Kas ma võin kasutada STABi bori redutseerimisel

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mul on STAB, ma arvan, et selle nimi on naatriumtriaatsetoksüborohüdriid. Minu küsimus on, kas ma saaksin seda kasutada PMK bori redutseerimisel

Aitäh u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mul on STAB, ma arvan, et selle nimi on naatriumtriaatsetoksüborohüdriid. Minu küsimus on, kas ma võiksin seda kasutada PMK boro redutseerimisel

Mul on 100L ruumi ja ma püüan keskenduda võimalikult suure tõhususega töötamisele. Ma kasutan praegu al / hg ja loodan, et skaala kuni 4kg 100L reaktoris, ma kuulsin, et boro reduktsiooniga saan ma mahutada palju suuremat reaktsiooni korraga ja ka käivitada seda palju ohutumal(?)/ madalamal temperatuuril, samuti suurendada saagist ja ei ole elavhõbedat laboris.

Mulle on öeldud, et kõik/hg on ainult 70% saagis? Ma arvasin, et see on 90+, mida ma olen saanud.

Aitäh u
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Kas soovite kasutada naatriumtriaatsetoksüborhüdriidi või küsite, sest teil ei ole teie elukohas ligipääsu naatriumborhüdriidile?
Naatriumborohüdriidi müüakse Euroopas 120 eurot/kg pangakontoga või Hiinast 115 eurot/kg bitcoiniga samalt tarnijalt pmk glütsidaat.
 
Top