Deca durabolin

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deca durabolin, see ühend liigitatakse nandrolooniks või 19-nortestosterooniks. Seda valmistas esmakordselt ettevõte nimega Organon seda kasutati osteoporoosi (luukoe kadu), teatud tüüpi aneemia puhul. Deca durabolin on tavaline mahuaine steroid see paneb vedelikku kõõlustesse, et muuta need rohkem määritud, kui te oleksite mõned liigesevalu läheksid ära deca kasutamisel. See ei paranda kõõluseid täielikult kõvasti, selleks oleks vaja inimese kasvuhormooni, ka Igf ka mõned teised peptiidid, mida ma mainin teises postituses. Nüüd on deka on suurepärane steroid kulturismi ja jõutreeningute jaoks, sest see paneb vedelikku liigestesse ja vee säilitamine lihastesse, näete deka suurem ja täielikum, et deka on kõrge anaboolne hinnang 125, et olla täpne, deka on pikaajaline steroid, millel on poolväärtusaeg 6 päeva, siis hakkate nägema tulemusi 3 nädala jooksul pärast kasutamist. Tulemused on suurepärased mahuaine jaoks, annused võivad suuresti erineda 300mg nädalas. Nagu mõne steroidiga, kui püüate olla täielik metsaline, peate seda suruma, mulle meeldib see grammi või 1000mg või rohkem 2 kuu jooksul. Kõrvaltoimed võivad olla gyno või bitch tits, mida saate ainult siis, kui olete tundlik östrogeeni suhtes, kui olete, võite võtta väga palju antiöstrogeenide madala teeb, et pöörata östrogeeni kõrvaltoimeid. Ka antiöstrogeenipillid on odavad ja kergesti leitavad. Kokkuvõttes on see ravim on ehitanud palju maailmaklassi füüsika nagu paljud te teaksite. Nagu Arnold schwarzenegger ja Sylvester stallone koos paljude teistega. See on väga hea steroid, mida kasutada lahtiselt ja saada palju lihaseid. Lisab mõned fotod, kuidas ma valmistan / pruuliin oma steroidid algusest lõpuni sel nädalal. Sõnum mulle, kui teil on küsimusi

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sobib suurepäraselt testo depo, 12 nädalat 🚲. See lisab jõudu ja lihasmassi. Iga järgmise treeninguga surute kõvemini.
 
Top