• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Mis on PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Tahaksin siinkohal korraldada väikese küsitluse. Tahaksin rõhutada, et ükski vastus ei ole vale, mind huvitab ainult teie isiklik kogemus ja arvamus, seega ärge laske end mõjutada teiste kasutajate vastustest.

Määratlege, mis on teie jaoks "Tšehhi piko".
Minu jaoks on see erineva kvaliteedi, värvi ja puhtusega metamfetamiin (sõltuvalt keemiku oskustest, mida nimetatakse slängis "varic"), mida müüakse märja cracki kujul, mis on valmistatud (pseudo)efedriinist jodofosfori redutseerimise teel, enamasti väikestes kodupruulikodades või keskmise suurusega organiseeritud pruulikodades.
Paremad proovid on valged, tavaliselt kollaka kuni kuldse värvusega, halvemad on pruunid või roosad.

Ootan huviga teie vastuseid!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Saatke mõned d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ja mulle kui intravenoossele kasutajale on alati meeldinud kollane 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kus ma saan kollane pruun punakas-sinine helendav meth keegi peab ikka veel tegema head kraami vanadest aegadest t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
By (ceske) piko I imagine ceskej pernik. Niisiis mitte Mehhikos kartellide poolt keedetud raseemiline kristall, vaid korralik stop-and-go d-meth tšehhi retsepti järgi (nagu te kirjutate). Segudest või värvidest ma ei tea, mul oli valgeid kristalle ja see oli totaalne lööklaine.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Täpselt, ma tean selgeid, nagu kollane või sinise säraga, neil oli igal nädalal midagi erinevat, kuid need olid alati vinge ja väga tugevad, ma vajan jälle midagi sellist.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kas kellelgi ei ole täpseid sünteesijuhiseid, kuidas toota head, äärmiselt tugevat Piko, kui seda ei ole enam kellelgi või vaevalt saab seda enam kätte?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Seda toodetakse ikka veel tavaliselt Tšehhi Vabariigis. Oleksin tänulik ka täpse "tšehhi keele" eest.
 
Top