D-LAME süntees

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere mesilasõbrad

Olen huvitatud teabest D-LAME sünteesi (D-Lütserskiinamiidmetüülester) kohta. See on üsna odav Hiinas ja ma tahaksin teada, kas selle toode on valmistatud L-trüptofaanist või võib-olla on see valmistatud ergot biosünteesi vedelkultuurides?
Olen väga tänulik igasuguse teabe eest sellel teemal.

Tänan teid
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ma arvan, et teil on raske leida tasuta infot selle aine kohta. See on väga tulutoov äri ja kõik postitused iv näinud siin on olnud MINIMAALNE info, sest ma tean, et keegi müüb kogu sünteesi sellest LSD-25 üle € 1000....its lihtsalt olnud minu kogemus. Ma küsisin sama küsimuse teises foorumis mõnda aega tagasi.
Ärge saage mind valesti ma loodan, et keegi seletab coz see on huvitav nagu f. Aga siiski...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Kirjanduses on minu jaoks kõige huvitavam see tee:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Ergot alkaloidide süntees krüptofaanist

Rebek, Jr.,* D. F. Tai ja Y.-K. Shue - 1984


Protseduur on eksperimentide osas ja ma arvan, et tänapäeval oleme võimelised kärpima nurgad ja võib-olla saavutame eesmärgi vähemate sammudega...

Head päeva
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ergot alkaloidid ja nendega seotud ühendid
toimetanud B. Berde, H.O. Schild on hea lugemine
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Lihtne tee aastast 2004 on:


Lähtematerjaliks on 3-metoksükarbonüülindool vähemate sammudega - kui on olemas lihtne ja odav 3-metoksükarbonüülindooli süntees - palun andke mulle teada. :D
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Kui tugev on d-lame võrreldes LSD-ga? Milline on selle annus?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kedagi ei huvita,

Metüülestrid lõhustatakse aluse või happe hüdrolüüsiga. Jättes LA

Lisage sidumisreaktiivi, teisendage Deet dietüülamiiniks või lihtsalt ostke see ja valmis.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Töötati välja uus skaleeritav lähenemisviis N-6-demetüülitud 9,10-dihüdrolysergilise happe metüülestri valmistamiseks, kasutades 2,2,2-trikloroetüülklorformiaati. Oluline avastus, mis võimaldas tõhusat ja tööstuslikus mastaabis kasutatavat protsessi, on seotud vee range väljapressimisega reaktsioonisüsteemis ja orgaanilise katalüsaatori, näiteks 4-(N,N-dimetüülamino)püridiini (DMAP), kasutamisega leelismetallide bikarbonaat-lisandite asemel. Nimelt käivitab varem teadaolevas protsessis bikarbonaatide ja vee jälgi sisaldav samaaegne esinemine kõrvalreaktsioonitsükleid, mis toodavad ja akumuleerivad soolhapet ja vett. Esimene aeglustab reaktsiooni. Lisaks põhjustavad need tsüklid märkimisväärsel määral mitme karbonaadi ja alkoholi tüüpi kõrvalsaaduse moodustumist, mis annavad madala kvaliteediga N-6-demetüülitud toote. Kõiki neid puudusi on võimalik vältida, kui kasutada katalüsaatorina DMAPi ja veevaba reaktsioonikeskkonda. Selline lähenemisviis võimaldab tööd tööstuslikus mahus (51 kg partii) suurema saagise, lühema reaktsiooniaja ja parema tootekvaliteediga.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
kas see on dihüdronorlysergiline hape?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Minu teada on dihüdroLSD mõnevõrra vähem mõjusad
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Olen alati arvanud, et dihüdro- ja dibromoühendid on kergesti manipuleeritavad eellastena, kuid neist ei räägita sageli...

Näiteks ... Mul on alati olnud unistus leida või kasutada mdp2p dibromoühendit ja teha katalüütilist hüdrogeenimist boorhüdriididega ... Ma võin eksida, kuid see peaks andma sihtühendi. minu unistuste ja teiste vestluste põhjal
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dihüdrolüüsi oleks palju raskem spetsiifiliselt tagasi oksüdeerida ja bromitud analoogide puhul mõtlesin 2-Bromole, mida omakorda saaks täpsemalt dehalogeenida Grignardi abil, millele järgneb hüdrolüüs, mäletan, et keegi väitis, et seda saab teha inaktiivse 2-Br-LSD-ga.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mul oli sarnane mõte sellega, mida te mõtlesite. Aga minu keemia vähem heli. Def mõtlesin või kuulsin sellest küll.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Igatahes kollane telliskivitee areneb nii-öelda alati edasi

IDK, miks üks mu sõber seda tegi või võib-olla ma tean, miks ..q

Pärast 4 semestrit orgaanilise keemia laboris tegin sel suvel mitte ühe, vaid KAKS uut ühendit. Ma olen ülirõõmus! Üks on järgmise ühendi tetra-hüdro vaheühend ja teine on 1-(3-metoksüfenüül-5-metüül-4-isoksasoolüül)-β-karboliini kavandatud lõppsaadus.


Ma põhimõtteliselt ütlesin ise, miks ma justkui tean, kuidas see välja näeb ja

et tegemist on beetakarboliiniga, millel on isoksasooli R-rühm. R-rühm ei ole aga tavaline isoksasool. Ma kasutan Pictet Spengleri sünteesi trypamiini ja selle isoksasoolkarboksaldehüüdiga

Uute B-karboliinide rõngassüsteemide süntees...

Ja kõik, mida ma mõtlesin, oli see, et miks teeb keegi, keda ma tean. Teeb midagi niiooo uhh ad hoc jacent midagi, mida ma tean. Kahjuks on minu nomenklatuur/IPUAC imelikud ja vaja seda välja tõmmata XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kahjuks olen veetnud rohkem aega MDMA ja veelgi igavam met ja selle analoogide radade arendamiseks kui LSD.. kui minu haridus on piiratud ei ole halb/kohutav. Aga... Ma olen def püüdnud hargneda lüsergiliste alkaloididega ja tulla välja teiste ideedega, mis ei ole nii LAME ;) JA üle kasutatud. Aga sama elegantne nii öelda sarnaste estritega.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mulle on alati öeldud, et REAL kuld on Perdue'i patentides ergot alkaloidide või sarnaste ühenditega.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nii et ma olen kindel, et kui ma kaevaksin akadeemilistes ringkondades, võiksin nagu enamik inimesi tulla välja millegi ainulaadsega
 
Top