Toll tegi kodurünnaku (Soome) ja saadud õppetunnid (AMA)

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tere kõigile!

Ma tahtsin jagada lugu sellest, kuidas asjad võivad lõunasse minna. Minu jaoks juhtus see kõik ühel hommikul, kui ma sirvisin TORi ja üldiselt veebi. Järsku koputas keegi uksele ja helistas uksekella. Tavaliselt ma sellistele asjadele ei reageeri, kuid seekord oli mu koer väljas ja haukus, nii et mõne aja pärast otsustasin ma vaadata läbi esiuksekaamerate. Noh, mu internet oli mingil põhjusel ära langenud ja mu uus mobiiltelefon keeldus WiFi-ühendusest, mis oleks võimaldanud mul kontrollida, kes on ukse taga. Mõtlesin, et võib-olla on see keegi, keda ma ootan, ja nii ma avasin ukse. Noh, see ei olnud see!

Siis algas tagaajamine arvutite juurde, mille ma võitsin, kuid pärast seda oli lühike hetk, mil pidin otsustama, kas need inimesed tahavad kõiki mu asju või on nad agendid, kes tahavad mind vahistada, nii et ma pidin otsustama, kas võidelda või mitte. Otsustasin mitte, kui nägin nende mõlema mehe püstoleid. Varsti pärast seda ilmus veel kümme inimest, mida oli igal juhul liiga palju. Mind maadeldi maha ja mulle pandi sekundite jooksul käeraudad. Siis algas kodu läbiotsimine, mis võttis paar tundi. Pärast seda viidi mind kohalikku politseivanglasse, kus viibisin umbes 10 päeva, enne kui mind viidi üle teise vanglasse, kus veetsin umbes 8 nädalat. Kogu selle aja jooksul ei olnud mul mingit kontakti välismaailmaga. Kõik minu arvutid ja asjad konfiskeeriti ja neid uuritakse ikka veel. Minu Pixel-telefon viidi 24 tunni jooksul pealinna, lootuses see avada, kuid seda ei ole tänaseni juhtunud. Ka minu peamine sülearvuti jäi lukustamata pärast 8 nädalat kestnud konfiskeerimist. Ma sain selle teada, sest ainukesed tõendid, mis mõnel inimesel minu vastu olid, olid pildid, mida nad tegid mobiiltelefoniga minu kodus olles, ja sealt võis näha kuupäeva ja kellaaega jne. Küsisin, miks nad ei teinud korralikke ekraanipilte, kui nad mind küsitlesid, ja sain vastuseks: "Mis vahet on, kuidas need pildid on tehtud?" Vastasin, et ma nägin, et need olid minu arvutist ja kuupäev ja kellaaeg olid siis, kui neil oli sellele veel juurdepääs. Pärast seda võeti pildid minult ära ja ma arvan, et ma kuidagi ärritasin küsitluse eest vastutavat agenti. Ta oli väga halva tujuga. Häbi.

Ma ei saa selle juhtumi kohta liiga palju üksikasju rääkida, sest minu vastu käib endiselt aktiivne uurimine, mis hõlmab ka pidevat jälgimist, sealhulgas minu internetitegevuse jälgimist ja mida iganes muud, mida te võite ette kujutada. Need agendid on head, seda võin ma teile öelda, kuid nad on ka ainult inimesed ja nende ressursid on piiratud.

Mõned peamised võtted, mida ma võiksin mainida, on Thinkpad, Veracrypt, Google Pixel, GrapheneOS ja QubesOS. Kui need ei tee teid kuulikindlaks, siis ei tee nad ka teie tööd teisel poolel lihtsamaks. Ja mis tahes poolel on kõik seotud ressurssidega. Kui sa oma perset piisavalt hästi varjata või vähemalt oma asju piisavalt krüpteerida, on suur tõenäosus, et sinu vastu algatatud menetlus lõpetatakse, kuna puuduvad ressursid uurimise jätkamiseks. Kuigi ma ei loodaks sellele, haha.

Vanglas kasutati minu vastu üsna palju psühholoogilist manipuleerimist, aga kui ma sellest aru sain, muutus see üsna kasutuks. Kui mitte naljakas. Veel üks asi, mida lisada: alati võta algusest peale advokaat. Mul ei olnud algusest peale korralik advokaat olemas põhjustel, mida ma ei saa siinkohal avaldada. Ma pidin selle tüübiga umbes kuu aega tegelema, enne kui ma sain teise, kes mind tegelikult aitas. Enne seda pidin ma oma õigusi lugema raamatutest, mille olid kirjutanud teised sarnases olukorras olevad inimesed.

See on juba päris palju sõnu. Pikk lugu lühidalt, ma olen valmis vastama kõigile küsimustele selle kohta, kuidas asjad arenesid.

Rahu ja hoolige oma OPSECist <3
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Täname teid loo eest!
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Pole probleemi! Kui on kasvõi väike võimalus, et saan kedagi sarnases olukorras aidata, on see kõik seda väärt. Varem ei olnud ma tegelikult nende asutuste vastu midagi, kuid pärast seda kohtlemist, mida ma sain, olen valmis iga kord, kui selleks võimalus tekib, neile jalga keerama.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Millist psühholoogilist manipulatsiooni teie peal kasutati?
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Minu peal prooviti palju erinevaid meelemürakaid. Nagu näiteks see, kuidas kui ma ei tule puhtaks, siis ma panen kõik ära, näiteks oma töökoha, minu õigused oma poja nägemiseks ja hävitan ka oma sugulaste elu. Samuti tegid nad palju ebaseaduslikke ärakuulamisi ilma minu advokaadi juuresolekuta kambris. Viimane on kindlasti ebaseaduslik.
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Kuidas nad teie juurde jõudsid? Kas lihtsalt sellepärast, et kasutasite Tor-brauserit ja teie internetifirma teatas sellest? Oleks huvitav teada, sest ma tahan võtta ettevaatusabinõusid, et vältida sarnaseid probleeme
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Lihtsalt tahtsin teile teada anda mõned viisid, kuidas nad teid jälgivad. Nvidia graafika saab lülitada režiimi, kus šaderikell edastab pilti kuni 50 meetri kaugusele. Nad kasutasid seda minu peal.

Sagedus oli 250 MHz neile, keda see huvitab. Nad tavaliselt kindlustavad hoone lähedal. Rakendused nagu discord ja steam on ekraani vaatamise tagauksed sisse ehitatud nii et vältida.

Nad kasutavad stinger võlts mobiilsidemasti, et pealtkuulata kõnesid ja alandada kõik tavalised kõned krüpteerimine ja kuulata.

Nad kasutavad seinakontaktmikrofone ja kuulavad teid, kui nad ei saa juurdepääsu, et paigaldada üks teie korterisse.

Salajased kaamerad. Need on nüüd nii nähtavad kui kiudoptilise kaabli ots ja neid on väga raske leida.

Pidage kogu oma riistvara ohustatud, kui see kunagi tagastatakse.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Esmalt tänan teid nõuannete eest. See oli peamine põhjus, miks ma jagasin oma eksperimente, et võib-olla keegi sarnases olukorras võiks varem saadud õppetundidest kasu saada ja parimal juhul isegi mitte kutsuda föderaalid oma koju.

Jutt nVidia GPU-de kohta on jube ja ma tegelikult lugesin paar päeva tagasi SDR-i asju läbi vaadates, et inimesed on edukalt pildi kätte saanud turvakaameratest, arvutitest jne isegi RTL-SDR-i kaudu tahtmatute raadiosaadete kaudu ja ma ei ole kindel, kas mulle meeldib reaalsus, kus me elame.

Mikrofonide kohta komistasin sellesse artiklisse, mis loodan, et on hästi koostatud troll ja mitte reaalsus:


Oleks tore näha TOP 100 jälgimismeetodit, mida kasutatakse agentuuride/riikide/millegi järgi.


Kui kedagi huvitab RTL-SDR värk eespool siin on link RTL-SDR blogile, kus on ka tööriistad Tempest:

 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Ja 1 viimane viimane meeldetuletus. Ainus viis, kuidas kaotada saba nower päeva on mitmetasandilises parklas või metroos, sest neil on kodumaine spioonisatelliidi programm, mida nad kasutavad teie jälgimiseks. Sa arvad, et FGC 9 looja leiti halbade ostudega? Tõenäoliselt jälgisid nad teda alates hetkest, kui ta dokumentaalfilmi tegijatega kohtus ja lihtsalt jälgisid, kuidas ta koju kõndis.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Ma hakkan uskuma, et minu tulevik on siis, kui on võimalik kasutada seadmeid, mida ma tahan hoida privaatselt ja on võimalik säilitada anonüümsus on pühendatud seadmed peidetud enne ja pööratud korralikult. Mõned seadmed saate isegi anda heategevuseks, mida iganes, nii et kui ja kui see tekitab küsimusi, võib see varsti hakata elama uut elu ja anda ka vastastele midagi, et kriimustada oma pead paariks hetkeks.
 
Top