Kodeiinfosfaat kuni heroiin

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hei kõik, mul on lõputu allikas puhta kodeiinfosfaadi tabletid.

Tahtsin küsida, milline on parim ja kõige tõhusam viis selle muutmiseks morfiiniks kui heroiin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
kas see morfiini süntees ei ole liiga madala saagisega?

sain selle sünteesi erowidist, mis on põhimõtteliselt sama, kusjuures seal öeldakse, et saagis on 22%:
Kasutades püridiini HCl1,2

1,00 g kodeiini ja 3 g püridiinvesinikkloriidi segu asetati 220 °C juures asuvasse vanni ja kuumutati kuus minutit lämmastiku atmosfääris, mille järel reaktsioonisegu kohe jahutati ja lahustati 20 ml vees, leotati 10 ml 4 N naatriumhüdroksiidiga ning mittefenoolne materjal eemaldati ekstraheerimise teel nelja 15 ml kloroformi portsjoniga. Kombineeritud kloroformi ekstraktid pesti 10 ml 0,5 N naatriumhüdroksiidi ja 10 ml veega ning pärast pesu lisamist reguleeriti veefaas pH 9-ni ja jahutati põhjalikult, et fenoolsed ained sadestuksid. Pärast filtreerimist ja kuivatamist lagundati see fenoolne materjal 75 ml metanooliga, segu filtreeriti kuumalt ja filtraat kromatografeeriti alumiiniumoksiidi (Merck) kolonnil (120x11 mm), kasutades 700 ml metanooli elueerijana. Pärast metanooli aurustamist lahustati jääk 10 ml 0,2 N naatriumhüdroksiidis, filtreeriti ja filtraat reguleeriti pH-le 9, mille tulemusena sadestati toormorfiin. Pärast kuivatamist sublimeeriti see toormorfiin (180-190 °C (0,1 mm)) ja sublimaat kristalliseeriti absoluutsest etanoolist. Nii saadi kokku 210 mg (22%) morfiini, mp 254-255°C.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ei, ma ei pea tegema külma veega ekstraheerimist, seal, kus ma elan, on üle leti puhas kodeiinfosfaat.
 
Top