Question Kas ma võin alustada oma laboratooriumi korteris?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Tahaksin teha amfetamiini ja MDMA-d, on mingi probleem teha seda korteris?
Ma koliksin niipea kui võimalik teise kohta, kuid järgmistel kuudel ma ei saa. Ei ole raha kõike, ma pean juba ostma kemikaale ja klaastaara.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Soovitan tungivalt mitte alustada laboratooriumi oma kodus või mõnes kohas, mida saab kergesti jälgida.

Hea alguskoht võiks olla garaaž (sularahas makstud võltsitud isikut tõendava dokumendiga), et jääda võimalikult anonüümseks.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ma ei saa kunagi kahtlasi kemikaale enda juurde toimetatud. Selle ettevaatusega probleem on laboratooriumi minu kodus on lahendatud?

Ma olin rohkem mures müra ja lõhna pärast... Liiga palju müra ja lõhna korteri jaoks?
Seal on eelis, kui juhtub, et keegi tunneb lõhnu tänavalt nad ei tea, millisest hoonest see tuleb, eelis maja ees!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Teie järgmine probleem oleks lõhnad, sõprade ja pereliikmete külaskäigud või naabrite kahtlused. Kuidas kavatsete need kõik kõrvaldada?
Eriti lõhnad.

Kas teie lähteainete ja laboriseadmete hankimine on ka 100% anonüümne? Kui ei, siis võib teie vastu algatatud uurimine viia LE väga kiiresti esimesse kohta, kus nad eeldavad, et teie labor või lähteained asuvad, nimelt teie koju!

Te ei eksi oma oletusega, kuigi on viise, kuidas saaksite lõhnadest võimalikult palju eemaldada, näiteks osoonigeneraatorid ja juhtida oma heitgaasi/filtrisüsteemi läbi veepõhise lahuse, et seda filtreerida.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Sorry nii palju küsimusi... amfetamiini süntees on lõhn, kui ma kasutan p2pn ja elavhõbeda meetodit?
Vaatasin de videot 10 grammi kohta, väga väike kogus, kuid ma võiksin teha 5 sellist reaktsiooni korraga. Kui ma saaksin teha 100g amfetamiini päevas oli hea algus!

Ma olin marihuaana kasvataja ja osoonigeneraatoreid müüdi lõhna jaoks, et kasutada koos süsiniku filtriga. Ma ei ostnud kunagi osoonigeneraatorit, sest süsinikufiltrid eemaldasid lõhna 100%. Marihuaanaga 2 kg süsinikku, umbes 12 dollarit, on piisav, et eemaldada lõhn ruumis 1 aasta jooksul. Aga kemikaalidega küllastuks süsi väga kiiresti.
Osoonigeneraatorid töötaksid amfetamiini tootmiseks?
Ehk juhatada aksessuaator läbi vee ei ole hea mõte, sest süsinikufiltrid on niiskuse suurenemisel vähem tõhusad.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ma mõtlesin rohkem MDMA ja amfetamiini, kui lihtne müüa 4mmc võib-olla ma võiksin seda teha! Sest ma pean ka müüma, mitte ainult tegema.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ärge muretsege!

Jah, seal on lõhnad ja mürgised aurud, mis tuleb ümbertöötleda/kaotada. Ma arvan, et kõige parem on töötada aktiivsöe filtreerimise süsteemiga, mis on paigutatud reaktori kohal, täpselt seal, kus on lõhna/auru allikas. Seda süsinikufiltrit saab kombineerida osoonigeneraatoriga, täpselt samamoodi, nagu seda tehakse umbrohuistandustes!

Ma eeldan, et see toimiks samamoodi, nagu see on lõhnade liiga laia leviku takistamiseks, mitte mürgiste aurude vastu võitlemiseks...

Nende juhtimist läbi vee näen ma tegelikult üsna tihti, nagu järgneval pildil (paremal pool nurgas) näidatud, nii et laboris on see täiesti okei:

OHApPCe2Vh


See ei ole 100% vesi, vaid lahus millegagi, mida ma praegu täpselt ei mäleta.

Võite vaadata ka seda artiklit võrdluseks:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top