Cook Shitty Meth

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere mu sõbrad. Ma tahan lihtsalt Cook mõned Meth. Probleem on selles, et mul ei ole palju keemilist kogemust, kui tegemist on sünteesiga. Ma tahan peamiselt müüa seda, nii et kvaliteet võiks olla prügikasti, kuid võib-olla ma tahan proovida natuke minu toodet, nii et see ei tohiks olla tõesti tõesti väga mürgine. Kuidas ma saan keeta mõned odavad lihtne teha Meth kemikaalide või asju, mida ma saan osta keskel Euroopa Store? See ei pea olema puhas, kristalliseeritud või midagi. See peaks olema ainult tarbitav, mitte ohtlik ja mitte surmav Meth. Ma mõtlesin teha seda nagu need Redneck 2 Littre Bottle versioonid või need Kreeka ja Aafrika sitt kahjulikud versioonid. Äkki võiksite jagada ka mingeid ohutuid Methi lõikamise meetodeid. Tänan ma loodan, et ma ei murra teie keemia südamed selle tõsise küsimusega, kuid palun öelge mulle ja vaadake seda kui kahju vähendamist, et ma ei teeks midagi valesti ja ei tapaks ennast kogemata.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ainus erinevus biker-metamfetamiini ja laboratoorse metamfetamiini vahel on paar ümberkristallisatsiooni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
User12345, mul on kahju öelda, kuid selle suures osas tänu sellistele inimestele nagu sina, et paljud meist pidid selle veebisaidi leidma. Kui te kavatsete inimesi inimtoiduks paskaks teha, siis see mind kuidagi hirmutab. Ma ei viitsiks teie asemel riskida, see ei ole seda väärt. Ma soovin teile edu teie püüdlustes, Loodetavasti te ei tee kellelegi haiget või saate ise haiget.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tegelikult postitasin just eile midagi lõpptoote paremaks muutmise kohta, kasutades samal ajal sittagi meetodit. Panin isegi mõned ohutusnipid.

Ma ei tee kogu samm-sammult protsessi, sest ma tunneksin vastutust selle vastutustundetu kasutamise eest, nii et ärge küsige
 
Top