nabh4 õige ladustamine

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Kas te saate jagada oma kogemusi, kuidas Nabh4 õigesti ladustada ja mis juhtub, kui niiskus on liiga kõrge, mis juhtub? Tänan teid
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Klaaspudelid, millel on metallist keeratavad kaaned (parem uued, mitte kasutatud), mille sees on pehme polümeerikate.
Head paljude aastate pikkuseks säilitamiseks, kui neid ei kasutata liiga tihti.
Kuid pärast esimest üleviimist peate kord iga paari nädala tagant väga õrnalt kogunenud rõhu vabastama, kuid mitte täielikult avama korki.
Hiljem võite kontrollida vesinikurõhku kord aastas või nii.
On hea, kui sees on kerge ülerõhk, et vältida niiske õhu imemist temperatuuritsüklite kaudu.
Kuni 1L pudelite plahvatuse võimalust ei ole pärast esimesi vabastusi, sest vesinik lekib niikuinii väga aeglaselt läbi polümeeride.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Kui see on ikka 1kg vaakumplastikus, kaal on nabh4, kas seda saab pikema aja jooksul säilitada või tuleb see eraldada 20-25grammisteks pudeliteks.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Ma ei tea teie allikat, kuid minu pulber oli väga kohev vabalt voolav valge pulber, mille tihedus oli väga väike, alla 0,2 kg/l,
nii et ma kandsin oma 1kg 5x1L pudelitesse.
Ilmselt ei tohiks õhukeses plastmassis pikka aega hoida, kuid kui te seda avate, siis parem kogu kilogrammi ühe tunni jooksul üle kanda.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vabandust, sõber, kas liiga pikalt välisõhuga kokkupuutel on võimalik põlemine või plahvatus? Vabandust, ma ostsin 2kg ja 1kg on ikka veel originaalkujulises plastis. Ma kardan, mis juhtub, sest mul ei ole palju teavet selle Nabh4 kohta.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
ei, lihtsalt ärge valage sellele hapet või suitsetage selle lähedal.
ajutiselt võite seda säilitada HDPE plastpudelites.
kui pulber on täielikult avatud ja vaba kokkupuutes õhuga, siis reageerib see aeglaselt niiskusega, vabastades vesinikku ja muutudes kõvaks kivimiks.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
OK, aitäh teabe eest, sõber. Tänan teid teie aja eest.
 
Top