Õige viis P2P keemistemperatuuri testimiseks

louisbb888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, Im newbie keemik
Ma just proovin p2p bmk naatriumisünteesi esimest korda! ja sain 50ml kollase õli ujuma ülemises kihis
Siis ma tegin keemistemperatuur test p2p, kuid mul on probleem sellega:
- Kollane õli alustada keema 100C ( ma arvan, et kuna vesi või hape jäänud, et ei ole selge), ma püüan alandada soojust oodata aurustumine happe või vee jäänud paar minutit. Aga see keeb ikka veel ja termomeeter näitab, et temperatuur tõuseb 214-ni ja ei tõuse enam! (st kollane õli keeb isegi siis, kui temperatuur on 100C -> 214C)
Nii im ei ole kindel, et kollane õli ma sain on p2p või mitte, kas on mõni muu meetod testida?
* Ma tegin lihtne test keemistemperatuur vee ja selle lihtsalt keema hakkavad temp 95C-102C!
Nii im ei ole kindel, et 100c-214c minu ebakindel p2p
Palun andke mulle abi või nõu
Tänu
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
See on okei.
See ei saa hüpata otse 214 °C, sest seal on jäänud vesi ja võib-olla ka muud madalamalt keeva lahustid/lisandid.
Arvestage ka oma termomeetri elavhõbedakolvi soojusmahtuvust.
Sel põhjusel visake oma õli puhastamiseks vaakumdestillatsiooni teel esimene fraktsioon ära, kuni temperatuur muutub stabiilseks.
Mida tõhusam on teie kolonn, seda vähem toodet te kaotate ja fraktsioonid eralduvad teravamalt.
Seda on võimalik saavutada ka toote pesemisega ja kuivatamisega enne destilleerimist.

Ainus lubatud meetod sellel foorumil, et testida oma P2P-d, on teha METH.
 
Top