
-sulge katseklaas ja raputa -> väga vähe ei lahustunud
-valage katseklaasist, toetudes klaasist stiererile, et vältida tilkumist ja hoida mitte lahustunud materjali tagasi.
-Kasutasin selleks karastatud klaasist valmistatud klaasi lõikeplaati.
-seadsin terraariumile soojendusmatile (ei ületa kunagi 35°C) + kasutasin kaasaskantavat ventilaatorit, et aidata vee aurustumisel.
..... See võttis igavesti, sest konsistents oli nagu vahtrasirup... ma väänasin plaati, et saada suurem pind soojuse ja ventilaatori jaoks, kuid siiski väga aeglane aurustumine võrreldes etanooliga. Niipea, kui see ei olnud enam jooksev minu plaat ma panin selle jahedas kohas akende lähedal, nii et võiks tuul aitab kristalliseerumine. Ja arvake mida? Kõik kummalised kristallid a ikka veel siin... + ei mingit head efekti enam. Vesi ja temp peab hüdrolüüsima tundliku molekuli... Järgmine kord panen kokaiini ka juba testtube külmas piirkonnas, ainult lisada külma vett, raputada lühidalt ja visata see portselan buchneri lehter vaakumiga(ma olen ikka veel ebakindel, kas vaakum võib tegelikult kiirendada hüdrolüüsi,). Et vastata teie küsimusele: Kas te kontrollite oma ph-d, kui teete kogu seda teadustööd? Jah läbi hästi kalibreeritud digitaalse ph-meetri ja tavalise testriba. Kas te reguleerite oma vee ph-d, et seda vältida?
Nagu siin https://drugs-forum.com/data/attach..._stability_of_cocaine_in_aqueous_solution.pdf
soovitatakse toatemperatuuril säilitamiseks ph väärtust 5.
Samuti ofcourse ma tean David Lee raamatuid, see oli ka minu lähtepunkt, kuid nüüd kuidagi outdatet....
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kas te oskate selgitada, kuidas toimib soubility ? Ma leian allikaid, kus väidetakse, et 2,7 - 3,2 ml etanooliga saab lahustada ühe grammi. Kui ma proovin kuni 4 ml g kohta. filtrisse jääv kraam testib ikka veel positiivselt morris reaktiiviga. Minu teooria on, et seal on mingi suhkur segatud. Suhkur võib lahustuda vees ja moodustab lima, see lima võib lahustada rohkem kokaiini? Ma olen üsna kindel, et olen seda juba näinud kloroformiga. Kui ma proovisin klorofoorumi kristalliseerumist ilma atsetooni pesuta ja kõik lahustus. Aga kui pulber oli õigesti pestud atsetooni kaudu, võin ma kloroformiga välja filtreerida lõiked, sest kõik ei lahustunud. Ma arvan, et minu vaenlane on emulgaator, mis aitab, ets erinevad ühendid segunevad ühtlaselt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kui te ütlesite, et see on pärast vanni kleepuv. Ma teadsin, et me räägime suhkrust. Mannitool ilmselt , see on suhkrualkohol, nii et see lahustub etanooli metanoolis ja vees. Ma kasutasin kogemata EI külma vett ükskord ja see muutus pruuniks liimiks ja 20 ekstraheerimist hiljem kaotasin edukalt kogu kokaiini. Ei, dekanteerin, seda teen tavaliselt täpselt 1 kord ja kui saan midagi väärtuslikku välja, siis teen kogu koti, aga 4/5 korda ei saa midagi. Keevas kuumas isopropüül teeb minu jaoks enamasti üsna õiglase ekstraheerimise. Panen selle Buchnerisse, kallan kuuma iso peale, keerutan seda 5 sekundit ja vajutan lülitit. Siis pritsin mõned ml keeva kuuma isopropüüli, et imeda välja jäägid, mis on buchneris.
Kui te võtate selle jääkülma vee ja neutraliseerite selle mõne sb-ga, saate kivid välja korjata ja olete kõrvaldanud enamiku, kui see suhkur jääb vees lahustunud, siis purustage see, keetke uuesti uues vees ja natuke aluse ja koguge see teist korda. Kas teadsite, et c.hcl on nii polaarne, et ta dissotsieerub 50% 7 ph vees, ph-meetri kasutamine on oluline, sest kui teie ph vastab teie pka, siis tehniliselt on 50% liitunud ja teie oht kaotada 1/2 oma jama. Kontrollige kindlasti, et teie ph oleks vähemalt 2 üle pka, kuid kokaiin on ka habras ja see laguneb kergesti. Happeline ekstraheerimine, ph<6,6, kui sa üritad seda puhastada, enne kui sa eraldad polaarse/mittemolaarse, kontrollige ph-d ja reguleerige seda, sest kui see on 7, siis kaotad toodet. Ma olen näinud paar tööd, mis käsitlesid levamisooli olemasolu. On 2 sarnast paberit ( teine on minu arvates võltsing ja intellektuaalse omandi vargus). Mõlemas paberis on 3 tugevuse kokaiini ja levamisooli seguproovid ja mõlemas paberis eemaldatakse edukalt levimisool neutraliseerimise ja heksaaniga puhastamise teel ning seejärel hcl gaasiga uuesti prootoniseerimise teel. Esimene paber, mida ma lugesin, kuulutas küll Lewis'i happe taasühendamist ja 3x heksaanipesu kui eelistatud meetodit, mis puhastas kogu levamisooli välja ainult 2 pesuga, kuid kui lugeda paberit, siis ka teine meetod eemaldas kogu levamisooli, kuid selleks kulus 3 pesu. See oli kloroformi hcl vees. Kokaiin hcl lahustati vees, loksutati 3 korda kloroformiga, seejärel aurustati vaakumis. Nagu ma olen kindel, et te teate, Levamisool on kuldstandard raskesti eemaldatav .
Ma ei ole näinud mingeid tõendeid, mis viitaksid sellele, et muidugi ( või tugeval vaakumil on mingi kahjulik mõju kokaiinile. Mis toob mind millegi juurde, millest ma ei ole kunagi kuulnud või näinud, et seda oleks proovitud. Tsentrifuugimine. Ma just jahtisin mannitooli ja kokaiin hcl füüsikalisi omadusi ja märkasin mõningaid huvitavaid fakte. Kokaiin hcl on mol. Wt. Otse 2x mannitool. Samal ajal on mannatoli polaarne pindala 2x suurem kui kokaiin hcl ( rohkem kui, (120A vs. 55A), mis teeb sellest hämmastava kandidaadi tsentrifuugimiseks. See on langevarjud ja torpeedod. Ka 120 angströmi võiks filtreerida tselluloosikettaga ja peaksite leidma sobiva suurusega rohkem kui 55 ja vähem kui 120
 
Last edited:

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kuna mul on olemas tsentrifuug(või ehitan ühe vanast droonimootorist), siis proovin seda.
Et tulla tagasi aktuaalse teema juurde ja vastata oma küsimusele. Jah, kokaiini saab puhastamiseks uuesti oksüdeerida. Vt https://www.emcdda.europa.eu/publications/eu-drug-markets/cocaine/production_en#figure1

Lihtsalt veel üks link huvilistele. Ma arvan, et see on lugemist väärt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
JAH! on minu esmamulje sellest teisest lingist. Ma ei soovita midagi, mis seal kirjas on. Ma võiksin, kuid ma peaksin seda analüüsima faktilise teabe ja numbreid läbi ajama. Minu esialgne mulje on, et see on suurepärane võimalus kaotada palju toodet. Ma lõpetasin selle lugemise, kui jõudsin kümnenda vale/eksitava teabe juurde. See on pikk teekond, et seda kõike koos tsitaatidega ümber lükata.
 
Top