Carolina Chemical ja PN2P - liiga hea, et olla tõsi

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Olen algaja ja panen kokku oma esimese labori (ainult isiklikuks kasutamiseks). Ma uurin kiiruse valmistamist, kuna see tundub lihtsam kui met. vaadates koostisosi, tundub PN2P kõige vastuolulisem reaktiiv. Ma tean, et aine ostmine ja omamine on leagal, kuid ma kujutan ette, et see minu ostmisel tõstab mõned kulmud. Ma näen, et Carolina Chemical toodab ja müüb seda ainet, kuid see tundub liiga hea, et olla tõsi. Kas kellelgi on kogemusi neilt ostmisega? Ma arvan, et kõige ohutum viis seda osta on lasta kellelgi teisel osta seda minu eest ja saata see tema aadressile. Millised on teised võimalused PN2P hankimiseks? Ma nägin siin videot selle valmistamise kohta, aga selle raegendid on mingil põhjusel raskemini saada kui PN2P ise.

Siin on Carolina Chemicals'i veebileht PN2P jaoks:

Igasugune sisend on teretulnud.

Tänan teid,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Millises riigis te elate, kus P2NP on keelatud ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Ma olen USAs, seega on ostmine ja omamine seaduslik, kuid ma ei oska öelda, kui täpselt seadusjärelevalve jälgib. Tõenäoliselt ostan siit turult, tuleb lihtsalt leida usaldusväärne USA müüja. Mulle meeldib mõte osta P2NP Carolina Chemicalist, kuna see on seaduslik ettevõte, kes teeb suffi professionaalselt, nii et selle puhtust on lihtne usaldada. Teisi raegente nagu väävelhape ja jäääädikhape saan osta clearnet'i kaudu. Minu peamine mure on see, et mind pimedas võrgus petetakse.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Olete kindel, et see on siin seaduslik? ma olen kindel, et see on nende nimekirjas. ma pean ehk uuesti kontrollima.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Kallis asf osta Poolast 200$-250$ kilo edasimüügist, 100-150$ kilo nitro, benso, äädikhappe ja butüülamiini, kui teete seda ise.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Olen näinud seda müügil 100g 50 siis tõusis 125. Vaene hobi sait, mis müüb prügi sõprade gf tehtud, arvatavasti nimetatakse bESTY. Ma arvasin, et suur buisness, kadus 🔨 sont tagasi, nagu Sri Lanka coca taimede EBay. Oli nagu kelle osta NaBH4 euro dollar 2000 2800 kg. Ameerika pangatähed, mitte Antillian guldenid unusta vahetada eurodeks/USA dollariteks, isiklik info kui karjapoiss söekaevur ainus töö seal.
Vaata Hg(II) Cl teised aga ütleb ainult üks kord. No seconds!
Sest ei ole turul siis, sest tavaliselt nagu raha. Osta kõik ära! Nagu tean võib olla sunnitud paar aastat liikuda! Legitiimsed inimesed teavad, et te ei kasuta seda kollase pigmendi või borohüdriidi kui paberi valgendaja.
Tavaliselt ei taha algajaid või tähelepanu nii null info, nimetatakse mitte tänava nimi, p2p õige nimi. n2prop loetletud võib-olla Google vastus, kui Wikipedia kanne. Beeta-metüülmetüülimine β-nitropropeen, cis-orto blah blah kreeka tähtede number
trans-beta-metüül-beta-nitropropeen
(2-Nitro-1-propenüül)benseen, IUPAC alternatiivne CAS#, naine Hiinas ütles, et ei saa müüa NaBH4, sest välja nagu ülejäänud rahvas, ei ole üldse keelatud. Loetletud kasutusalad kindlasti, ta ütles, et ma tean, milleks kasutatakse, erinev põhjus MIKS!
Ma saaksin suure reaktori 550 legaalne, legaalne plaaniväline ka erinev, 6000 plaaniväline eufooriline jalad vähem kuritarvitamist. Nagu kui pood avatud müüb üks asi summutid, auto seer seade, selgelt teeb illegaalne asi kui obviou eesmärk, kuid loetletud kui mingi toode kõlab uus. GPS õhu silt. Kui ei tea null lääne politsei teab midagi STEM, mis on õige see oleks metamfetamiini tõenäolisem, kui glut ei ilmnenud. Nagu koormused inimesed kasutavad seda marsruuti, ütleme saab seda tarnitud. Ilmub hiljem lihtsalt kindluse mõttes. Kas te tellida seda? Küsige, miks, kui tulevad parem ei ole midagi muud oleks paar, märgib.
Kust saab BMK PMK etüülglütsidaat 1-25 kg, naloksoon, asendatud difenüülid, levo. Dunno nimi number foto. Üllatud stimulandid on tehtud, kui superlabs on 2-3x hind Carolina raw. 600-1000 USA 80 mg amfetamiini Sulf/Phos peab olema super odav selle p2np hinna lähedal. Ei ole turul tänaval, kui mitte finaalid. Hope andke meile teada. Kasutatud on palju identifikatsioone. Vajadus komplekti ei saa paberi reis enam aknast varsti võimatu. Ei India Hindustani escrow Sino-China teised kaugel odavad. Poola sai kraami tihti ja mõistlik, mitte vargused. Kas on Polska, et Escrow krediitkaardiga, või soovitada. Site. Dunno helistades inimesed kindlasti tundub sketchy. Tagasi kustutada hiljem. Kui kasutatud kg allikas mailerid alla 2 kg ei maksustata edasi tolli ei saa häirida tasuta proovid. Teoreetiliselt nagu saada tonni kemikaale, tühistatud kõik soodustused kunagi kasutanud kogu elu, sest sai diagnoosi. Uus välismaale, India odav, kuid arvan, et kõnekeskus ja ei saada rüüstama esmalt. Tundub legaalne, pean kasutama kümme kohta, et saada reguleerimata.
 
Top