Kanada unistatud riik!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8


 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
nah enamikus kohtades, kus uimastid on legaliseeritud ja maksustatud, on musta turu hinnad nii madalad, et litsentseeritud müüjad ei saa konkureerida
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
siis peaks mustal turul kasutama nende teenitud suuri summasid ja loodetavasti reserveerima/looma mingi puhvri, et me saaksime üle riikide lennata ja neid tasuta laeni täis toppida... vaatame, kellel on pikem hingeõhk... rahvas kõrgel ja õnnelik (aga eluaegne klient) või valitsus ei kogu enam aasta jooksul makse, eelarved ja prognoosid ei tööta... radikaalne? jah, aga lõpuks oleme me vastutavad, mitte need jäigad rohelist teed vetsupidi lapsevägistavad maksudest loobuvad kuradid...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Hollandis on meil kanepi puhul "gedoogbeleid"... see tähendab mitte legaalset ja mitte ebaseaduslikku.. koffieshop võib müüa ja maksab maksu... aga nad peavad ostma seda legaalsetelt turustajatelt... aga neid ei ole olemas, kuna kasvatamine ei ole lubatud..... Ma ei ole kunagi saanud idee taga, aga ma arvan, et ma tean... 1. Ja majandus vajab võimalusi musta raha jaoks, nagu riigid nagu USA, mis ei ole enam riigid, vaid koorporatsioonid. Ettevõtted vajavad musta raha... Ma olen pärit Hollandist, meil on väga professionaalsed, peaaegu iga lill, köögivili või mis iganes kasvab maa peal puul kui taim. Me tegime isegi paremaid kokapuud kui Peruus... aga ikkagi ei saa valitsus kasvatada rohtu, mida tarbija nõuab... ja nad ei taha, et see oleks legaalne. Nad ei taha seda kasvatada. Palju rohkem eelistavad oma töötajaid või nimetatakse kodanikud peavad olema võimalusi luua iseseisvat sissetulekut nagu lõpuks me arenenud kaubanduse, Wallstreet, isegi dollar on otsetõlge daalder (2,5 guldenit)
..
Narkootikumidega on see, et kui sa kasutad alati sama tootja toodet, täpselt samu tooteid ikka ja jälle, siis mõne aja pärast tekib selline tolerantsus, et see ei anna sulle enam legendi otsimist....

kui müüa kilo kokaiini lõpptarbija toote mahus, siis viimane 200gr annab sulle nii palju peavalu. Inimesed arvavad, et sa lõikad seda. See maitseb teistmoodi. See lõhnab erinevus. Viimane oli parem kõik selline sitt, aga see on lihtsalt, et su keha vajab mingit uut toksilist ainet või ma ei tea mis see on, aga nagu sitt, niipea kui see saab McDonald kontseptsiooni oleme perses.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma tahtsin öelda, et nad vaatasid, mida USA tegi umbrohuga, ja neile meeldis see idee. Panid maksma meditsiinikaardi eest, mida arstid müüvad, kuid ei tunnusta ( jäid narkotestis rohu eest läbi kukkuma ja kaotad ikkagi oma pillid, kaart või mitte). Maksustage kasvatajad, maksustage müüjad, maksustage ostjad. Ei saa relva omada, kui sul on mmj kaart. Marihuaana on kallim ja kogu kasum läheb valitsusele
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas see töötab praegu Kanada jaoks?
 
Top