• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Vankrid

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Umbes mida inimesed NA-s ootaksid, et nad maksaksid, BHO vankrid ja elusad vankrid korralikus riistvaras.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Nagu üks asi, mida ma ei tea, kas kliendid sööksid 5 $ hinnavahe odavates kärudes vs. need teibitud-ei nurgaga ccells? Või on odavamad (kuid siiski mainekad) vankrid tee, mida tuleks kasutada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Siin USAs on palju inimesi ja ma olen näinud igasuguseid kärpeid. Igaühel on oma eelistus. Mina isiklikult olen valinud odavad ühekordsed ja korduvkasutatavad. Kunagi kulutasin hulga raha sellise komplekti jaoks, millel olid 502(?) keermestatud patareid ja sa võisid kasutada erinevaid vastupanu mähiseid ja seal oli palju lisaseadmeid, kuid need tundusid nõudvat palju hooldust. Ma olin nendega pidevalt segaduses. Kui ma sattusin väikestele, mis on kõik ühes tükis ja ainus asi, mida saab muuta, oli tegelik padrun, mis lihtsustas seda minu jaoks oluliselt. Ma olen ostnud mitu ühekordset tüüpi, mis ei tule kergesti lahti ja kui nad on tühjad, siis viska nad ära, kuid rohkem kui üks kord lekib või ei lae õigesti. Toote hind sees on palju seotud sellega, millist aparaati mulle meeldib. Loodetavasti mõni teine inimene annab varsti teada.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Noh, ma mõtlesin, et vaatan, kas on olemas turg keermestatud korgiga / korduvtäidetavatele kärudele, mis on laaditud 1g erinevate kanepiekstraktidega. Lihtsalt hindan turgu, kuna praegu on USAs raskem ostjaid leida, arvestades kõiki seaduslikke osariike.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma arvan, et üsna tugev must turg püsib veel mõned aastad, sest kaardi saamise kulud, kuid rohkem veel maksud, mis on üsna hullumeelsed. Juriidiline umbrohi on kallis. Samuti testivad apteegid seda jama ja neil on astronoomilised nõuded seoses hallituse spooride lahustunud tahkete ainete ja muude aspektidega. Mul on sõber, kes. Koloradosse aastaid tagasi kolis, et oma unistust taga ajada, kuid see muutus tema jaoks õudusunenäoks, sest ta ei saanud oma rohtu müüa. See lihtsalt ei olnud piisavalt hea. Ta müüs seda mulle 100 dollari eest untsiga brändi seemne bankf1 siseruumides.
Nii et nüüd ma saan aru, et selle jaoks on tugev turg, kuid kasumimarginaal ei ole väga suur. See on üleüldse küllastunud turg
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jah, mul on lihtsalt palju lisakraami ja arveid maksta, nii et tundub, et on piisavalt turgu, mida ma vajan.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Praegu on menüüs lilla haze BHO, mis on valmistatud n-butaaniga (suhteliselt maitseta). Ja d9/d8/cbd/cbg/cbn-destillaadist ja valikuliselt terpeenidest valmistatud custom carts. Kogu riistvara on autentne CCELLi keermestatud (taaslaetav) käru. Või ispire või ikrusher valmistatud logoless ühekordsed. Korduvkasutatavad seadmed ei ole praegu saadaval, väike logistiline probleem viimase partii riistvara puhul.
 
Top