Kas ma saan neid kristalle näha?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kuidas see teile tundub? Ma tegin paar asja. Kuumutasin ammooniumkloriidi ja formaldehüüdi Alihn-kondensaatoriga ja 110° pööratud vaakumliitmikuga peal ja vaakumpumbaga paar tundi ja lasin jahtuda ja filtreerisin selle. Seejärel destilleerisin vedelikku vaakumis paar tundi ja kondenseerisin destillaadi ning lasin sellel jahtuda ja filtreerisin selle. Seejärel kondenseerisin ja filtreerisin seda veel paar korda. Võtsin filtraadid nr 3-5 ja refluksisin neid metanoolis, mida destilleerisin kaks korda tuuleklaasi pesuvedeliku kannust, 30 minutit ja filtreerisin seda kaks korda kuumalt. Lasin sellel sügavkülmikus külmutada, filtreerisin kristallid ära ja seejärel loputasin neid vedelikuga, mille destilleerisin 3 kannu pleegitusvahendi põhjast, milles oli 60 ml atsetooni, mis jäeti ööseks õue ja dekanteeriti. Võtsin veidi etüülatsetaati ja lahustasin selles 2-b-4-mp, seejärel lisasin eelmisest arutelust saadud kristallid ja 2,63 grammi NaOH-d ning 100 ml vett. Kuumutasin seda 60°c suunas umbes 30 minutit. Seejärel destilleerisin seda vaakumis, kuni vedelikku jäi väga väheks. Siis lisasin veidi atsetooni ja soolhapet, kuni minu ph paberid nägid vihikusse välja 5. Panin selle pikaks ajaks sügavkülma. See on vaid minu ligikaudne mälestus sellest, mis juhtus. Kui ma tagasi tulin, oli see vedeliku põhjas. Ma ei ole seda konkreetset asja kunagi varem näinud. Ei ole seda kunagi lõhnanud. Ei ole seda kunagi maitsnud. See ei lahustunud absoluutses atsetoonis ega absoluutses iso.
UD65BCwu8I
2DJivUCXyl

Kindlasti ei ole see midagi sellist, mida ma alguses kolbi panin. See ei lõhna ammoniaagi ja kindlasti mitte 2-b-4-mp-i järgi, jumal tänatud, ma ei saa seda lõhna kunagi ninast välja.
Ma põletasin natuke, ei olnud selget lõhna. Sellel oli lõhn, aga midagi, mida ma ei oska välja tuua. Suits ei põletanud mu nina ega teinud silmi vesiseks. Kas see näeb välja nagu midagi, mida ma peaksin säästma? Mis on järgmine test?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
No kurat, ma nuusutasin päris suure joone, umbes 0,080-0,100 g. See kõrvetas, aga mitte väga halvasti. Õige kogus selle põhjal, mida ma olen lugenud. Mitte midagi, ei mingit aktiivsust. Hr 88 bpm pärast 15 minutit. Ma arvasin, et see nägi hea välja ( mitte hea, kuid õige) järgnes süntesaatoritele tihedalt....ei tea, mis see on, kuid see ei tee asja. Strike 2. 2 ebaõnnestumist. Ma arvan, et mul vist ebaõnnestub metüülammooniumkloriidi tegemine. Hea, et olen proovinud ainult 5g korraga.
See on üsna pettumust valmistav, aga ma teadsin, et keemia õpetamine on raske. Tagasi joonistusplaadi juurde 🚮
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28

Kas nägid enne vaakumdestillatsiooni erinevaid kihte? EA-s afaik peaks see olema väga ilmne.

View attachment 37598
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma isegi ei mäleta, kuid ma oleksin pidanud vähemalt kahekordistama enne selle viskamist, sest ma suitsetan iga päev metat ja cracki ja ilma paar korda ümberkristalliseerumata 100mg tõenäoliselt ei teeks midagi. Sa elad, sa õpid. Mõnikord kommenteerib inimene vana postitust, mida ma kommenteerisin ja kas ma muutun rumalamaks või räägin põrgulikult, sest ma õpetan end kuidagi asju 😅
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Sulamistemperatuur ?
Marquis reaktiivi ?
Liebermanni reaktiiv ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma isegi ei mõelnud, et proovin selles mingeid reagente, osta sulamistemperatuur oli väga lähedal õigele numbrile. Mõne kraadi piires
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Teil on juba kõik vajalik markiisireaktiivi valmistamiseks, kuid hea uus sulamispunkti jaoks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See on vana teema ja see materjal on ammu kadunud, jah, ma olen praktiliselt kõike Marquis'ga katsetanud, see reageerib paljude ravimite ja võltsainete suhtes. See 3 senti, mis see maksab, on seda hinda väärt. Mul on sügavkülmas CH³NH²HCL, mida tegin eelmisel nädalal ja tahaks seekord seda reaktsiooni teistsuguses lahustis käivitada, sest olen kuulnud palju kaebusi EA kohta
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
See näeb väga tuttav välja, nagu kõige puhtam, valguse all punane amfetamiin, mis väidetavalt lõhnab, nagu oleksite just avanud pudel 1L atsetooni. Ma mõtlen, kas see on mingi märg või smth? Kas see muutub kõvaks, kui jäetakse kosmosekotti kuivama, kus on mõned kriimustused halvad, et saaks hästi kuivada? Ja mitte et sind paranoiliseks teha või smth aga Breaking Badis tegid nad ritsiini see näeb kuidagi sama välja
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Siinne "puhas" amfetamiin lõhnab nagu atsetoon. Kui võimalik, tehke see veidi pehmesse või tahkesse kivisse ja pange see telefoni taskulambi alla
 
Top