Delta 8-THC on Šveitsis seaduslik?

chost

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,
Kahjuks on minu keemia- ja õigusalased teadmised liiga piiratud, et hinnata, kas delta 8-THC on Šveitsis seaduslik.
Leidsin siit järgmise (inglise keelde tõlgitud):

Sünteetilised kannabinoidid
Kõik ained (välja arvatud nimekirjade a, b, d ja f kontrollitavad ained), mille struktuur on tuletatud indoolist,
sõltumata sellest, kas indoolstruktuuri täiendav süsiniku aatom on asendatud lämmastiku aatomiga, asendamise teel:

image4.png

- lämmastiku aatomi (positsioon 1) juures alküül-, alkeenüül-, arüül- või heterotsüklilise struktuuriga, millel on vähemalt 3 süsinikuaatomit;

ja lisaks

- indooli asendis 3 karbonüül-, karboksüülhappe ester- või karboksüülhappe amiidstruktuuriga, mis on lisaks sellele veel mis tahes tüüpi ja mis tahes ulatuses substitueeritud ja võib olla indoolstruktuuriga sulandunud.
Need struktuurid võivad olla mis tahes viisil ja mis tahes ulatuses asendatud indoolstruktuuri positsioonides 2, 4, 5, 6 ja 7.

Sünteetilised kannabinoidid 2

Mis tahes aine (välja arvatud nimekirjadesse a, b, d ja f kuuluvad kontrollitavad ained), mille struktuur on tuletatud järgmistest ainetest
6H-benso(c)kromen-1-oolist (6H-dibenso(b,d)püraan-1-oolist), sõltumata mittefenoolse bensorõnga hüdrogeenimise astmest, asendamise teel:
image7.png

- positsioonidel 3, 6 ja 9 mis tahes alküülrühmadega.

Kas delta 8-THC on sünteetiline kannabinoid, vastavalt ühele kahest peamisest kriteeriumist?
Kas keegi võiks mind aidata, palun? Tänan
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma olen peaaegu kindel, et delta 8 ei ole sünteetiline . Kas ma eksin?
 

chost

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
See esineb looduslikult rohu sees, kuid ainult 0,1% ulatuses.
Kõik, mida saab osta, on valmistatud CBD-st, vt siit https://bbgate.com/threads/cbd-delta-8-sop.7306/.
Sooviksin teada, kas keemilisest vaatenurgast kuulub see ühe ülaltoodud kahest määratlusest alla
 
Top