Odavaimad filtrimaskid ja safti seadmed?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei ma tahaksin teada, millist gaasimask ja turvavarustus, mis ei riku minu pangakontot, soovitaks u 4mmc sünteesi jaoks Amazon?

Lisaks hea filtreerimissüsteemiga kasvukastile ja turvakindadele ning tulekahju eristajale vajan ma gaasimaski, kaitseprille ja võib-olla kombinesooni.

Maski jaoks on juht x-plore koos p3 filtriga ok?
Või võin kasutada ka paremaid filtreid ja odavat maski?

Prillide ja overalli jaoks võtan Amazoni kõige odavama variandi.

On mingeid nõuandeid või soovitusi?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM on kantserogeenne, parem osta labori mantel ja mõõte ja teha kõik otside (mitte korterites kindlasti) või sa tahad rooste iga metall, probleeme naabritega jne.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx ma teen seda kasvukastis või võib-olla väljas varjualuses.
Mis on sobiv filter growboxi jaoks? Ja ma kasutan ainult klaasist seadmeid või mõtled sa, et iga metall hakkab roostetama, kui ma keedaksin oma korteris 4mmc ilma suitsutuskapuuteta?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
everythink roostetab hcl, selle väike buit isegi enesetapu, mine välja või ära tee seda, see lõhnab ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, hea teada ma ei teadnud, et see on nii ohtlik seoses rooste.

Nii et ma pean planeerima korraliku väliköögi sobib minu vajadustele. Lihtne pakkida ja lahti pakkida. Nii et kallis näomask, patarei segisti ja kuumutusplaat ja mingi telk mustuse eemalhoidmiseks on vaja .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kui saate rentida viliage, et dont on inimesed araund see, saate lihtsalt teha seda aias 2-3 päeva partii 50-100kg on võimalik siis lihtsalt aurustamine, im alustades uut bussines ma saan connert teile mees, kes annab keemilise visata erilist chenel, et sa ei saa punane lipu ja on võimalik teha seda pikka aega, ja mitte ainult, et ja hinnad on isegi cheapen kui NL / PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls tabage mind plaanitarnija!
 
Top