• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Kanepi nõudlus Ameerika Ühendriikides?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Otsime uusi müüjaid, et täita meie hetkel üsna õhukest USA-st USA-sse suunduvat nimekirja. Nende on nii palju Cannabis edasimüüjad kõikjal, koos legaliseerimine mitmes osariigis, mis teeb see lihtsam kui kunagi varem, et inimesed saada kõrge, mis on tõeline väärtus Cannabis nendel päevadel? Kas siin BB-s on selle jaoks turg USAst USAsse müümiseks?

Ma kutsun praegu Müüjaid, kellega ma isiklikult olen tegelenud, et tulla siia, kas te arvate, et tasuks minu aega minna ka Telegramiga suurte Cali tüüpide järele? Ma jälgin palju kanaleid ja nende on mõned tõesti pro müüjad seal, kes võiksid tuua meie turule mõned väga kõvad asjad. Eelmisel kuul oli mul üks Sativa kuradi 55% THC, ma mäletan, kui ma olin põnevil lihtsalt kahekohaliste numbrite pärast, see on hullumeelne, mida need kutid tänapäeval välja toovad.

Meil on kindlasti vähe psühhedeelseid aineid ka Ameerika Ühendriikides, need on müüjad, keda ma olen siiani jälginud.

MORE WEED???? Mida te arvate?

P.S. Marihuaana on Cannabise orjanimi, vaadake järele! ja lõpetage selle nimetamine Marihuaanaks!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tahaksin näha rohkem umbrohtu USA osas. On mõned asjad, mida võiksime kindlasti rohkem kasutada. Varem oli umbrohi minu leib, nüüd, kus ma elan, lähevad inimesed pigem müügipäeval dispole, kui et toetada kohalikku diilerit. Rohkem kui pooled neist, keda ma tol ajal tundsin, läksid kõik pensionile või olid sunnitud seda vahetama, sest pakkumine läks taevasse ja hinnad tõusid. Enda kasvatamine näib olevat tänapäeval ainus viis teenida korralikku sissetulekut ja see on ka lõbusam. Pole kindel, kui suur on nõudlus, kuid alati on vaja rohkem rohtu!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Rohkem weed!!! Täpselt minu mõtted! Kui kogu legaliseerimine algas, oli mul tõsine moraalne dilemma, minu diiler on olnud minuga üle kümne aasta ja ma keeldun teda määrida, nii et ma jätkasin temalt ostmist mõnda aega lihtsalt põhimõttelistel alustel. Aga lõpuks isegi ta ütles mulle, et ma läheksin korjama mõned dispo 🔥 ja ma korjasin ka tema jaoks lol. Ta on ikka veel äri nii palju kui ma tean ja ma ei saa oodata, et tuua teda BB, tõeline professionaal, Mary on tema muusa, ta tegi mind Stoner lol

Telegramil on nende Cali meeskondade professionaalsuse tase, mida ma olen näinud, hämmastav.. kiirem klienditeenindus kui kuradi Target või Bank of America, tõesti kõrgetasemelised inimesed.

Hetkel tundub mulle rohu sektsioon nagu tavaline, "enne dispo päevi" narkodiilerite valik. Mis on hea, aga... Potentsiaalid...! Söödud! Kõrge THC trofeed! (dispo omad on ikka veel jama) HASH!

Tootevalik on minu arvates dispos kõige suurem tõmbenumber, ilmselgelt on ka hind üks tegur, kuid üldiselt arvan, et kännumehed, kes teevad palju tellimusi, tahavad eelkõige ühte asja: järjepidevust. On tore teada, et sa TAHAD päeva lõpus rohtu saada, kui sa seda tahad. Kõigi nende toodete saamine siin ma arvan, et rohkem inimesi on valmis ostma kõigilt...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mulle meeldib, et ma hoian seda veidi alles, kuid ma suitsetan seda enam harva. See on päris palju seda jama, mis tappis Elvise. See ei ole ma olen rohkem huvitatud lõhn ja maitse kui thc üle 25% Mul oli kunagi üks vana sõber, kes kolis d Colorado ja ta müüs mulle on halb feno buds reaalne odav.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Selle järele on nõudlus, kuid ka pakkumine on suur. Minu osariigis avati äsja esimesed meelelahutuslikud apteegid
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Seal, kus ma olen, on ainsad inimesed, kes ostavad seda vanaviisi, on need, kellega ma üles tulin ja kellelt ma õppisin. Minu kodukootud kõik läheb minu vanematele pensionile. Nad kasvatasid mind sellega üles ja varustasid mind aastaid, kuni nad ametlikult pensionile jäid, nii et ma arvan, et nad on selle ära teeninud. Ma ei ole kunagi andnud dispo'le sentigi ja ei hakka ka kunagi andma. Miks maksta 100 qtr eest, kui saab seda maksuvabalt poole odavamalt. Nii et THC ei ole 25%, selle ikkagi hea kvaliteediga umbrohu ilmselt tabab umbes 19% või nii ja me ei pane oma nime arvutisüsteemi kõik oma andmed ka. Midagi ei ole päris õige, kui teete seda sama osariigi suhtes, kes meid varem arreteeris ja teeb seda ikka veel, kui nad tabavad teid kasvatamast või müümast ilma nende loata ja nõuetekohaste lubade/litsentside jne. ja tehniliselt kasvatavad ja müüvad nad föderaalsel tasandil ebaseaduslikult, nii et mis teeb nad seaduslikuks ja meid mitte? $$. Nii paljud noored suitsetajad ei tea nüüd isegi seda tunnet, et nad lähevad weedmans house'i, istuvad hea muusika saatel maha, suitsetavad natuke ja lasevad seda nende ees kaaluda ja mõnikord on ka sel viisil valikuvõimalusi. Kogemus on osa ka sellest, mis on muutunud hoopis kommertslikuks. Budtenderid... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
SO tõsi @prophet Ma ei ole juba aastaid korralikku "suitsu sesh" olnud. ja sa teed häid punkte kasutajakirjelduste kohta, föderaalse taseme asi ikka saab mind, kui kaua võib Fedz nii kaua silma kinni pigistada? See kõik on üks "vaip-vedu" eemal... Major props to you for taking care of your People, ma armastan näha, et, tõeline "Criminal Insurance Plan", bros helping bros. Asjad muutuvad, aga siis jälle ei muutu nad nii palju...
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Minu püsiklientidel oli omal ajal kombeks istuda ja suitsusessiooni pidada ning kotti noppida või vaadata, kuidas seda kaalutakse. Sellistel puhkudel tehakse palju muid veidraid ja lõpptehinguid, mis avavad ülejäänud kättesaadavat kraami seal. Kui sul on 10 erinevat ostjat ühe päeva jooksul ja nad kõik tunnevad erinevaid inimesi, aitab see ärile kaasa ja sa leiad alati muid maiuspalasid, kui sul on õnnelikud tagasitulevad kliendid. Rääkides rohu, ma mõtlesin saada mõned hashi ja pakkuda seda, kuid ma oleks vaja testida nõudlust nii Im ei ole kinni kõik. Kohalik on piiratud hashi eriti minu jaoks... Mõtlesin 15 või nii grammi kohta? Ei ole veel kindel...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jah, mees, on tõeline kunst lihtsalt oma diileriga tulistada. Ma olen kuulnud õuduslugusid, kuidas edasimüüjad panevad oma kliente tundide kaupa ootama, kuid alati arvasin, et inimene lihtsalt ei "saa seda" lol.

Ma olen olnud regulaarne weed pea palju aastaid nüüd ja ikka veel ei ole leidnud Hash. Ma kindlasti ostaksin selle hinnaga paar grammi. Sellest, mida ma olen näinud teistel turgudel, oleks see vargus, tõenäoliselt läheks kiiresti.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Jah, ma mõtlesin, kuidas see müüb. Ma tean, et dispo hind on kõrge hash, kus ma olen. Ma nägin seda $50 G, Im nagu NO WAY. 80ndate keskel oli see umbes 8$, umbes 2005 või nii oli see 12$ viimati, kui mul oli midagi. Kurat, ma arvasin, et vaha 17 dollariga G oleks atraktiivne, see on kohapeal, kuid mitte nii palju siin veel. Kui mul oleks äri, siis müüksin grammide asemel untsi.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ma olen TPB Ricky's Weed's School of Thought of Weed: "Just get it in you" kehtib rohkem kui ainult weed ilmselt lol aga, kõik need kuradi "arvustused"... "see lõhnas kastanite järele, kui see avati, terpeenide maitse on puuviljane ja kreemjas" fuck off, see on weed, shit maitseb nagu weed lol, kui see saab mind kõrgemale ma olen kõik selle kohta. Vahad, liivad, võided, kogu see jama on minu ümber ülehinnatud. Mitmekesisus oleks turu jaoks suurepärane
 
Top