Question Crystal Meth uriini test

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Tere poisid ja tüdrukud

Mul on tööintervjuu 2 päeva pärast ja seal on võimalik uriini test. ma suitsetasin eile natuke kristalli ja ma mõtlesin, kas nad tuvastavad seda minu uriinis?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Piibu suitsetamine ...? Pole probleemi, 2-3 päeva pärast on see väljas! Enamik on väljas 24h pärast! Uriiniga!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jah torusuitsu.
Õnneks nad ei teinud testi, kuid kindluse mõttes ei suitseta ma enne, kui mulle öeldakse, kas ma sain töökoha või mitte
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
halvimal juhul lihtsalt saada sünteetilist uriini või saada sõbrast puhast pissi, kuid nagu esimene vastus ütles, et see on tõenäoliselt selleks ajaks välja. palju õnne tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Tänu õnneks nad ei teinud testi, sest ma ei näe välja nagu narkomaan LOL ! kui nad ainult teaksid, mida me pimedas teeme🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamiini saab tavaliselt tuvastada uriinis kuni 3-4 päeva pärast kasutamist , mõnikord kauem, sõltuvalt sellistest teguritest nagu kasutamise sagedus ja individuaalne ainevahetus ja kg. , on erinevaid meetodeid, et proovida kiirendada protsessi, kuid ei ole garanteeritud võimalust, et see täielikult kõrvaldada oma süsteemist vaid 2 päeva jooksul. joob palju vett ja sööb puu- ja köögivilju , ka saada mõned liikumine, et aidata oma keha metaboliseerida uimasti tõhusamalt. kuid jällegi, 2 päeva on lühike aeg, parem saada aega või puhas uriin.
 
Top