• Bienvenido a la parte mexicana del foro, ¡recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Dead Drop Surnud tilgad Mehhikos - mis linnas?

The best city for dead drops?

  • Mexico City

    Votes: 4 80.0%
  • Tijuana

    Votes: 1 20.0%
  • Ecatepec

    Votes: 0 0.0%
  • León

    Votes: 0 0.0%
  • Puebla

    Votes: 0 0.0%
  • Ciudad Juárez

    Votes: 0 0.0%
  • Guadalajara

    Votes: 0 0.0%
  • Zapopan

    Votes: 0 0.0%
  • Monterrey

    Votes: 0 0.0%
  • Nezahualcóyotl

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei Breaking Bad'i kogukond

Kui te ei tea, mis on surnud tilk, lugege siit: Dead Drops

Oleksin huvitatud, kus te oleksite huvitatud, et saada surnud tilgad kõikide tooteliikide jaoks. Küsitlus on pigem asukohaga kui tootega seotud.

Jäta julgelt oma hääl küsitlusse, kui sinu piirkonda/linna ei ole siin, siis võid jätta oma tagasiside kommentaariumis

Tervitused,

Gordon
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et Cancun ja naaberlinnad Riviera Maya, Acapulco. Väga populaarsed turistide suunad, nagu ma olen kuulnud.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Väga turistlikes piirkondades võivad surnud tilgad olla minu arvates kiiresti väga edukad :)
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Mehhiko linnas peate muretsema kaamerate pärast mõnes ilusamas piirkonnas, kuid muidu oleks see parim valik. Teil on igal pool palju rohelust, parke ja palju jalutuskohti. Zapopan on väga eeslinnaline peaaegu kõik suletud kogukonnad. See on mingi eeslinna piirkond Guadalajara, mis on palju parem surnud tilkade jaoks.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Mehhikos ei ole kõik ravimid väärtusetud, mistõttu neid eksporditakse USAsse ja Euroopasse.

odavaimad, mida te võite ette kujutada

Igal tänaval on 1 kuni 10 müüjat ühe tänava kohta, see on midagi kontrollimatut, et tänavatel müüakse narkootikume.

Nexgen🍅
 
  • Like
Reactions: vis
Top