D-LAME kuni Lüserghape?

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,

Kui keegi sooviks muuta D-LAME (D-lyserghappe metüülester) karboksüülhappe vormiks (lüserghape), kas see oleks standardne teha seda esteri hüdrolüüsi teel millegi sarnase NaOH/KOH-ga, seejärel neutraliseerida see HCL-ga?

Millisel temperatuuril võiks seda reaktsiooni teha? Mul ei ole juurdepääsu rotovapile ja soovin hoida temperatuuri nii madalal kui võimalik, et lüserghape ei laguneks.

Tänan teid kogu abi eest.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Väga hea küsimus, leeliseline hüdrolüüs põhjustab paratamatult toote rassemiseerumist, mida te tõenäoliselt ei soovi. Ma kujutan ette, et uut meetodit karboksüülaktivaatoriga saab töötada nii, et hüdrolüüs toimub koos amidatsiooniga, jättes seega substraadi kiraalsuse selliseks, nagu see on. Kuidas ma sain seda suures osas dokumenteeritud ka lugesin avaldust, mille kohaselt võib süntees etüülatsetaadis hõlbustada saadud amiidi saagist, kuna etüülester moodustub stiu happest. Nüüd ma ei mäleta, kas seda kommenteeriti lüsergilise happe või lihtsalt SPPSi (tahkefaasilise peptiidisünteesi) kohta.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Suur tänu abi eest

Ma saan nüüd aru, et ma oleksin kindlasti pidanud viitama happelisele hüdrolüüsile, seega aitäh, et osutasid, et leeliseline hüdrolüüs ratsemiseeriks toote. Kas D-LAME on võimalik hüdrolüüsida karboksüülhappe vormiks ilma karboksüülaktivaatori juuresolekuta? Või moodustub LSA (amiid) ilma aktivaatorita? Vabandust, kui ma tõlgendasin teie vastust valesti, kuid kas te kasutaksite ikkagi lahustina etüülatsetaati, kui püüate moodustada lüserghapet? Tänan veelkord abi eest, vabandan, kui ütlen asju, mis ei ole eriti mõistlikud, püüan ikka veel oma arusaamist parandada.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Lihtsalt selleks, et ma saaksin aru, kuna ma ei ole keemias väga haritud, kas te ütlete, et LSMeEsterit võiks reageerida otse PyBOPiga ilma hüdrolüüsita ja saada ikkagi LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Kõigepealt on mõnevõrra selge, et D-LAME on lähtematerjal ja meie eesmärk on iga hinna eest säilitada kiraalsus, peptiidide keemia on üsna sarnane, kuid on ka vajadus suure saagise järele, kuna see on korduv ja kumulatiivsed kaod teevad toote kalliks. Me võime eeldada veidi tagasihoidlikumat saagist toote puhtuse kasuks. Tuleb märkida, et hüdrolüüs klassikalises mõttes on eraldi menetlus ja kasutatakse põhilist hüdrolüüsi. Ma ei ole kunagi kuulnud happeliste tingimuste kohta selle kuulsalt tundliku substraadi puhul, kus ma kujutan ette, et hakkaks tootega pahasti käituma, ja kuna hape oleks katalüsaator, hakkab toode lagunema, kui see moodustub. Ütleme lihtsalt mittekohaldatav, aktivaator, millest ma valin PyBOP Võib reageerida karboksüüliga, et muuta see reaktiivseks nukleofiilide, näiteks amiinide suhtes teise tertsiaarse amiini (MeEt2N) juuresolekul, mis peab püüdma saadud prootoni. Kas AcOEt sobib või mitte, tuleb proovida, kuid selle aktivaatori tingimused on tõesti leebed. Ma leian end naljakalt, et ma ei ole kõige põhilisemate reaktsioonide puhul kiire... kui lähtematerjaliks oli ergot ekstrakt leeliseline hüdrolüüs KOH-ga ja saadud iso taaskasutamine racemiseerimise teel. Kui lähtealuseks on puhas D ester, siis olen kindel, et on välja töötatud otsesed protseduurid, mis lõppevad sekundaaramiidiga. Ehk siis mingi katalüütilise põrutusega, mida on vaja estrite osa hüdroliseerimiseks, nii et ka etüülatsetaat oleks allutatav ja see võib olla nii hea kui ka halb uudis.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tere, ma teostasin sünteesi mitu korda. Saate seda käivitada leeliselises vees inertne atmosfääris 50 ° C juures kuni täieliku lahustumiseni, seejärel hoidke segamist mitu tundi ja hapestage segu, et pretsipitida välja teie aminohappe hüdraatvorm.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
See on fenomenaalne uudis, arvestades asjaolu, kas saate anda enantiomeeride suhte ja saagise, võib-olla toimeainete ja substraadi kontsentratsiooni koos lahusti mahuga. Või vähemalt beilsteini stiilis lühikirjeldus protseduurist, mida ma saan arendada vähima teadus- ja arendustegevuse aja ja kaotustega. Hüdrolüüs ilma kiraalse mõjuta on see, mida me kõik soovime, et meil oleks lähteprotseduur, millega töötada. Palun aidake kogukonda kirjeldava protseduuri katsega. Kui see aitab mind ma kavatsen anda kõige tasuta, nii et seal on palju rohkem, kes tänavad teid ja on elu muutev reis.
 

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Olen huvitatud ka kirjeldavast menetlusest. Ma ütleksin, et kõige raskem osa lsd valmistamisel on lüserghappe saamine, d-lame on palju potentsiaali, kuna see on laialdaselt kättesaadav.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Vabandust, poisid, loll küsimus

D-lüserghappe metüülester CAS 4579-64-0

Kas psikoaktiivne? Tänu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ühel päeval... ühel päeval....vist selleks ajaks, kui d-lame on keelatud ja nad on leidnud mõne muu viisi, kuidas seda vältida, kuid mingil hetkel minu elus TÕHENDAN... ikkagi on terve raamat fenetüülamiinidest, millega ma ilmselt peaksin alustama!
 
Top