Konsultatsioonid tervise, sõltuvuse ja kahjulikkuse vähendamise kohta

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
LNmMDPHTR8


Hea meel kõigile!

Pärast arutelu administratsiooniga otsustasin avada selles foorumi osas väikese konsultatsiooniruumi.

Natuke enda kohta: Olen psühhiaatriale ja sõltuvusteadusele spetsialiseerunud arst ja olen selles valdkonnas töötanud aastaid. Oma kogemuste põhjal olen leidnud, et peamine probleem sõltuvusega seotud tervishoius on teadmiste puudumine ja absoluutselt õiglane usaldamatus süsteemi suhtes üksikisikute seas.

Õnneks pakuvad sellised platvormid nagu Breaking Bad inimestele teatavat vabadust, võimaldades nii patsientidel kui ka spetsialistidel suhelda otse ja anonüümselt, ilma et nad oleksid seotud süsteemi piirangutega. jah, keegi siin ei anna garantiisid ega lahenda kõiki teie probleeme teie eest (nagu kõikjal mujalgi). Kuid siin saate ausat teavet tasuta ja ilma kohustusteta.

Selles teemas võite esitada mis tahes küsimusi, mis on seotud tervise, ainete, sõltuvuse, kahjude vähendamise või muude teemadega, mis on kas asjakohased või mõnevõrra seotud.

Kuigi ma ei saa lubada, et vastan kiiresti (tõenäoliselt pigem vastupidi), annan endast parima, et vastata igale küsimusele. Tahaksin kõigile meelde tuletada, et veebisõnumite saatmisel on omad piirangud, mitte ainult vastamisaja, vaid ka objektiivsete, abivalmis ja ohutute soovituste saamiseks vajaliku teabe saamise osas.

Kui eelistate privaatsemat suhtlust, võtke minuga julgelt ühendust privaatsõnumite kaudu.

Lõpetuseks julgustan ka kõiki tutvuma kogu meditsiini ja tervise foorumi rubriigiga , jagama seda oma sidemete vahel ja võimalusel osalema selle sisus. Kui teil on teadmisi või kogemusi sellel teemal, kuid te ei tea, kust alustada - kirjutage mulle samuti julgelt.

Igal juhul olen rohkem kui rõõmus, kui saan teie küsimustele vastata ja abi pakkuda oma parima võimekuse piires.

Jääge kursis ja olge terved!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Tahtsin lihtsalt anda suure kiituse psühhiaatriale ja sõltuvusuuringute spetsialiseerunud arstile, kes avab selles foorumiosas konsultatsiooniruumi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tänan teid teie lahke sõnade eest. Loodan, et see teema aitab kedagi. Kahjuks ei ole see siin veel väga aktiivne
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Doc oleme nii õnnelikud, et meil on teid! Ma olen näinud grupi arutelufoorumeid, kus inimesed saavad üksteisega nendest teemadest rääkida, ja seal on head vestlused, mida saab pidada. Kuid ma ei ole KORDagi näinud, et arst (rääkimata psühhiaatrist) hüppaks nendesse foorumitesse, et olla seal kasutajatele vestluseks. See on väga kasulik ja ma tõesti hindan teie siinolekut. Tänan teid
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tänan teid lahke sõnade eest. Mul on hea meel olla siin ja ma tean, et minu kolleegid on meie seas, kuigi neile ei meeldi oma eriala reklaamida. Arstid peavad olema avatumad, eriti vaimsete aspektide osas.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ma arvan, et see on suurepärane idee ja loodetavasti kasutavad inimesed seda foorumi osa vajaduse korral, ja ausalt öeldes arvan, et kasutajatena või isegi tavaline inimene, kes ei kasuta, vajab kedagi, kellega rääkida ja tuulutada küsimusi, mida nad ei saa muidu arutada, ja kellegi, kes on spetsialist, kelle poole pöörduda, on kasulik. See paneb meid mõtlema, millised teised spetsialistid on siin. Kuna opsec ma ei ole kindel, et paljud meist adveertise see kuigi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jah, praegune paigutus takistab kõiki, nii kasutajaid kui ka spetsialiste. Kuid me näeme, kuidas olukord muutub väga aeglaselt. See on julgustav
 
Top