Kas te oskate mulle anda valemit, kuidas muuta fenetüülamiini metamfetamiiniks

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Olen uurinud palju selle kohta, kuidas fenüületüülamiini metaks muundada, kuid kui vaadata valemeid, mida ma leian
Ts0aV6pLqg


ma küsisin oma sõbralt, kuid ta ütles, et seda ei saa konverteerida metafetamiiniks, kuid ma arvan, et fenüületüülamiini saab konverteerida fenüületüülamiiniks, mida müüakse meie riigis Ma oleksin tänulik, kui te saaksite mind aidata, ma oleksin väga õnnelik, kui te ütleksite mulle, milliseid materjale ma ostan
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Saate, kuid peate kulutama nii palju raha, et see on kaubanduslikult kasutu tegevus ja te, tõenäoliselt, ei saa seda teha ilma heade keemiliste oskuste ja seadmeteta.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
kas te saate mind aidata, milliseid seadmeid osta mul on umbes 200 grammi fenüületüülamiini minu käes ma tahan teha seda metamfetamiini kristalli, kas te saate seletada, kuidas seda teha
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Mul puudub praktiline käsiraamat. See on kasutu viis, nagu ma teile ütlesin.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei tea, kas ma ühel päeval teen piisavalt narkootikume, et vastata, nagu ei oleks ma isegi sõnagi lugenud sellest, mida mulle öeldakse, ja kiidelda, et mul on 200g kaubanduslikku toidulisandit, nagu mul oli 2,5-dimetoksibensaldehüüdi
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
kas on olemas odav metamfetamiini retsept, mida on lihtne käsitsi valmistada
 
Top