KLOROATSETÜÜLKLORIID

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas keegi teab mõnda lihtsat võimalust selle tegemiseks? Ma tean, et seda saab osta, kuid see on seal, kust ma pärit olen, kuid see on kuidagi piiratud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
See on lakkav ja tugeva, terava lõhnaga, millega töötamine on väga ebameeldiv. Hoiduge selle sünteesist. See on minu soovitus, kui soovite elada pikka elu =)
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Liiga igav on lihtsalt elada pikka elu, kui te ei oska oma ala jaoks mõnda head jama valmistada.
Nii et kui soovite näha bensosid, peate niikuinii saama kuidagi kloroatsetüülkloriidi.
Kõige kättesaadavam tee on monokloroäädikhappe kaudu.
Sa vajad ka väävlit ja TCCA või muud klooriallikat.

Esimene samm on teha toores S2Cl2. Selle kohta on youtube'is mõned head videod.
Näiteks:
SCl2 puhastamisega ei ole vaja vaeva näha, sest see tekib hilisemas etapis niikuinii.

Teine (ja viimane) samm on toota kloroatsetüülkloriidi, ühendades kogu jama kokku ja mullitades rxn-segu kaudu täiendavalt Cl2 (mingi katalüütilise koguse rauaga):
US1805162 - Alifaatiliste happekloriidide valmistamine.

See meetod töötab, kuid tõenäoliselt saate väiksema saagise, kui te ei ole vilunud ja teil ei ole tõhusat kolonni.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Tänan mees , ma muretsen oma tervise pärast, see on nagu hammaste tõmbamine, et saada mingit infot... Mul oli juba mõne sünteesi jaoks mõned raamatud, aga see aitab ka
 
Top