Kokaiini rekristallisatsioon

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Võin saada puhast kokaiini, kuid selle transpordiviisi tõttu tähendab see, et selle esialgne pärlmutterjas vorm või "kalaskaala" välimus ei ole enam see, mis ta kunagi oli. See on rohkem tuhmima mattvalge välimusega, kuid on väga hea. Mis oli ma võiksin seda ümber kristalliseerida, et see näeks atraktiivsem välja. Siin on mõned ideed, mille peale olen sattunud, kuid sooviksin arvamusi nende kohta.
1. atsetooniga ümberkristalliseerimine.
Jahvatage 10g koksist ja pange keeduklaasi, seejärel valage 40ml atsetooni. Kokaiin ei lahustu atsetoonis, seega lisage tilkhaaval vett, kuni kokaiin on lahustunud. Seejärel pange mikrolaineahi 50% pulbrile ja kuumutage segu 30 sekundit korraga ning segage, kuni kokaiin hakkab keeduklaasis uuesti moodustuma. Seejärel laske jahtuda toatemperatuurini ja pange seejärel sügavkülma. Pärast filtreerige üleliigne vedelik maha ja jätke koks kuivama.
2. Etanooli ümberkristallisatsioon
Pange 10 g etanooli 40 ml kokaiini kohta keeduklaasi, seejärel jätke see soojuslambi alla, kuni enamik etanoolist on aurustunud, seejärel kuivatage kokaiin üleöö õhu käes.
3. Atsetooniga pesemine
Lihtsalt pange 10 g kokaiini 40 ml atsetooni keeduklaasi ja segage, seejärel filtreerige üleliigne atsetoon maha ja jätke plaadile ning laske õhu käes kuivada.
4. a/b ekstraheerimine, seejärel tagasi a
Lahustage kakao vees, seejärel lisage tilkhaaval ammoniaaki, kuni kokaiinibaas kukub lahusest välja, seejärel loputage kokaiinibaas veega maha. Seejärel lahustatakse kokaiinibaas eetris, seejärel lisatakse atsetooni, mis on segatud vesinikkloriidhappega vahekorras 1:1, kuni kokaiin hcl kukub lahusest välja, seejärel filtreeritakse ja kuivatatakse.


Ma otsin parimat meetodit, et saada originaalset kalaskaala väljanägemist palun keegi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ainult nii saab teie kokaiin puhtaks. Muud meetodid on kasutud. Kuid ma ei ole kindel, et te saate kalaskaala välimuse.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Okei, tänan, ma ei püüa toodet puhastada, sest olen kindel, et see on nii lähedal puhtale kui võimalik, vaid otsin lihtsalt, et see näeks parem välja, kuid tänan teid.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. ja 4. töötavad mõlemad. Kui vajate abi, kirjutage mulle sõnum.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Kas keegi on seda meetodit proovinud? Kõlab huvitavalt ja meenutab mulle amfetamiini valmistamist õlist, kuid kas kalakala välimus tuleb lihtsalt hcl filtreerimise ja kuivatamise teel? Samuti kas keegi teab, kas see toodab sama palju lõhna kui kiiruse tootmine?

Ja mida täpselt mõeldakse, kui siin foorumis räägitakse eetrist? Google ütleb, et eeter kirjeldab teatud kemikaalide gruppi aga milline neist on õige?

Näiteks kui ma oma kokaiini tänavale lõikan, siis ma segan seda atsetooniga ja lisan kõik vajalikud lisandid, vabanen liigsest atsetoonist ja siis panen selle ahju, kuni see näeb piisavalt hea välja (umbes 50-60 kraadi). Mul on tahke kivi ja see käitub üldiselt nagu kokaiin peaks, kuid ma ei suuda ligilähedaseltki saada kalakivi väljanägemist.
 
Top