Kokaiini freebaseerimine söögisooda või ammoniaagi abil

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
märkus, mis ujub kohandatud sõnadega, nagu ujub ütleks või eelistab teha.

Suures metallist lusikas, vana raud (ei ole SS). Keerake käepide "lusika" osast, nii et see võib ise seista. Tee see stabiilseks.
ühendage 1 gramm kokaiin hcl ja ½ grammi söögisoodat (kuna enamik inimesi on kergemini kättesaadav see asemel ammoniaak, kuid allpool rohkem. ). Täitke lusika ettevaatlikult veega selle lihtsalt pea alla ja oodake kuni kõik on lahustunud. kõik mis on jäänud ja vajab abi lahustumisel peaks olema juba eemaldatud.

Asetage lusikas koos kõigi kolme koostisosaga keskmisel kõrgel kuni kõrgel kuumusel, kuni kogu söögisooda on lõpetanud mullitamise. Lihtsalt aeglaselt. Parim on nagu mingi tiik, mis on külmunud. Ärge arvake, et olete valmis ja kui tundub, et kogu vesi on läinud, lihtsalt mängige lusikaga ja leegiga ja olge rahulik.. kõik saab korda.

Teie kokaiini freebase ilmub lusika põhja mõnevõrra hägune värviline vesi, mis jääb. Freebase on kollakas kuldset värvi.

Hoidke lusikat ja proovige randmest lasta lusikat liigutada nii, et teie olete omamoodi roolis. vastupäeva. Vala ülejäänud vesi välja, mille peal hõljuvad jäägid on jäänud. Täitke lusikas värske külma veega üle freebase. Nüüd, teravaga,
teritamata noaga, korjake freebase lusikalt ühe täispika liigutusega kokku ja laske see keraamilisele taldrikule langeda. Nüüd on teie lusikaga valmis.

Nüüd kallutage taldrikut ja laske üleliigsel veel maha kukkuda. Ärge muretsege, freebase ei liigu kallutamisel üldse. Pühkige paberrätikuga ettevaatlikult üles igasugune
ülejäänud vesi freebase'i klompi ümbert.

Jookske sama, teritamata noaga edasi-tagasi üle freebase-klompi. See muutub kiiresti õline kollakas-kuldne klomp.
umbes minuti jooksul kivikindlaks valgeks. Kui see juhtub, lõpetage noa kasutamine.

Nüüd kraapige valge freebase terava teraga ettevaatlikult kuhjaks. Purustage keskmise suurusega metalllusika põhjaga freebase ettevaatlikult peeneks pulbriks.

See järgmine osa on see, mille kõik välja jätavad, kuid see on puhta freebase-kokaiini saamiseks kõige olulisem.
Kui te jätate selle osa välja, siis suitsetate kindlasti ka freebase amfetamiini ja freebase efedriini.

Võtke väike joogiklaas ja täitke see umbes 2 tolli värske külma veega. Nüüd valage oma kuiv freebase'i kuhja veeklaasi.
Segage freebase'i umbes minutiks. See eemaldab kõik amfetamiini, metamfetamiini, efedriini ja psuedoefedriini jäljed teie freebase'ist.
sest need kõik lahustuvad vees, samas kui kokaiini freebase EI lahustu.

Vaevalt keegi teab sellest sammust ja see on kõige olulisem. Vastasel juhul, ükskõik, millist sammu te otsustate kasutada freebase'i valmistamiseks.
(kuigi alumiiniumfoolium, ammoniaak, bi-karbonaat jne), kannate kõik need võltsained otse lõpuni. Nad rikuvad teie kokaiinikõrguse, uskuge mind!

Kui olete freebase'i ja vett umbes minut aega seganud, valage vesi ja freebase ettevaatlikult kohvifiltripaberile.
Te võite klaasi valada värsket vett ja seda ringi keerutada, et koguda filtripaberisse valamisel maha jäänud freebase'i kokku. Nüüd on ainus aine, mis teie filterpaberisse jääb, kõige puhtam freebase-kokaiin, mida te kunagi kogete!

Kui kogu vesi on filtripaberist läbi läinud, võite puhta kokaiini freebase välja valada puhtale taldrikule.
Laske sellel veel umbes 3-4 minutit kuivada ja suitsetage ära. Kuid jääge kontrolli alla... teie olete peremees. see teenib teid, mitte vastupidi...

näpunäide: keerake joint ja piserdage purustatud peene joone freebase peale hasj (weed ka) aga hasj annab täiusliku tasakaalu üles ja alla. No para para käitumine... ei pingeid ei stressi ja kui õnnelikult õigel ajal sa langed magama ja säästad poole teise hetke jaoks... ciao

Kokku ettevalmistusaeg: 30 minutit"
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on mulle nii srtrange, teie postitus peegeldab teise eurooplase kontot, kuid minu freebase ujub vee peal, nagu ka selle saidi video. Ma tõmban seda lusika kanna külge penni või noaga. Ma tavaliselt kaalun oma ja teen 1/3 bs kokaiini hclg kokaiini (100 mg bs kuni 300mg C HCL)o. Sodiim karbonaat töötab ka hästi ma loen nagu >üks-üks tuhat, kaks tuhat ja lõpetan 3 ja lasen reageerida. Kokaiini alus aurustub 208f juures mis on täpselt alla vee keemistemperatuuri, nii et kui see keeb, siis on liiga kuum. Kraanivee temperatuurist kulub umbes 7 sekundit, et kuumaks saada. Kui uskuda keemikuid, siis pürolüüsi toode , annhüdroekgoniin hakkab tekkima 300f juures ja maksimaalne toodang on 400f juures. See kemikaal on see, kuidas nad saavad öelda, et sa suitsetasid seda vs. nuusutasid sõi boofed ect. See inhibeerib ka teie muskariinseid atsetüülkoliini retseptoreid, mis võib põhjustada pigistust ja valu rinnus, See on toatemperatuuril vedel ja on õli, mis ei taha põleda teie piibus või varrel Butaansüütaja leek on umbes 3500f, nii et pole vaja öelda, et kui te põlete seda, siis teete palju annhydroecgoniini. Ma põlen seda ja see paneb mu kõrvad helisema, mis, "kellahelin" on midagi, mida enamik inimesi tulistab, kuid see on ilmselt noy tõesti hea teile. Reguleeritav e-dab rig, mis on seatud 300iF keskele, on tuleviku tee, olen kuulnud. Plasma tulemasinad on ka palju jahedam kui butaan, umbes 800f, ma tavaliselt otsene leek see 3 sekundit ja siis tagasi viis välja 3 sekundit. Kas sal ammoniaaki on mõnes riigis raske saada? igas toidupoes on see siin 30% auqeus lahuses. Ph on 9-10, mis on paljude inimeste jaoks mõnede maitsete jaoks veidi kuum, kuna baaskokaiin on madal 8. Sa võid seda lusikale lisada, see reageerib toatemperatuuril lõpuks, kuid see, mida sa saad, on nagu pulber, kuna vesi ei saanud piisavalt kuumaks, et seda sulatada. Traditsiooniline freebase meetod on lahustada hcl vees, lisada mittepolaarne lahusti (heksaan, dietüüleeter jne.) ja neutraliseerida kogu asi umbes 9-ni amonniga ja raputada . Kuna hcl neutraliseerub, rändab C mittepolaarsesse ainesse, mis eraldub ja aurustub, jättes sõltuvalt teie NPS-ist üsna puhta toote. Võite purustada seda ja loputada seda h2oga, kui tunnete, et see sisaldab ammoniaaki või NPSi. Ma olen varem teinud pragu tums antacidiga. Kui keegi teine on väga entusiastlik, siis räägin sellest hea meelega rohkem. Mul on küsimusi nagu...kui C hcl segada h2oga, siis ma tean, et see lahutab 50% 7ph , C1+, h30 ja cl- kust tuleb elektron, mis kustutab kokaiini 1+? Kas kokaiin võib tahkuda anioonilises olekus (1+)?
 
Top