Kokaiini ekstraheerimine kokalehtedest

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kaaslased

ma tahan kokalehtedest kokaiini ekstraheerida. ma kasutan petrooli/väävelhappe ekstraheerimist.

mul on kõik vajalikud kemikaalid ja kõik seadmed, mis on vajalikud ekstraheerimise lõpuleviimiseks, kuid kahjuks olen juba 2 lasku ära rikkunud.

nüüd tahan küsida, kas keegi, kellel on õiged teadmised, on valmis aitama mind eduka ekstraheerimise tegemisel.

loomulikult tasustaksin teid rahaliselt.

tervitab
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mitu kokalehte teil on?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
otsite kauboi kokaiini kokaraamatut mul on üks eksemplar olemas
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Kerosiin on täiuslik, paremat asendajat ei ole olemas

- Pärast kokalehtede niisutamist veega/karbonaadiga, jätke need 30 minutiks seisma

- pakkige perkoola tihedalt 1kg mahub kenasti 5lt veepudelisse.

- lisage petrooleumi peale (mõõdetud kogus umbes 600-750ml perkulaatorit, 2 liitrit kokku peaks olema piisav) ja oodake, kuni see teiselt poolt perkolatsiooniks läheb (selleks peaks kuluma 10-15 minutit).

- kui see hakkab läbi imbuma, sulgege põhi ja jätkake lisamist, kuni petrooleum katab lehed.

- pärast mõningast analüüsi sai SWIM aru, et 3-4 tundi - ja vajadusel kuni 24 tundi leotamist 1. eksatraaktsiooni jaoks on piisav aeg.

- kui esimene 3/4 tundi möödub, siis perkoolita kerosiini, mäletades, et lisad uut peale. Vajaduse korral võite jätta seda palju kauemaks (kuni 24 tundi).

- Lõpetage perkolatsioon, kui olete saanud nii palju petrooleumi, kui eelnevalt välja mõõtsite (600-750 ml). Kui kasutate rohkem petrooleumi kui soovitatud, ärge muretsege, see on okei.

- sulgege uuesti perkolaator ja täitke see nagu varemgi uue petrooleumiga.

- Veel umbes tunni aja pärast tehke sama viimane läbikäik ülejäänud petrooleumiga, mis asub perkolaatoris ja taastab lõplikud kogused.

- ekstraheerige roheline petrooleum tavaliselt 5% H2SO4-ga, valades seda ekstraheeritud petrooleumi, sulgedes pudelit ja raputades umbes pool tundi 5-minutiliste vaheaegadega ja mõne minutilise puhkepausiga. laske settida ja eralduda. Veenduge, et ei teki emulsiooni, kui tekib, jätke see seisma, et see hajuks.

- Kui märkate, et saagis on väike, ekstraheerige petrooli uuesti väävelhappega, nagu tehti eelmises etapis.

- sadestage alus ammoniaagiga 10% või oksüdeerige.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kahjuks ei külasta meid selle teema autor enam. Oleme talle kirjutanud isiklikke sõnumeid, et teda aidata, kuid ta ei loe meie sõnumeid.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
kas ma saan selle raamatu koopia, kas te saate selle saata?
 
Top