Kas ma saan ohutult kasutada vaakumpumpa koos tüüpiliste MDMA lahustitega? (ksüleen, IPA ,HCL, NAOH , jne?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Noh, sai minu uus vaakumpump, enne seda kasutanud väike käsitsi pump, ja ausalt öeldes oli piisavalt hea , nii.. kuna tal on mootor jne, kas ma saan kasutada vaakumdestillatsioonides ilma riskideta?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sõltuvalt lahustiga kokkupuutuvate pumbaosade materjalist tuleks ühendada külmalõks, et kondenseerida vaakumis tekkivad aurud. See takistab ka lahusti aurude levikut ruumis.


Samuti tuleks luua võimalus vaakumi reguleerimiseks, alati ei ole vaja täielikku imemisvõimsust.
Ma olen selle lahendanud T-tükiga imemisliinis, kuhu saab vaakumi reguleerimiseks valeõhku sisse paisata.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx palju sõber, see on väga kena , aurude jaoks oli mul ekstraktor otse manuaalse pumba väljundil, kuid see meetod on just see, mida ma vajan.
tnx uuesti Sir.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nii....olen püüdnud aru saada, kuidas ühendada... ja... im ei ole kindel haha ...
kas sa võiksid mulle palun selgitada?

millist osa ma peaksin oma vaakumadapteriga ühendama?
 

Attachments

  • xGW4v1JM9S.PNG
    xGW4v1JM9S.PNG
    112.8 KB · Views: 329

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

ok, kõik arusaadav, kokkupanek on väga lihtne ja loogiline haha...... lihtsalt... jäävanniga peaks piisama, eks? ei ole vaja vedelat lämmastikku selleks , eks?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma kasutan jää/soolavanni -21 -24 °C juures, kuid te peaksite kasutama midagi sellist nagu dewar , et hoida seda pikema aja jooksul külmana.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kõigepealt ühendus oma külmalõksu, siis kõige parem, viis reguleerida valeõhku vaakumi seadmiseks ja seejärel pumba imipoolele.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, see ei ole külmavõitu. See on vaakumadapter vaakumdestillatsiooniks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sõltub lahustist (näiteks on parem kasutada vedelat lämmastikku koos dietüüleetriga), kuid tavaliselt, nagu Pennywise ütles, piisab jääsoolavannist.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
jah jah ma jnow, ma laadisin üles, et näidata oma vaakumadapterit, minu külmalõks on teel!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

tavaline söögisool? mis on soola põhjus?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
mis puutub dewar...., siis kas on ka mõni teine võimalus? lihtsalt jää/vannisool ei ole piisav? näiteks kasutada sobiva suurusega metallkonteinerit?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Mida suurem on soola kogus, seda madalam on külmumispunkt (teatud piirini; kui soola on piisavalt palju, et enam ei lahustu, ei vähene külmumispunkt enam). Ookeanivesi sisaldab umbes 3,5% soola; merevesi jäätub umbes 28°F (-2° C) juures. 10%-line soolalahus jäätub umbes 20°F (-6°C) juures ja 20%-line lahus 2°F (-16°C) juures.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui teil on võimalus alati lisada või vahetada jääd/soola, on see võimalik ka ilma isoleeritud anumata. Sõltuvalt sellest, kui kaua te pumpa kasutate, soojeneb jahutussoolvesi ja lõks muutub ebatõhusaks.
Dewar hoiab soola/jää segu pikka aega külmana.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nii, ma läheksin kokku küllastunud? nagu soolvee? või et oleks neccesary kui oleks võimalik külmutada madalamal kui -16? vedela lämmastikuga jne? lihtne vesi / jäävann , kuna ma nägin, et see järgib proportsiooni, mis soola % soovitate mulle?

mul ei ole dewar, aga termokonteiner töötaks? (dont know if thermo is correctly name in english? (the one used to keep cold/warm the food/cofee etc)
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

midagi sellist võiks toimida? (see on typicall, et saada toit/toidu jne. heas temperatuuris) siin nimetatakse termo või termo
 

Attachments

  • uGnkNzsETc.jpg
    uGnkNzsETc.jpg
    18.7 KB · Views: 297

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma olen soolaga üleküllastanud soolvee, nii et mul on põhjas ikka veel sool, mis ei ole lahustunud, üleval on alati paks pehme jääkihi, nagu lumelörts ja termomeetri järgi -21-23°C külm. Atsetooniga võiks proovida veel sügavamal, aga mulle piisab sellest. Ma kasutan ka eksotermilise redutseerimise ajal kolbi jahutamiseks soolvee, kasutan kogu aeg sama soolvee.
Kui teil on vaja veel madalamale minna, uurige oma piirkonna kuivjää tarnetest, kuivjääd saab ilmselt kasutada kuni 48h ja seda saab ka graafiku järgi kohale toimetada.

Jah saab, kui see on piisavalt suur, dewar on sama ainult kaks korda ja rohkem isoleeritud tööstusstandardis, ma sain ühe odavalt second hand onlinestore'ist õiges suuruses minu lõksu.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

nii... see kõlab nüüd ainult arvan, et mul on vaja mõõta temp ja saada noore loogika mulle, lihtsalt ma mõtlesin, kui raske oleks saada jää kivide soolveest, kuid kui sa ütled, et ma lihtsalt pean mõõtma temp. ja saada jaoks lumi konsistentsus ill teha õigesti.

nagu kuivjää ma mõtlesin seda , sees minu omatehtud dewar kolb võiks lahendada kõik, et probleem. kavatse teha otsing nüüd, et näha, kas ma saan seda.

umbes kuivjää , ei ole probleem aurud jne õigus? see lihtsalt sublimeerida ilma riskita õigus?

umbes gaasi lahustid ma tahan "kõrvaldada" on IPA , Xylene , DCM ... ja HCL / NAOH alates leelise / happe samme.....
need oleks "kõrvaldada" kergesti?
 
Top