Tšehhi viis metamfetamiini valmistamiseks?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Kas keegi teab, kuidas valmistatakse tšehhis metamfetamiini järkjärgulise joodi lisamisega? Tšehhis keedetakse nii palju, kuid ma ei leia seda retsepti kuskilt. Igasuguse teabe eest tänan teid
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kas ma võin küsida, miks mõnikord jood jääb? anna mulle põhjendus. Ma kasutan joodi kristallides ja joodi
Jood/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
, punane fosfor, jood pseudoefedriini suhe 0,3-1-1 ja fosforhape. pse segatakse fosforiga, pannakse kolbi, valatakse happega, et see oleks paksu siirupi konsistentsiga. seda kuumutatakse 110 kraadini, seejärel lisatakse joodi 10 korda 2 minuti jooksul. viimane kord on temperatuuril 127 kraadi ja hoitakse temperatuurivahemikku 127-135 vähemalt 40 minutit. kustutatakse reaktsioon veega, filtreeritakse see tooli ja leelestatakse ph13+-ni, filtreeritakse, hapestatakse ja kasutatakse parimat matrooni, mida kunagi on olnud
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Täname teid! Proovin seda varsti. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tahaksin esitada teile veel ühe küsimuse. Kuidas eraldada õigesti pseudoefedriini ja "modafeeni" tablette? Kas me purustame, lahustame vees, lisame lahustit ja lahustit? Kas me raputame? Siis aurustame lahusti ära, eks? Oleksime tänulikud, kui te meile üksikasjadest teada annaksite. Siin on protseduurid mõnikord asjatult pikad. Tänan teid.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Halb mõte, leelis muutub pseudo lenduvaks vababaasiks, mis võib laguneda kõrge keemistemperatuuriga lahustite aurustamisel
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kas ma võin küsida, miks mõnikord jood jääb? anna mulle põhjendus. Ma kasutan joodi kristallides ja joodi
Jood/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kui palju joodi lisatakse 10 korda iga 2 minuti järel ja millist hapet valatakse selle peale?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ma leidsin rumalal viisil! See jääb, sest nad müüsid mulle segatud fosfori
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ma kasutan suhtarvu:
1 kg efedriini puhul 1 l fosforhapet
60 % punast fosfori 120 % joodi
ja selle suurust.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1:0,33:1 grammi kohta
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g efedriini-750ML-H3PO4 85%- Punane fosfor Uus 450g -Jood 900g ja kasutan 20l kolbi, millel on lame põhi, panen kõik sisse, lülitan õhu sisse ja panen vooliku jahuti ülaosast 50l veeämbrisse, nii et mul ei ole peaaegu mingit suitsu, kuna vesi neelab selle. Maksimaalselt saab 20l kolbiga teha 1500g ja oled täiesti rahulikult
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Pm mulle võin
Te ilmselt ei otsinud korralikult, internet on retsepte täis. Propably aeg panna nõel ära (fuj strelec) 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Kuid palun ärge olge nii erapoolikud. 😉 Me laskurid oleme sellised klassikud, me võtame seda tõsiselt. . mulle meeldib narkootikume täiel rinnal nautida ja I.V. on ainus viis seda teha.
Ja uskuge mind, ei ole ühtegi shooterit nagu shooter, ma ei ole kõige noorem, kes ma kunagi olin.....
 
Top