Krüptokaitse

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Kuidas kaitsta oma krüpto ?

Kas kasutate külma rahakotti või midagi muud ?

Kas DEA võib meie krüpto konfiskeerida ja kuidas nad saavad seda teha ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
i recomend isiklikust kogemusest, kui logida nt coinbase brauseris kasutada anonymouse režiimi või mitte kasutada mingeid laiendusi runnyn
tõttu töötab laiendus Chrome pärast ma sisse logitud coinbase >recive eth kopeeritud adres kleebitud walet ja saata ja midagi ei tulnud kunagi
du, et laiendus suutis muuta aadressi erinevaks ilma igasuguse võimaliku difenrence juhtub
ma ei suutnud kunagi ette kujutada, nagu võib töötada ma thoug ex lõikelaua monitor viirus pehme mida iganes, kuid muutus lõikelaua youre võimalik näha näidatud adres kohta coinbase ja siis kleebitud rahakoti bcz ma tegin 3 x korda kontrollida, et on õige .. olint
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Oluline on krüptograafia päritolu. Kui tegemist on ainete ostmiseks mõeldud krüptovaluutaga, siis võite kasutada mis tahes kontrollitud kuuma rahakotti, näiteks Electrumi või Exodust.
Kui saite bitcoinid narkootikumide müügiks, siis tuleb see puhastada.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Töötamine minu jaoks:
- kasutades külmad rahakotid // Ledger, kasutage iga kord unikaalset rahakotti salvestamiseks, kasutage mitu rahakotti samas pearaamatus
- mitmekesistage mitmele külmale rahakotile // peitke need turvalistesse kohtadesse
- kasuta mixereid // ainult siis, kui ei taha seda salvestada, kasuta seda kraami ostmiseks. Kõik mikserid on riskantne, kuid see töötab
- kasuta neitsi kaevandatud krüptot // mitu teenust, väikesed tasud
- vältides suuri vahetusi // kui on vaja kasutada peamisi vahetusi jagage see mitmele mixerile ja vahetage see virgin mined sevices'iga
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kõik krüpto, mida te ei kasuta või ei vaheta, peaks olema rahakotis, mille privaatne võti kuulub teile. Vahetus võib minna pankrotti, teie konto võidakse häkkida, nad võivad teie konto uurimise tõttu külmutada. See on lihtsalt turvaline tava, et hoida kõiki krüptosid, mida te omate, oma külmas rahakotis.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma ei ole kuulnud ninjavahetusest? Kui kaua see on olnud kasutusel? Kas teile meeldib see üsna hästi?
 
Top