Krüpto näost näkku tehinguteks?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mõtlen, kas krüpto võiks asendada kellegi käest kätteandmist.

Tõenäoliselt nõuaks see rohkem usaldust kui sularaha, kuid samas võib-olla lihtsustaks see asju.

Tahaksin kuulda, miks kliendid võiksid selle vastu olla võrreldes sularahaga.

Võin ette kujutada hirmu, et seda jälgitakse, kuigi montero kasutamine aitab sellele kaasa.

Sularaha kasutamine on veidi mugavam, aga kui nad on sellega harjunud, siis on telefoniga maksmisel ja ravimite lihtsalt äraviimisel väikese suhtlemisega oma eelised.

Kas on mingeid mõtteid?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
mõnikord ma müün kohapeal, kui mul on üleliigseid ravimeid/asju, mida ma ei taha, ja isiklikult võtaksin pigem sularaha kui krüpto. ma saan, et krüpto on mitmekülgsem (mõnes mõttes), sest ma saan maksta asjade eest internetis, kuid ka nagu, krüpto probleem on see, et väärtus kõigub. kui keegi hüpoteetiliselt ostab minult grammi rohtu 10 dollariga, jääb see 10 dollariks. kui nad annavad mulle 10 dollari väärtuses krüptot, võib see järgmisel päeval olla 8. See võib olla ka 12 või see võib lihtsalt jääda 10, aga mulle ei meeldi riskida lol.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ma mõtlesin sellele küll pärast postitust, kuid see käib mõlemat moodi, võib kaotada väärtust, võib võita väärtust.

Kui politseinikud teid peatavad, siis vähemalt USAs on paljude arvete omamine punane lipp, kuid mitte nii krüpto puhul. Enamik ei tea isegi, mis on monero, võib-olla bitcoin, aga mitte montero.

Kättesaadavus on ceypto puhul raskem, aga ma kujutan ette, et raha on lihtsam pesta, sest võib-olla võiks avada pangakonto välisriigis, mis on seotud ettevõtte pangakontoga, midagi sellist.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nah, need politseinikud on palju targemad, kui sa arvad. nad võivad olla persse, kuid nad ei ole rumalad. ma olen küll nõus, et ilmselt oleks palju lihtsam raha pesta, kui see oleks krüpto.

mind on kinni peetud paljude arvetega, see näeb halb välja, aga nad ei saa sulle midagi ette heita, kui sa oled ettevaatlik (minu kogemuse kohaselt).
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Võiksite paluda maksmist stabiilse mündiga, et vältida kõikumisi
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ma ei teadnudki, et see on olemas 😅 aitäh sm
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et kui teie ostja tunneb end krüptograafiaga hästi, kasutage seda, kui soovite. Ma ei näe suurt kasu krüpto kasutamisel võrreldes sularahaga isikliku tehingu puhul. Ma arvan, et krüpto on üldsuse jaoks raskem kasutada (veebis on see muidugi vajalik) Viimaks, mida te oma krüptoga teete? Tõenäoliselt vahetad seda sularaha vastu?

Ma arvan, et ma ei näe suurt miinust sularaha kasutamisel isiklikult ja see on midagi, millega igaüks on rahul
 
Top