• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Piiri ületamine Kanada

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Tere õhtust kõigile. Loodan, et kõik on hästi.

Ma otsustasin hiljuti minna Kanadast surnud tilgadeks ja ületada tagasi usa.

Mul on vaja nõuandeid kelleltki, kes on edukalt ületanud ilma suurema peavaluta. Tahaksin arutada, et tulla välja mänguplaan. Kuna see teema on tundlik teema dm mind arutada.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
aga siis otsite piiri lähedal asustamata elamuid. ma ei usu, et teil oleks palju õnne. enamik piirilinnu on tõenäoliselt kõik hõivatud ja täis igavlevaid inimesi, kelle silmad on akendest välja vaadates kõike jälgimas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Noh, nii juhtuski, et mul oli meetod Kanadasse sisenemiseks, mis on umbes nii ohutu kui võimalik, kuid kui ma teile ütleksin, siis ei oleks see enam suurepärane juurdepääsupunkt. Praeguse seisuga on Kanada minu jaoks lihtsalt tara, millest ma lähen ümber ja sõidan otse sisse, ilma et ma hooliksin. Aga see võttis ressursse ja aega, et leida see, mis on ilmselt parim viis, et te teete oma siis saate teada kõik, mida peate teadma lihtsalt juhul, kui teil on küsimus või siis ei ole. Kui teil on vaja midagi lahtiselt tuua üle selle piiri andke mulle teada, et me saame seda teha teile kaalutlustel.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
unustada USA-Kanada. kõige olulisem on saada asju euroopast kanadas ilma posti, kullerteenuse või narkokullerite kasutamiseta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kui palju te liigute ja kui sageli?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mis vahet see kellelegi peale politseiniku teeb. Ma ütlesin eespool, et ma ei käi praegu Kanadas. Kui sa arvad, et woke USAs on jämedalt absurdne Kanada woke paneb ares nutikaks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kanadas on, mis tundub olevat pommi-ass dark web turg ( või on see hästi orkestreeritud meepott?) nimega " We the North" saidil on öeldud, et ei ole tehinguid Kanadast välja, kuid ma leidsin koha dark web ja reklaam ütles, et laevandus USA-sse. See näis olevat potentsiaali importimiseks edasimüügiks kellegi jaoks piiri lähedal.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jah, ausalt öeldes mõtlen ma pika mängu meepotti. Head müüjad seal on tõesti hea OPSec ja tundub, et on palju, mis lööb tolmu ja ei ole kunagi kuulnud.

Sa oled parem saada üks top müüjad Threema / ICQ / Tele mis iganes sa oled eelistatud meetod on ja tegelevad otse nendega siin Kanadas
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Miks kellelegi piiri lähedal, kui nad saadavad kogu usa? Ma ei ole piiri lähedal, kuid ma võiksin Kanadast tagasi saada, kui see oleks seda väärt, peab olema üks kuradi pommi perse sait kuigi.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
see on seaduslik turg. on olnud juba üle aasta, ma arvan.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kui mul oleks qp orgaanilisest ühendist, kas ma ei saaks seda lihtsalt krotti? Või kas röntgenülesanne võtaks selle üles?
 
Top