Question Kokaiiniõli

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Tere kõik, im Uus see grupp ja online asjad. Praegu komistasin selle koksiõli, mis langes minu lähedane sõber me üritame töötada välja, et ekstraheerida koksi lahusest on petrooli või diislikütuse segatud sellega, kui lasta settida
Selge vedelik eraldub ja kütus tõuseb üles täiesti eraldatud kui eemaldada kõik õli kiht selge vedelik ja raputada selge vedelik läheb valge nagu piim

Olen proovinud paar viisi, kuidas koksi välja tõmmata üks viis oli pH langetamine pH.6 ja ja kasutades Pirex tassi ja kasvavalgus kuivatada lahus laudade ventilaatoriga see kuivas kristall nagu pulber ja tegi crack Coke regent test ja puhtuse test
Tuli positiivne pragu test kuid mitte puhtuse mis ma leidsin oli kummaline Või me ainult õnnestus muuta see pragu kui keegi on teadlik, kuidas täielikult keerata ma annan teile 20% sellest, mida me saagis välja see tänu on hea mõned abi tänu

Õli puhke pH on 10,3ph nagu anti minu sõber.
 

Attachments

  • VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 397
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 344

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Hmmm las ma selgitan:
Asi, mida sa said on freebase, nagu me näeme seal klombid, mis on teeb puhtuse natuke vähemalt siis hea puhtus, oleks lvl nagu crack, peamiselt seetõttu, et puhtus koks on väiksem kui soovitatav, nii lvl pH peaks olema 5,5-6, võite lisada väävelhapet ja atsetooni / ip'd portsjonitena ja lisada lahusesse ja kasutada lakmuspaberit, et näha, kas pH on lähedal 6.
Nüüd, mida me teeme see on eemaldada enamik kerosiini jäänud või diislikütuse lahusest, see maded kuumuse abil üles.
Pärast peaksite jätma seda umbes päevaks toatemperatuurile, veelgi parem kui see on külmkapis/külmikus.
Pärast filtreerida, kasutades vaakumfiltratsiooni, nüüd pesta pulber, kuni see oleks rohkem selge.
Aga puhtus oleks pragu jaoks.
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Kuidas ma saan seda muuta sorteeritavaks koksiks palun tänan sõnumi eest samuti
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma olen asjatundlik googeldaja. Leidsin selle:


(alates (CLEAR WEB WARNING) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

See tundub mulle soliidne, mulle meeldib soovitus veest eemale hoiduda, kuna see on kooskõlas teiste nõuannetega, mida mulle on antud kokaiin HCL-i kasutamise kohta ninaspreides (raiskamine, ei tundu lõppkokkuvõttes hea mõte).

Paljud teised tükid tek ma leidsin mainida kasutades destilleeritud vett, sest see kokaiin HCL on kergesti lahustuv, kuid hüdrolüüsi on raiskav, nii et kui seda saab vältida, teha seda...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Täiendavalt lisada:
Kokaiini ümberkristalliseerimise teema siin foorumis oli hea ülevaade.
Selle teine pool on teie jaoks väga selge:
Loodetavasti saab @chemistrydude anda rohkem selgust, sest ma tahaksin veenduda, et minu arusaamine thios protsessist on õige (mul on mõned g, mida ma tahan võtta kuigi see protsess varsti)
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Okei, nii freebase on aluseline, mis peaks olema neutraalne see peaks olema 5,5-6 pH, kui te ümberkristalliseerite aluselise lahuse see oleks võimatu või võimalik, kuid puhtus oleks õudusunenägu see oleks madalam kui crack, kuid kõigepealt on vaja saada kivine freebase, see on tehtud kuumutada, kuni kogu kokaiini vedelik aurustub kiviks, mis tuleb purustada peeneks pulbriks nagu küpsetusjahu, aka mitte nii puhas kokaiini freebase pasta.
Ümberkristalliseerimine: nüüd peaksite kasutama etanooli/IPA või kui te ei saanud neid atsetooni (töötab, kuid teil on vaja veevaba atsetooni ja veenduge, et see on puhas).
Nüüd keeduklaasi lisada oma kokaiini freebase pulber nüüd lisada etanooli rohkem soovitatav, laske see lahustuda väike soojus, pärast seda, kui näete, et lahus on puhas, võite nüüd panna külmikusse, kuid kui soovite teha rohkem puhas, võite kuivatada lahust MgSO4, pärast kuivatatud oma vedeliku aurustage magneesiumsulfaat nüüd oleks rohkem puhas.
Nüüd saite kokaiini, kuid kuna magneesiumsulfaat see aitas nüüd tuleks tarbida nagu kokaiini, kuid kui te ikka arvate, et see on madala puhtusastmega võite muuta crack.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Kuid veenduge, et teie kokaiinilahus oleks pärast ümberkristalliseerimist neutraalne.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tere ümberkristalliseerimiseks töötab see atsetooni asemel dietüüleetriga? Ja keeduklaas on sellisel juhul vajalik või võin ma lahusti aurustada ja kuivatada kambriga?
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ikka ei suutnud seda välja töötada, kas keegi teist vendadest võib kirjutada seda meie samm-sammult palun ja tänud
Ekstraheerimine <rekristallisatsioon<sorteeritav koks, mis on läikiv mitte tasapinnaline lillede välimusega valge palun
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Te ei pea kokaiini välja tõmbama, vaid lihtsalt vedelik ära keema. Kokaiini freebase ja hcl on mõlemad kristallilised tahked ained, nii et esimene asi, mida ma teeksin, on panna see sügavkülma ja vaadata, kas veel kokaiin langeb lahusest välja ja filtreerida see kõik välja, et saada osa sellest välja. Seejärel kuumutaksin ülejäänud vedelikku veevannis, kuni see kõik aurustub ja teil jääb alles sisuliselt crackipulber. Lahustage oma crackipulber atsetoonis ja mullitage hcl gaas läbi selle, et saada nuusutatavat kokaiini.

Kristalliseerige ümber, lahustades võimalikult palju soojas IPA-s ja laske ipa-l lihtsalt jahtuda ja aurustuda.
 
Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Niisiis, kui mul on nuusutatav kokaiin, mis on puhas, kuid ei ole kalakalade ilmingut, kas ma saan selle ilmingu selle meetodi abil? Ja lahustamine eetris või atsetoonis tasuks ka?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kui tegemist on puhta nuusutatava kokaiiniga, ei tohiks see lahustuda atsetoonis või eetris, vaid ainult baaskokaiinis.

Siin on tabel:

.2. LAHUSTUMINE
Vorm A C E H M W
Alus FS VS VS FS PS FS SS
Vesinikkloriid VSS FS I I FS FS FS

A = atsetoon, C = kloroform, E = eeter, H = heksaan, M = metanool ja W = vesi, VS = väga hästi lahustuv, FS = väga hästi lahustuv.
vabalt lahustuv, S = lahustuv, PS = raskesti lahustuv, SS = kergelt lahustuv, VSS = väga kergelt lahustuv ja I = raskesti lahustuv.
lahustumatu

Mida aeglasemalt lahustit aurustad, seda suuremad kristallid kasvavad ja seda kalakivitaolisemad need välja näevad.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Nii et ma peaksin selle vees lahustada ja aurustada, et hace kalakalade välimus? Vormides keeduklaasis madalal kuumusel?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WOW MEES SEE ON KULD!
Kes teist on onu festers vennapoeg? 😂 Ma naljan onu Fester teadis, mida ta teeb. Ma pean seda veel 5 korda lugema. Kui kokaiini test oli positiivne, kuid puhtuse kontrollimisel negatiivne, tähendab see tõenäoliselt, et sa oled selle denatureerinud ekgoniiniks või mõneks muuks osaliselt purunenud molekuliks. Sama test, millega testitakse kokaiini, annab positiivse testi bensoylecgoniinile, ecgoniini metüülesterile, metahüdroksübensoylecgoniinile, parahüdroksübensoylecgoniinile ja norbensoylecgoniinile.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kas need ilmneksid pleegitusaine (naatriumhüpokloriidi) testis?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Erinevad inimesed arvavad, et valgendustesti positiivne või negatiivne tulemus on erinev. Naatriumhüpokloriit on tugev alus nii;

Mis tahes lewis'i happe pronkshape või mis tahes asi, mille pH on madalam kui 7, paiskub ja tulistab üle pinna kokaiinipulber on lewis'i hape, millele on lisatud HCl, kuid nii on palju palju palju palju asju

Pleegitusaine neutraliseerib sn happe, nii et kokaiin peaks kindlasti esialgu moodustama pinnale tilga või 2 õli, kuid see muutub tõenäoliselt sekunditega vahajaseks murenemiseks. Peaksite vaatama kõike, mida te arvasite, et midagi võib olla ja vaatama, kas see on toatemperatuuril tahke. Peaksite kaaluma, kas neutraliseerimine pH-ga 11-13 tekitaks reaktsiooni.

Kui ma võtaksin puru sidrunhapet askorbiinhapet viinhapet või ükskõik millist hapet, siis see kiheleks ja sumbuks ringi.

Asjad, mis on aluselised, ei reageeriks. alus kokaiin, imiku piimasegu, piimapulber, söögisooda... need vajuksid.

Tõenäoliselt ei saaksite ilma Ms/gc või vähemalt väga spetsiifilise testita kindlaks teha, kas tegemist on ühega neist asjadest. Põhjus, miks kokaiinil on selliseid asju nagu bensylekgoniin või ecgoniini metüülester, on see, et see on molekuli või kahe kaugusel kokaiinist ja sellel on sarnane keemistemperatuur külmumispunkt, mol. Kaal, pH ECT ja seda ei saa sellepärast kokaiinist eraldada.
 
Top