Kodeiini süntees oopiumi kujul

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Kuidas ma saan sinthetiseerida koodeini oopiumi toorainest
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Oopium sisaldab juba kodeiini. Mida on vaja teha, on kodeiini ekstraheerimine, mitte sünteesimine.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Okei, aitäh! Ja nii Mis asju ma saan oopiumist ekstraheerida ja kuidas?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Morfiin (8-14%), kodeiin (1-3%), tebaiin, noskapiin, papaveriine ja salajane, millest keegi ei räägi: nartsein.

AJALOO AEG KOOS ONU FLATLINE'IGA

Morfiin on neist kõige ihaldusväärsem ja kõige lihtsamini ekstraheeritav. Siin on, kuidas Friedrich Wilhelm Adam Sertürner (morfiini avastaja) seda 1804. aastal tegi ja kuidas enamik salakeemikuid seda tänapäevalgi teeb (vee ja oopiumi kogust saab suurendada või vähendada):

"1) keeta 30 gallonit vett 55-gallonises õlitünnis.
2) Lisage 10-15 kg toorest oopiumi. Laske lahustuda ja kühveldage muld, lehed, oksad ja muu mittelahustuv välja.
materjalid, et jätta tumepruun "vedel oopiumilahus".
3) Lisage kustutatud lubja (kaltsiumhüdroksiid) või kergemini kättesaadavat keemilist väetist, mille lubjakogus on kõrge.
mis muudab vees mittelahustuva morfiini alkaloidi vees lahustuvaks kaltsiumiks.
morfenaadiks. Teised oopiumi alkaloidid ei reageeri lubjaga vees lahustuvate kaltsiumsoolade moodustamiseks,
ja seega saab neid eemaldada muda kujul, kui vedelik pärast jahutamist sõeluda (muda ei tohi ära visata).
4) Kuumutage kaltsiummorfenaatvedelik uuesti, kuid ärge keetke seda.
5) Lisage ammooniumkloriidi, kuni leeliselisus on reguleeritud pH-ni 8-9.
6) Lahus jahutatakse ja 1-2 tunni jooksul sadestub morfiini alus (tahked ained) ja settib põhja.
poti põhja
7) Filtreerige morfiinibaasi ekstraheerimiseks ja kuivatage päikese käes.
8) Kohvivärviline jämepulber sisaldab tavaliselt 50-70% morfiini. Täiendavaks puhastamiseks lahustatakse
tahked ained kuumas vees ja lisage soolhapet, seejärel lisage aktiivsütt, kuumutage uuesti ja filtreerige.
9) Jahutamisel sadestub morfiinvesinikkloriid lahusest välja ja settib põhja.
Ekstraheeritakse filtreerimise teel ja vormistatakse umbes 3-kilose plokina"

Nii et morfiin on välja võetud, nüüd liigume edasi kuni 1821. aastani, mil Pierre Robiquet avastas kodeiini niimoodi:

"Ta märkas, et pärast morfiini ekstraheerimist jätab emalahus pärast aurustumist jäägi, mis jahvatatakse KOH-ga ja pestakse veega, mida saab peenestada pulbriks. Pärast kristalliseerimist sai ta kristallilise aine, mida ta nimetas kodeiiniks. Kodeiini vesilahus oli leeliseline ja "see pakub suurt huvi, sest kõik ained, millel on see omadus, omavad üsna tugevat mõju loomade majandusele".

1874. aastal avastas Charles Wright heroiini, keetes morfiini paar tundi äädikhappes. Ta on mõnevõrra kahtlane protseduur, mille ma leidsin heroiini valmistamiseks ilma äädikhappeanhüdriidita, mida kasutatakse tänapäeva meetodites:

"o Võrdseid koguseid morfiini ja äädikhapet kuumutatakse klaasist või emailiga vooderdatud anumas 6
tundi temperatuuril 85C. Morfiin ja hape ühinevad, moodustades ebapuhta diatsetüülmorfiini.
o Lisandite sadestamiseks lisatakse lahusele vett ja kloroformi. Lahus nõrutatakse ja
lisatakse naatriumkarbonaati, et heroiin tahkestuks ja vajuks.
o Heroiin filtreeritakse naatriumkarbonaadi lahusest aktiivsöe abil ja puhastatakse alkoholiga.
Seda lahust kuumutatakse õrnalt, et alkohol aurustuks ja järele jääks heroiin, mida võib edasi puhastada.
o Puhastamine 4. etapis, mis hõlmab eetrit ja soolhapet, on teatavasti ohtlik, kuna lenduv
eetrigaas võib süttida ja tekitada tugeva plahvatuse. Lõpptoode on kohev valge pulber, mida tuntakse kui pulbrit.
kaubanduses nimetatakse neljandaks (puhtaks) heroiiniks."
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Suur tänu info eest👍ja nii teiste 4, kuidas ma saan neid ekstraheerida, et mitte raisata midagi
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi on proovinud seda meetodit, morfiini keetmisega äädikhappes, kui see töötab... kas see yeald mõistliku koguse heroiini. Kui jah, kas see yealds rohkem või vähem kui kaasaegne meetod äädikhappeanhüdriidiga ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nagu ma ütlesin, tundub kogu see asi mulle väga kahtlane. Ma kujutan ette, et suur osa tootest koosneb monoatsetüülitud variantide segust
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma olen alati arvanud, et atsetüülkloriid on elegantsem lähenemisviis, kuid see kõik on teooria, ei ole kunagi proovinud.
 
Top