darknetiga seotud müüjad või ühislao kasutamine - aidake mul selle kohta pead murda

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Olen teinud natuke sisseoste, mis on muutunud pimedate müüjate uurimiseks, sest olen märganud midagi, mis mulle silma jäi. Mulle tundub, et see, mida reklaamitakse kui individuaalseid müüjaid, on lihtsalt ühe ja sama müüja unikaalse kaubamärgiga foonid või nad teevad koostööd mingil viisil, teadlikult või teadmatult, jagades 3. osapoole ladu, mis saadab nende tellimusi klientidele.

Märkasin seda esimesena, kui tellisin 4 heroiiniproovi 4 unikaalselt müüjalt, mis ei tundu olevat kuidagi seotud 2 NL-st, 2 DE-st.

2 proovi NL-st tulid pakitud sama tüüpi ümbrikusse (kuigi eri värvi), aadressi silt on identne (samade mõõtmete, kirjastiili, paigutuse ja tekstisuurusega), mõlemad kasutasid sama kujundust ja postmargi kombinatsiooni ning mõlemad saadeti samast linnast. Kasutatud peitmismeetod oli identne, toode oli pakendatud samamoodi, kasutades identseid pakendeid ja varjatud materjale. Mind ei veena, et neid kahte saadetist ei saatnud üks ja sama kätepaar. Toode ise tundus sama ja seda reklaamiti mõlemal juhul afgaanina.
Mis puutub DE-proovidesse, siis mõlemaid reklaamiti Iraanist pärinevana. Lubage mul viidata kahele müüjale kui müüjale A ja müüjale B. Ma ostsin minevikus müüjalt A ja tegin samaaegselt tellimusi A ja B proovide jaoks. A ei võtnud tellimust vastu, nii et ainult üks läks läbi, müüjalt B. Kui see saabus, oli see pakitud samamoodi nagu minu vana tellimus müüjalt A. Sama pakendamisstiil, samad materjalid, sama aadressi silt.

Nii et siin ma nüüd, paar nädalat hiljem, teen oma järgmise tellimuse jaoks ostunimekirja, võrdlen müüjaid ja nende hindu, saatmiskulusid ja tooteid, mida nad pakuvad. Märkasin müüja C, mis samuti asub DE-s nagu A ja B, mis lihtsalt näeb õudselt sarnane müüja A. Samad tooted ja nende reklaamitud päritolu ja puhtus (nt identne kombinatsioon K-nõeltest ja kivist, segu ja S-isomeer, kõik Indiast, peaaegu identne hinnakujundus [nagu 1 euro erinevus sama toote ja kaalu puhul]), äärmiselt sarnane tootevalik kuni vähem populaarsete toodete kombinatsioonini, nagu 2-mmc, 3-cmc, 3-mmc, ja kas ma mainisin, et nad on samal ajal "puhkusel"?

Mis puudutab sarnast tootekombinatsioonide pakkumist, päritolu ja puhtust, siis ma saan aru, et erinevad müüjad võivad saada tooteid samalt hulgimüüja importijalt. Näiteks impordib üks hulgimüüja riiki heroiini tellis, nii et enamik müüjaid selles riigis on siis sama toote, sama päritoluga ja sama deklareeritud puhtusega. Teisel riigil võib olla teine hulgimüüja, nii et ka seal on enamikul müüjatel sama toode, kuid teisest riigist pärit. See oleks loogiline ja kaubanduse hierarhia loomulik mõju. Kuid see ei selgita, miks eri müüjatelt saadetud tellimused näevad välja, nagu oleks sama isik need samast linnast samu materjale kasutades saatnud.

Kas ma loen sellest liiga palju välja ja see kõik on lihtsalt juhuste jada? Või on need müüjad kuidagi seotud või on nad ehk lihtsalt virtuaalsed müüjad, kes edastavad oma tellimused ühisele laole, mis täidab ja saadab need müüjate nimel? Kas te olete midagi sarnast märganud? Kas peaksin nimesid jagama või rohkem uurima? Arutleme selle üle, tahan teada teie mõtteid.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tõenäoliselt on lihtsalt tilgakäitlejad vahepealse kasumi saamiseks.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
See on tavaline. Olen kuulnud sellest Redditil mõnda aega tagasi juttu. Varasematel turuplatsidel, mis on maha võetud, kommenteeriksid inimesed 2 müüjat, kes on sama isik ülevaadete osas. Ma olen näinud sellest juttu ka Dreadis.

mõnikord on see ilmne, kõige ilmsem, mida ma olen näinud, oli 2 täpselt sama postitust, välja arvatud erinev kasutajanimi ja profiilipilt, sama kirjeldus ja kõik. Isegi inimesed arvustustes olid nagu wtf.
 
Top