nitrometaani katalüütiline hüdrogeenimine annab?

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kui vähendada nitrometaani katalüütilise hüdrogeenimise teel, kas selle saagis oleks sarnane al/hg saagisega? Nagu 20ml ainet piisaks 25 grammi ketooni töötlemiseks?

Kas see on ekvimolaarne kogus, mis toodetakse?

Kui ma juba siin olen, siis mitu korda saab palliduimi süsiniku peal üldiselt kasutada? Püüan edasi liikuda elavhõbedasooladest, proovisin NaBh4 ei meeldinud saagis... aitäh!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Näiteks 25g nitrometaani 25g MDP2P jaoks. See on kolmekordne ülejääk. Võib-olla piisab Al/Hg redutseerimiseks. Ekvimolaarsest suhtest ei piisa selle reaktsiooni jaoks. Kui soovite proovida katalüütilist hüdrogeenimist, kas teil on juurdepääs gaasilisele vesinikule ja osta katalüsaatoreid?
 
Last edited by a moderator:

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jah, mul on juurdepääs palliduimile süsiniku 10%, vähem kui 15 dollariga grammi kohta. Ma olen kindel, et saan kohalikust gaasipoest vesinikku!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Mul on sarnased küsimused, kuid MDMA puhul, kas te suutsite midagi välja töötada?
Kas teie arvates oleks parem kasutada Adamsi katalüsaatorit või Pd/C? Kas see töötaks ühes etapis MDP2P + nitrometaani jaoks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jah, see peaks toimima
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Millises proportsioonis?
Samuti olen lugenud, et nitrometaani katalüütiline hüdrogeenimine annab madala saagise... olen selle kohta uudishimulik, sest nitrometaani saan, aga metüülamiini mitte... nii et see oleks suurepärane...
Kas te oskate jagada teadmisi?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kirjutati isiklikke sõnumeid. Nitrometaan ühe poti sünteesi jaoks ei ole väga sobiv katalüütiliseks hüdrogeenimiseks.
 
Top