Kokaetüleeni süntees ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere!
Me kõik teame, et koks ja alkohol reageerivad organismis kokaiiniga. See on palju kardiotoksilisem ja ebatervislikum. MUTI minu küsimus on; mis on tee, et teha kokaetüleeni pulbrina? Leidsin selle:
"Seda on suhteliselt lihtne teha väljaspool keha. Lahustada veevaba etanoolis koos mõne tilga hcl-ga ja tagasivoolamine teeks seda"

Ise ei oska proovida. See on ainult hüpoteetiline uurimus
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Lühikest aega sai minu kodumaal (Lõuna-Aafrika) osta kokateed. See oli väga mahe, tegelikult võrreldav rooibos-teega IMO (kofeiinivaba tee, mida me siin sageli joome). Ei stimuleeri vähimalgi määral, tegelikult üsna rahustav ja väga lihtne juua.


Võtsin umbes 20-30 teepakki ja torkasin need viina pudelisse, mis tegi üsna tugevat kokaiini, mis vähemalt andis mulle veidi stimuleerivat mõju.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Leia teine>
Ümberesterdamine>
Kuumutage kokaiin HCl võimalikult kuivas etanoolis koos natriumetoksüdiga, mida kuumutatakse nii, et etanooli saab ära destilleerida (70 kuni 75 kraadi Celsiuse järgi).
Seejärel lisada vesi, mis lagundab etoksiidi natriumhüdroksiidiks. Etanool aurustub ja järelejäänud tooteks on kokaiinietüleen.

Lugesin ka, et seda saab teha kuumusega veevaba alkoholi ja äädikhappega sarnaselt.

Ei ole veel jõudnud proovida!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
See on aga tõesti halb südamele!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tõsi tõsi, kuid on huvitav, et kombinatsioon loob uue aine kehasiseselt. Nii et selle tegemine väljaspool seda ja see oleks soolvesiniksoolana keemiline saavutus
Aga jah narkootikumid on halvad M'kay
 
Top