Cop Stories

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Enamik meist on oma narkootikumide liikumise ajal kokku puutunud politseinikega. Keegi on DEA poolt laboris kinni pandud, keegi on oma narkodiileri poolt ära reedetud või klubis on toimunud haarang. Mõni on tabatud lennujaamas või postkontoris kott perses, vahapakk käes, ja saanud sularaha väljavõtmise ajal laksu. Kui oled narkootikumidega seotud ja hoiad neid tihti käes, võib kõike juhtuda.

Selles rubriigis jagavad BB foorumi liikmed oma ühiseid kogemusi kokkupuudetest politseiga. Alati on kasulik teada, kuidas käituda korteris läbiotsimise ajal. Kuidas vältida vahistamist ja vastutust. Rääkige meile oma kokkupuudetest politseiga, milline oli tulemus ja mis oleks võinud teid aidata, kui teil oleks olnud sel ajal õigeid kogemusi. Äkki sattusite välismaal raskustesse? Jagage meiega oma kogemusi, see võib päästa kellegi elu.

Vt ka jaotist: Laboratooriumide vahistamised. Lugusid ebaõnnestumistest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sattun olema väga hästi kursis Ameerika Ühendriikide õigusega. Paljud teist on näinud videoid "cop watch" või mõnelt selliselt sisutootjalt. Ärge lootke, et olete need tüübid. Nad ei näita videosid, kus politseinikud lihtsalt kehakinnitust, parimat tagumikku ja viskavad kaamera prügikasti.
Ma tahaks öelda paar asja, mis võivad aidata teil vältida süüdistuse esitamist või vigastusi.
1. SA EI SAA POLITSEID TÄNAVAL PEKSTA. Te saate neid võita ainult kohtus. Ärge osutage vastupanu vahistamisele. Kui nad tegid vea, peate lihtsalt ootama, kuni kohtunikuga kohtute. Politseinikud arvavad alati, et neil on õigus. Vahistamisele vastupanu lisab veel ühe süüdistuse ja ei aita teie positsiooni kohtus. Nad võivad teid ka peksta.
2. Politsei võib liikluskontrolli käigus seaduslikult otsida kõike, mis on teie käeulatuses. Vt Terry vs Ohio osariik USA kõrgeim kohus.
Nad peaksid otsima ainult relvi, aga nad võtavad tõenäoliselt kõik sinu taskust välja. Kas see on seaduslik või mitte, sõltub osariigist ja kohtunikust. Sageli on Terry läbiotsimise käigus leitud narkootikumid kohtus vastuvõetamatud, kuid te kaotate siiski narkootikumid.
3. Ärge püüdke end kohtus esindada. See on lollakas tegu. Teil on vaja seda kohtu määratud advokaati, et esitada taotlusi ja avastamisi ning pidada läbirääkimisi süüdimõistmise üle. Süüdistatav ei saa prokuratuuriga läbirääkimisi pidada.
4. Kui te kohtus ei räägi, ei hoia kohtunik teie kätt ja ei tegutse teie nimel. See on neutraalse osapoole huvide konflikt.
5. Teie kaitseks ei ole mingit avaldust. Avaldus on tõend. Ärge andke seda.
6. Ärge oodake, et politseinikud räägivad tõtt, ei tänaval ega kohtus. Kui politseinikud peaksid rääkima tõtt, ei saaks nad kunagi kedagi kinni. Politseinikud valetavad iga päev. Nad on selles head. Nad on tänaval ja ( teie) kohtus üle seaduse. Neid tuleb süüdistada, et neid saaks vastutusele võtta. See ei ole see juhtum, milles te osalete.
Ma võiksin jätkata, kuid see tundub hea algus.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Minu maja hinnati aastaid tagasi. Mul oli palju rohkem tegemist väljaspool sertifikaadi kohaldamisala. ja mitte palju teha selle kohaldamisala piires. Minu sõprusgrupp oli soliidne, kuid üks eksimus läks mulle maksma palju stressi, aega ja raha. Minu nõuanne kõigile teile keemikutele, edasimüüjatele meelelahutuslikele kasutajatele. KOKKUVÕTTES PAARI SÕNAGA.
DONT. THROW. MITTE MIDAGI NARKOTIINIDE JÄÄMISED SINU PÜÜGISSE. pühendage kott või kast, kuhu panete kõik kasutatud seadmed, konteinerid, sealhulgas kotid, toru puhastamiseks kasutatud q-otsad jne jne. hoidke oma prügi puhtana kui pilli. Kui tunnete, et teid jälgitakse ja te arvate, et neil on lihtsalt vaja saada tõenäoline põhjus (USA), kontrollige oma prügikasti. Kuni prügikoristuspäevani/ ja -aegadeni. Kui teie prügi läheb järelevalveta, eriti kui seda hoitakse paar päeva kõnniteel, siis tõenäoliselt ei ole te mingi jälgimise all. Cus piisab ühest narkootikumide saanud kotikesest, et saada luba teie maja läbiotsimiseks. Õppige minu vigadest. Olge turvaline ish seal inimesed.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Prügi on USA laborites suur ka raisatud veeproovid
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Näha alati suurt pilti mängus. Inimesed keskenduvad sageli valele jama. Peate nägema suurt pilti.
Nagu inimesed kasutaksid kõiki krüpteeritud vestlusi, et suhelda oma klientidega, kuid saadavad postkontorist kaameratega.
Kohtuvad klientidega mõnel väljaspool linna piirkonda, kuid hoiavad narkootikume kodus. Kasutavad müüja saba, kuid pakivad pakke ilma kinnasteta.
Kui sa ettevaatlik sa pead olema ettevaatlik igal sammul. Kui sa laid back olla laid back kõikjal, seda kiiremini karistus juhtub, sest üks nõrk lüli ahelas saab sind kinni, ei ole oluline, kui kõik teised osad on kuulikindel lihtsalt üks puuduv osa saab sind maha, poiss.
Ma ei tea USA kohta, aga Euroopas pead sa oma välimusega sulanduma, et normaalne välja näha. Politseinikud teavad, kuidas narkomaanid välja näevad, nad teavad, kuidas keskmised pätid välja näevad ja nad sõeluvad selle järgi. Isegi kui sind peatab tavaline politsei (EL), ei tea keegi, et sul on autos 1 kg kokaiini, kuni sa ei tee seda, et see näeks välja nagu oleks. Pead selle sisemise rahu üles ehitama nendel hetkedel.
Kui ma suitsetasin väga palju narkootikume, siis tegin igasugust jama, käitusin nagu täiesti normaalne kaine inimene. Ma tahtsin vaadata alati kaine, et inimesed ei arvaks, et ma olen suitsetaja ja ma leidsin, et me inimestena alati, kui me kohtume üksteisega, anname tugeva esimese silmakontakti vähemalt korra, et kontrollida seda inimest kuidagi. olgu see teie ema või politseinik, nad vaatavad alati teie silmadesse, kui nad kohtuvad, nii et sa pead seda läbima, kui sa ei pea sind kahtlaseks ja midagi on viltu.
Inimesed, kes pole kunagi vanglas olnud nad saavad õppimise kõver enamasti pärast seda juhtub.
Te peate nägema suurt pilti. Kas sa sulandud kui nomal inimene, kas sa sulandud sinna, kus sa elad, mida inimesed sinust arvavad, kust sa oma raha saad. rikkalik elustiil mitte töötajatest saab inimesi kadedaks ja isegi sinu "sõbrad" tekitavad sulle probleeme.
Ma arvan, et narkoäri on tegelikult üksildane elu, kui sa tahad seda teha. Sa ei saa usaldada uusi inimesi, mis teeb raskeks uute inimestega suhtlemise. Sa ei saa kellegagi jagada, kuidas su päev oli, mida sa tegid.
Aga ... kõik keskmised tegijad või narkodiilerid, keda ma tean, isegi pärast pikka vanglakaristust, tulid kõik tagasi samasse äri, mõned teevad seda paremini, mõned said tagasi vanglasse. Narkomäng on sõltuvust tekitav.
Varem sai paranoiliseks mingi jama või viga, viskasin narkootikumid kõik minema, lubasin endale, et lõpetan, ei mingit narkoäri enam. järgmine päev mõtlesin, kuhu ma oma narkootikumid viskasin ja kuidas seda leida.
Parem seisma jääda ja vältida iga võimalikku viga ja mõista, et sa armastad narkokaubandust ja teha seda suurelt.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
On Balkan kui "sekkumisrühm" tõmmata teid üle ja sa kandis arreteeritud 2007 mässud ja kui endine con, nad tõmbavad oma püksid alla, nii et sa ei saa joosta ajal otsing isegi päevavalguses ees oma pere ja naabrid. nad näevad välja nagu hirmunud loomad tho. Ma isegi naudiksin seda, kui nad ei hakkaks mu pallidega vehkima.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ärge kunagi hoidke oma ravimeid eramajas. Ja laboris alati hävitada kõike, et mitte luua pilt, et see s labor, sest sa saad pluss min 5 aastat ekstra kui busted ja mitte kulutatud palju raha everytime osta ainult asju, mida saab hakkama koos loobuda peaaegu pool asja, et sa t neccesary vaja . Ma tean, et kõik sooviksid, et oleks täielik labor ja et don t improviseerida ,kuid see on tähtsam don t saada kinni. Ma kasutan pudeleid eraldamiseks . Plastklaasid ,purgid ja kaaned .Ja kui teil on magnetiline segisti olla kindel , et on puhas kogu aeg (kasutada midagi katta 100% enne alustamist ,sel juhul ei ole vaja iga kord puhastada ) ja pärast seda kui olete lõpetanud purustage oma kolb ja olge kindel, et te visate prügikasti kunagi koos kotiga ja võtke kuumakindel köögipyrex ja visake mõned nachos dip kaste või šokolaad ja pange uus magnet ja lülitage see sisse ja jätke nachos või šokolaad jne sellesse kohta, et võite öelda neile, et see on lihtsalt kuumaplaat, mida ma kasutan köögis muudeks otstarbeks ja kunagi narkootikumide jaoks . Stay safe:) PS: olla kindel, et teie skaala oma suur ja võiks kasutada rohkem purpouse majas ja hoida seda puhtana kogu aeg (katta see üks liiga ja don t puudutada määrdunud käed täis jälgi)
 
Top