D-METHi tootmine kaubanduslikus mahus?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas keegi teab, milline meetod on parim D-METHi valmistamiseks kaubanduslikus mahus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Meetodiga saate kõik kemikaalid, millega saate seda teha, ilma et see tekitaks kahtlusi.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tänan vastuse eest.

Oletame, et mul on väga hea juurdepääs kõikidele peamistele kemikaalidele, mis tahes koguses, mida ma vajan musta turu kaudu.

Milline oleks parim meetod?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Parimat meetodit ei ole tegelikult olemas. Vaadake järele, kuidas hollandlased mdma toodavad, protsessid on samad, võib-olla mõned väikesed erinevused.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Efedriini/ pseudoefedriini redutseerimine Nagai meetodi abil selle mitte-keemiku jaoks
Kuna see läheb otse E-st M-ni, ilma möödaminnes minna (st ilma vaheühenditeta ja ühe potiga), mida tuntakse ka kui vesinikjoodhappe ja fosfori meetodit. Mind huvitab, mida keemik ütleks.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas mul on õigus, kui ma arvan, et Nagai meetod erineb jood+RedPhosphorours meetodist, asendades joodi hüdrojoodhappega? Seega jäetakse vahele etapp, kus jood reageerib punase fosforiga, et teha kohapeal vesinikjoodhapet?

Kas teie arvates sobib Nagai meetod mitme kilogrammi partiide puhul?

Ma ei ole näinud palju kirjutisi Nagai meetodi kohta.
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
E-st ei ole otse M-ni, vahepeal on jodoefedriin. HI iseenesest vajab punast fosforit, et seda saaks pärast efedriini või pseudoefedriini muundamist M-ks taaskasutada. Nii et ükskõik, mis viisil seda tehakse, alustades HI-ga või tehes seda reaktsiooni käigus (minu ladina keel ei ole hea, nii et ma ei ütle kohapeal), kasutatakse fosfori vormi joodi katmiseks joodhappeks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See ei ole HI/P reaktsioonimehhanism. Selle dokumendi kohaselt ei ole see kunagi jodiidi vaheprodukt.
Vesinikjoodhape on vesinikjodiid+H20. Nagu märgitud, erinevad HI/P ja Nagei meetod ainult selle poolest, kus ja millal Hi tehakse.
Et teada saada, et fosfori roll reaktsioonis on I ringlussevõtt, mis ühendub VESIrooga, et taastada HI, loe Seda dokumenti , aga ka Seda ja Ole teine ja võib-olla seda finaali jaoks.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Tänan teid mõlemaid. Väga informatiivne. Kust ma leian tegeliku samm-sammult sünteesi, kasutades HI/P marsruuti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Eespool esitatud linkides on mitmeid. Rhodiumi arhiiv asub minu linkide hulgas Erowidil, kus asub ka "The hive" arhiiv, mis on searchablE foorumiarhiiv, samuti TheVespiary. Org on mõlema peeglid ja see on oma keemiafoorum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma valisin selle meetodi lihtsuse ja saagise tõttu, mis võib ulatuda 95% , kuid kasutaksin seda ainult siis, kui ma õpetasin endale 10 muud meetodit. On olemas shake & bake stiilis retsept, mis kasutab Energizer patareidest pärit liitiumi ja ammoniumnitraati kiirkülmikutest ( võib kasutada ka teisi ammooniumioonide allikaid,) 1-liitrisesse soodapudelisse, mis on minu valik salajasuse jaoks. See on reaktsiooni ajal suletud, nii et ei mingit lõhna, ei mingit laboritarbeid, ei vaja kuumust, lier sooda pudel on märkamatu.....
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hüpofosforhappe joodi ja eph/ pseudosünteesi
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Probleemiks on siinkohal saada suures koguses eph või pseudo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma tean, et nii ei sobi kaubanduslikus mastaabis, kui lähteained ei ole kättesaadavad. Aga ok hea info tänu.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid, kas on võimalik saada nõu midagi seoses meetodiga, milles kasutatakse hüpofosforhappe joodi ja efidreeni. Mul on kõik need koostisosad saadaval mulle suurtes kogustes ja ma olen kasutanud seda meetodit juba aastaid aga ma olen alati kasutanud pseudoefedriini nüüd mul on efedriini ja kõik, mida ma olen uurinud, ütleb mulle, et sa pead suurendama happe ja joodi kogust, et teha tugevam reduktsioon olen lugenud, et tavalise 1 asemel:1:1 on 1:2:2 ja isegi 1:3:3 1 osa efedriini 2 joodi 2 hüpofosforhapet kui kasutate efedriini kas keegi siin oskab anda mulle selget arusaama meetodist kasutades just mainitud koostisosi palun
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Efedriini hankimine on keeruline. Varem on see olnud kõige enam võltsitud ja problemaatiline lähteaine, millega on olnud raske toime tulla. Teadsin mõnda lugu 25-kilogrammistest trumlitest, mille alumine osa oli võltsitud ja millel olid tagajärjed igast otsast.

Võib-olla on olukord täna teistsugune kui 2004-8 ? Kui te olete kindel, et teil on õige efedriin ja see on majanduslikult tasuv, on see absoluutselt kõige lihtsam meetod suuremate mastaapide puhul.

Kui te ei ole nii kindel, minge P2P.
 
Top