Keemia idioot küsib abi

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
1. Segage 40 grammi fenüülatsetooni, 20 grammi metüülamiinvesinikkloriidi ja 200 ml metanooli, lisage 1 gramm naatriumhüdroksiidi, et neutraliseerida nõrgale leelisele ja reageerige 60 kraadi juures 2 tundi, et tekitada imiini vaheühendust.
2. Imiini vaheühendile lisatakse 15 grammi naatriumboorhüdriidi ja reageeritakse toatemperatuuril 6 tundi, et tekitada amfetamiini.
3. Reaktsioonilahusele lisatakse 100 ml vett, eraldatakse orgaaniline kiht ja korratakse pesemist kolm korda. Pärast iga kord 100 ml vee kasutamist lisage sobiv kogus soolhapet, et neutraliseerida pH-ni 5.
4. Aurustage kogu lahusti ja vesi, lõpetage kuumutamine, kui temperatuur on üle 100 kraadi ja kristallid ei ole pärast jahutamist ikka veel sadestunud. Kas ma jätsin mõne olulise sammu vahele?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Naatriumhüdroksiidist ei piisa. Metüülamiinigaasi tootmisel tuleb metanool-metüülamiini lahust hoida madalal temperatuuril, et metanool absorbeeriks metüülamiinigaasi. Esimeses osas tekib niiskus. Soovitatav on niiskus eemaldada. Kogus mõjutab saagist. Lahus kajastab metüülamiini kadu toatemperatuuril. Gaas, mistõttu teie reaktsioonisegu ei reageeri ja pärast reagentide raiskamist võite saada ainult P2P. Pärast vee lisamist peaksite võtma DCM-i või muid lahusteid, et eraldada metamfetamiini vaba alus veest, ja seejärel hapestage

Ma ei tea, kas mul on õigus või vale, aga vähemalt need on need, mida ma foorumist teada sain
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
11,851 grammi naatriumhüdroksiidi, et deprotonida 20 grammi metüülammooniumkloriidi
 
Top